Žádost o pomoc - neustávající výtoky

Anonymní
19.3.10 08:59

Žádost o pomoc - neustávající výtoky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12735
19.3.10 09:05

Zkusila bych zajít ještě na konzultaci k jinému doktorovi. Jinak jsem brala wobenzym taky na kvasinky protože se mi vracely a zabralo to, je sice drahý, ale fakt jsem teď v pohodě. Jinak jsem na výtoky trpěla do těhotenství taky hrozně jak říkáš bez slipky ani ránu. No teď po porodu to přešlo. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11408
19.3.10 09:17

A muzu se zeptat, vydim, ze jsi psala, ze doktor ti delal vyter (tzn. jeden?) ja ted taky zmenila doktora, porad jsem spinila.. nakonec z toho vysly pozitivni ureaplazmata - tohle se bezne nezjistuje, dostala jsem antibiotika na par dni a po roce a pul mam konecne klid. doktor mi teda delal 4 vytery na vsechny mozny testy a brali asi 4 zkumavky krve.. takze doporucuju zkusit jineho doktora a dukladny testy na vsechno :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7592
19.3.10 09:26

Já trpěla taky snad od mládí na veškeré výtoky, záněty a všechno. Vždycky stejný postup, čípky, masti, tabletky. Pak jsem si v lékárně koupila tohle http://www.docsimon.cz/…dilac-tbl-30 - a nemůžu si to vynachválit. Po užívání 2 tabletek denně (je to jako bonbonek, moc dobré :wink: ) po týdnu je vše OK. Ale já to teda mám když sním hodně přírodního cukru :oops: Takže se hlídám taky …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
19.3.10 09:31

A žehlíš si spodní prádlo? To by trochu pomoct mohlo jako dezinfekce, i když nosíš slipovky. Já to tady kdysi četla, připadalo mi to jako blbost, neboť na výtoky netrpím, ale kamarádka začala praktikovat a prý jí to pomohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3226
19.3.10 09:58

Ahoj moje známa taky dost trpěla na výtoky x let.mudr jí vždycky něco napsal to zabralo na chvíly a pak nanovo rozhodla se přejít k jinému a ten se zděsil v jakém je stavu že jí to ten doktor tak dlouho nechal,přitom jí lečil ale asi blbě.no ten nýnější doktor měl obavy z nejhoršího.ale nakonec vše dobře dopadlo a tyto potíže už sou pasé.
chci říct že bych neváhala a pokat se mému lekáři nedaří výtok zalečit upalovala bych jinam.není si s čím zahrávat.já ted po porodu(10m)mám taky pořád něco tak doufám že to vyléčíme jinak nevahám a du jinám.zkusit se má vše jde přece o nás.
tak at si brzo ok :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1950
19.3.10 10:12

Ahoj, vždy jsem na kvasinky trpěla jako ty - už od dětství (cca 12 let ) můjpředchozí lékař, který byl vážně moc dobrý mi řekl, že s tím nejde nic dělat, krom léčení jak sama popisuješ roůznými čípky atd. a vysvětlení? Prý mám konec děložního hrdla otočení - jakoby vyvrácený ven, proto jsem náchylná na cokoliv co kolem mě projde :mrgreen: doporučení znělo: nepřehánět osobní hygienu ( zní to strašně co? ) kvasinky se množí ve vlhku a jestli se X-krát denně myješ ( chápu, je to nepříjemné ) tak to ještě přiživuješ. Osobně jsem zjistila že jsem asi alergická na všechny intimní mýdla, cokoliv se mi dostane „dovnitř“ tak je problém. Snad jsem ti trochu pomohla, držím palce! Jo a ještě mi řekl, že je možné, že se to po porodu srovná :think: a nebo je možné to hrdlo operovat ( pokud to samozřejmně máš z toho ) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26535
19.3.10 10:51

Zkusila bych homeopata a nebo urinoterapii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2663
19.3.10 12:21

jsem pro homeopatika,popř.v kombinaci s akupunkturou,určitě i kontryhelový čaj nebo z bílé hluchavky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4618
20.3.10 00:04

Tak já měla jeden čas stejný problém a až při změně doktora jsem zjistila, že mám z těch všech čípků laktobacilózu - příznaky jsou stejný jak u mykózy, jen je přemnožený laktobacil z toho věčnýho zavádění, výtěr je taky negativní. Stačilo si dělat oplachy jedlou sodou a za nějakou dobu byl klid. Jinak pokud je to mykóza, tak hlavně změnit stravování a „vyčistit se“. Pak to může být taky nerovnováhou v poševní mikroflóře, např, přemnožení střevních bakterií - bohužel na to trpí už pár měsíců moje dcera, ve výtěru taky nic nemá, po zavedení masti, jsou obtíže do 5 dnů zpátky. Vypadá to, že je to oslabenou imunitou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12332
20.3.10 06:31

anonymní já bych krom výše uvedeného zkusila ještě
a) bavlněné slipovky (jsou fajn, teď v těhotenství je oceňuji :pankac: )
b) lactobacily pojídám bobule od swiss
c) když cítím, že to není 100% a mohly by se kvasiny rozjet, mám doma nachystaný fermalac
d) snažím se neujíždět na sladkém :cry:

a na to, že jsem v těhotenství trpěla jako blázen, tak teď je to na svátek, oficiálně jsem je ještě neměla, když byl příznak, tak jsem si dala právě fermalac a nerozjely se svině jedny :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lila30
21.3.10 09:36

Ahoj,

já měla dva roky v kuse nějaké problémy, začalo to zánětem a po přeléčení , se vše opakovalo,Vše mě stále jen štípalo a pálilo, ale ne už tak intenzivně jako při zánětu, byla jsem z toho uplně na prášky, doktor mi udělal vytěr nic nenašel, ale pokud jsem dostala čípky bylo vše ok, jen do doby než jsem je vysadila

Nakonec jsem si koupila čípky na obnovu prostředí ,a ještě jsem změnila prací prášek ( používala jsem ariel)ted peru v persilu senzitiv a ještě jsem začala po ukončení praní ještě jednou máchat pradlo,zapřísahla jsem se ,že to vydržím a nepoužiju žádne tabletky no a už mám 3 roky klid

• Nahlásit
  • Citovat
9403
21.3.10 11:13

Mě taky stačilo,abych když peru spoďáry,tak dávám aviváže mnohem méně,a je to dobrý.Ale taky třeba se nekoupat,ale jen sprchovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
19.4.11 16:30

Ahoj, já mám podobný problém, začala to před 5 lety souběžně se začátkem užívání antikoncepce. Od té doby mám neustálý výtok, při výtěru zjištěny kvasinky,po skončení léčby do 2 dnů opět výtok.Doktorka mi už stěr nedělá, pozná to prý pohledem.Nedávno mi při preventivní prohlídce ve výtěru vyšli jak kvasinky, tak laktobacily.HA neberu, nosím bavlněné prádlo, snažím se nejíst sladký a do bazénu už nechodím.A po sexu se to taky vždycky rozjede.Už fakt nevím jak dál, vyzkoušela jsem všechno možné, ale bez úspěchu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6326
2.5.11 23:07

tak já se přidávám, nevím jak dál. tenhle problém mám už od chvíle kdy jsem dostala první menstruaci. změnila jsem doktora ale furt to samé jsem zdravá ale… ten výtok mi prostě vadí. na sladkém ujíždím když jsem ho vynechala a začala jíst jogurty stejnak to bylo stejné :zed: :zed: ještě si říkám jestli není možné skusit náky prášky ale podávané ústy že by třeba se mohlo změnit prostředí ve střevech a tak. něco málo sem o tom četla ale nevím nevím :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama