Žádost o rodičák bez udání otce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bizky
Kecalka 400 příspěvků 1 inzerát 18.01.17 13:25
Žádost o rodičak bez udání otce

Maminky právě vyplňuji formulář pro rodičak. Když nemáme tatínka uvedeného v rodném listě musím to též vyplnit údaje o něm?

Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64626 příspěvků 3 inzeráty 18.01.17 13:31

@Bizky Tak když ho nemáš uvedeno v RL, tak ho celkem logicky nemůžeš vyplňovat do žádosti o rodičák, když ho „neznáš“…

Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 13:33

A co bys tam teda chtěla vyplňovat když neexistuje?

glitterball
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 18.01.17 14:05

Pokud není otec v RL tak tam uveďte jen sebe, ale nebudeš si moct zvolit výši a budeš mít klasicky teď nevím jak to je přesně, kdyžtak mě prosím někdo opravě, devět měsíců 7600 a pak 3800 což by měla být klasická 4letá varianta. Horší to asi ale budeš mít s dávkami pokud budeš nějaké žádat ty prý bez otce moc nechtějí přiznávat

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64626 příspěvků 3 inzeráty 18.01.17 14:16

@glitterball A proč by si nemohla sama volit? Vždyť tu nikde nepíše, že nepracovala…

Bizky
Kecalka 400 příspěvků 1 inzerát 18.01.17 15:10

@j.a.n.i1 teď mě to právě vyděsilo, jestli musím kvůli neudani otce na 4 roky? To snad se od toho neodvíjí ne? Jak píše paní
 8o

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64626 příspěvků 3 inzeráty 18.01.17 15:12

@Bizky Samozřejmě, že ne, pokud máš odpracováno a pobíráš PPM, tak si normálně zvolíš podle sebe, buď do 7600, pokud si měla mateřskou malou, nebo až do její výše (max. 11500,–).

Bizky
Kecalka 400 příspěvků 1 inzerát 18.01.17 15:18

@j.a.n.i1 dekuji za odpověď. Začalo mě vomejvat pomalu. Ale PPM jsem normálně pobírala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Pomeje se prudce zhoršil. Ztratil třetinu váhy, potřebuje neustálou péči, říká Pásek

Zdravotní stav známého producenta a dabéra Jiřího Pomejeho (54), který bojuje... číst dále >

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >