Žádost o přídavky na dítě z Rakouska

4296
22.4.17 12:14

Žádost o pridavky na dite z Rakouska

Ahoj, potřebovala bych poradit s vyplněním Beih 1, E 401, E 411, nemáte někdo prosím odkaz na nějaké vzory? Dále se chci poptat, mám jedno dítko ve 3. třídě, musím nějak dokládat, že navštěvuje školu, popř. je na to nějaký formulář? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

7139
22.4.17 12:23

Radu nemám, nám všechny takové věci vyřizuje jedna paní co se tím přímo zabývá, sice si za to něco vezme, ale není to moc, kdybychom to měli vyřizovat sami tak nevím nevím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7139
22.4.17 12:25

Jediné co jsme museli doložit byly rodné listy holek přeložené do němčiny a oveřené notářem, zatím chodí do školky a z té žádné potvrzení nebylo třeba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4296
22.4.17 15:03

Ja za to prave platit nechci…uz jsme to delali pred tremi lety, ale bohuzel si to vubec nepamatuju, nastesti uz tam aspon mame ty rodny listy i ten oddaci z minulka…jen jsem si proste krava nenechala kopii tech zadosti z minule, mam jen dane :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7139
22.4.17 16:04

Tak snad se někdo ozve, nebo se jukni do starších diskusí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
8.8.17 09:45
@ejinecka píše:
Ahoj, potřebovala bych poradit s vyplněním Beih 1, E 401, E 411, nemáte někdo prosím odkaz na nějaké vzory? Dále se chci poptat, mám jedno dítko ve 3. třídě, musím nějak dokládat, že navštěvuje školu, popř. je na to nějaký formulář? Děkuji

Musite nejdrive zazadat v cz oni vam to zamitnout a rovnou zazadejte o formulare.Oni vam na UP reknou co potrebujete a pak poslat tam od kud je zadate.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama