Žádost o kritiku povídky

Anonymní
30.5.17 11:24

Žádost o kritiku povídky

Pokud rádi čtete, mohli byste mi „zkritizovat“ povídku? Snažím se na sobě zapracovat.
Děkuji

Odkaz na povídku:

http://www.top-magazin.cz/lily/

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2664
30.5.17 11:34

Mě se líbí. Ale je to teda brutál. Ten výstřel jsem teda nečekala ani náhodou. Takovou sestru bych teda nechtěla mít. 8o Jednou tam máš Lily s měkkým i na konci. Ale jo, ta mě :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2664
30.5.17 11:35
@Ice79 píše:
Mě se líbí. Ale je to teda brutál. Ten výstřel jsem teda nečekala ani náhodou. Takovou sestru bych teda nechtěla mít. 8o Jednou tam máš Lily s měkkým i na konci. Ale jo, ta mě :palec:

Za mě :palec: Chybka. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.17 11:42
@Ice79 píše:
Mě se líbí. Ale je to teda brutál. Ten výstřel jsem teda nečekala ani náhodou. Takovou sestru bych teda nechtěla mít. 8o Jednou tam máš Lily s měkkým i na konci. Ale jo, ta mě :palec:

Díky. Bál jsem se, že čtení takového zaměření nebude moc lidí bavit.

• Nahlásit
  • Citovat
2664
30.5.17 11:53
@Anonymní píše:
Díky. Bál jsem se, že čtení takového zaměření nebude moc lidí bavit.
Řekla bych, že právě jo. Krimi teď letí maximálně. :pankac: Ať se daří!
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1134
30.5.17 11:55

No já padnu :palec: Super, vypadá to moc pěkně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.17 11:57

@Ice79 Díky moc.
Ještě dotaz. Já původně čekal, že čtenáři budou s hlavní postavou Lily spíše sympatizovat a následně snad každý ji má za „zlou“. Chápu, že není hodná, ale ona vlastné zapříčinila smrt člověka, co ji okrádal a následně prodejce drog. Čekal jsem spíše reakce ve smyslu, že dostali, co si zasloužili. Někde během psaní jsem to ale asi nedomyslel. :)
Ty to takhle tedy nevnímáš?

• Nahlásit
  • Citovat
507
30.5.17 11:58

Námět zajímavý, zvrat v příběhu fajn, konec přitažený za vlasy. Stavba některých vět mi přišla krkolomná a uměle vyšroubovaná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.17 11:59
@Taka píše:
No já padnu :palec: Super, vypadá to moc pěkně ;)

Děkuju moc. Vážim si toho. Chci teď začít psát další a potřeboval jsem nejprve zhodnotit tu předešlou.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.5.17 12:00
@lapagerie píše:
Námět zajímavý, zvrat v příběhu fajn, konec přitažený za vlasy. Stavba některých vět mi přišla krkolomná a uměle vyšroubovaná.

Díky. Toho jsem si vědom a už jsem si všiml. Budu se snažit podobných chyb v budoucnu vyvarovat.

• Nahlásit
  • Citovat
2664
30.5.17 12:01
@Anonymní píše:
@Ice79 Díky moc.
Ještě dotaz. Já původně čekal, že čtenáři budou s hlavní postavou Lily spíše sympatizovat a následně snad každý ji má za „zlou“. Chápu, že není hodná, ale ona vlastné zapříčinila smrt člověka, co ji okrádal a následně prodejce drog. Čekal jsem spíše reakce ve smyslu, že dostali, co si zasloužili. Někde během psaní jsem to ale asi nedomyslel. :)
Ty to takhle tedy nevnímáš?

Jo, ale ten člověk byla její vlastní sestra. Jeji krev. Po smrti rodičů jediný blízký člověk. Obvykle sestra sestru nestřílí. Ani kdyz je zlá a využívá ji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9445
30.5.17 12:03
@Ice79 píše:
Jo, ale ten člověk byla její vlastní sestra. Jeji krev. Po smrti rodičů jediný blízký člověk. Obvykle sestra sestru nestřílí. Ani kdyz je zlá a využívá ji.

To asi ne, no. Já mam zrovna v oblibě literaturu, kde se sourozenci střílí, tak jsem se asi nevědomky inspiroval. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24Martina

Me se to líbilo, nemáš ještě nějaké? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
9445

Whops. Anonym je ten tam. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9445
30.5.17 12:05

@24Martina Díky. Mám ještě dvě. Jedna, má prvotina, je ale tak katastrofální, že to dám přečíst jen svým úhlavním nepřátelům. U té druhé čekám na publikaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama