Reklama

Žádost o rodičák bez udání otce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bizky
Kecalka 382 příspěvků 18.01.17 13:25
Žádost o rodičak bez udání otce

Maminky právě vyplňuji formulář pro rodičak. Když nemáme tatínka uvedeného v rodném listě musím to též vyplnit údaje o něm?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 62539 příspěvků 3 inzeráty 18.01.17 13:31

@Bizky Tak když ho nemáš uvedeno v RL, tak ho celkem logicky nemůžeš vyplňovat do žádosti o rodičák, když ho „neznáš“…

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 13:33

A co bys tam teda chtěla vyplňovat když neexistuje?

glitterball
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 18.01.17 14:05

Pokud není otec v RL tak tam uveďte jen sebe, ale nebudeš si moct zvolit výši a budeš mít klasicky teď nevím jak to je přesně, kdyžtak mě prosím někdo opravě, devět měsíců 7600 a pak 3800 což by měla být klasická 4letá varianta. Horší to asi ale budeš mít s dávkami pokud budeš nějaké žádat ty prý bez otce moc nechtějí přiznávat

Hvězda diskuse 62539 příspěvků 3 inzeráty 18.01.17 14:16

@glitterball A proč by si nemohla sama volit? Vždyť tu nikde nepíše, že nepracovala…

Bizky
Kecalka 382 příspěvků 18.01.17 15:10

@j.a.n.i1 teď mě to právě vyděsilo, jestli musím kvůli neudani otce na 4 roky? To snad se od toho neodvíjí ne? Jak píše paní
 8o

Hvězda diskuse 62539 příspěvků 3 inzeráty 18.01.17 15:12

@Bizky Samozřejmě, že ne, pokud máš odpracováno a pobíráš PPM, tak si normálně zvolíš podle sebe, buď do 7600, pokud si měla mateřskou malou, nebo až do její výše (max. 11500,–).

Bizky
Kecalka 382 příspěvků 18.01.17 15:18

@j.a.n.i1 dekuji za odpověď. Začalo mě vomejvat pomalu. Ale PPM jsem normálně pobírala.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama