Žádost o přeřazení na jinou pracovní pozici.

2929
18.2.16 10:13

Žádost o přeřazení na jinou pracovní pozici.

Dobrý den,
existuje nějaký formulář, kde se žádá o přeřazení na jinou pracovní pozici? Nebo pokud jste některá už žádala, jak jste žádost formulovala? Potřebuji napsat sestře a vůbec nevím, z jakého konce to uchopit.

Děkuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4534
18.2.16 10:21

@Loll ja myslim, ze zadny formular neni. Ja jsem se v tehotenstvi domluvila s reditelkou ustne, do druheho dne mi udelala dodatek ke smlouve a bylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2929
18.2.16 10:24

Já bych to právě potřebovala písemně, ach jo, to budu muset něco vyplodit sama :P I tak díky :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
18.2.16 10:30

Já jsem to psala sama, žádný formulář není. A napsala jsem to jednoduše: Vážená paní ředitelko, žádám o přeřazení na jinou pracovní pozici z důvodů těhotenství. Dle vyhlášky 288/2003 Sb. je má práce v těhotenství nevhodná.
A vyhověli mi… protože museli :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.17 12:37

Kdyz teda budu zaměstnavatele Zadat o přeřazení na jinou pracovní pozici kvůli tehotenstvi (budu posílat písemné) mam spolu se žádosti posílat i posudek od lékaře, ze je ta práce pro me opravdu nevhodná? A který lékař mi to napíše obvodní nebo gynekolog? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
5534
15.2.17 12:42
@Anonymní píše:
Kdyz teda budu zaměstnavatele Zadat o přeřazení na jinou pracovní pozici kvůli tehotenstvi (budu posílat písemné) mam spolu se žádosti posílat i posudek od lékaře, ze je ta práce pro me opravdu nevhodná? A který lékař mi to napíše obvodní nebo gynekolog? Dekuji

Zalezi, jestli je opravdu nevhodna podle zakona, ne proto, ze se to nekomi nelíbí. Ja musela k závodní pro razitko, ze jsem tehotna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19256
15.2.17 12:43

Podle me by to spravne mel byt ten, ktery dela vstupni a vystupni prohlidky. Pokud se nejedna o praci primarne nevhodnou, ale jen o upravu pracovni doby nebo duvod zmineny v zakoniku prace( nevim ted, jak presne je to tam formulovano), tak by mel stacit sam fakt, ze jsi tehotna. Tedy by tam melo asi byt potvrzeni od gynekologa o tehotenstvi( ten ale nema co posuzovat, jestli je prace vhodna ci nikoli, kdyz nezna pracovni napln).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama