Žádost o rozvod v době společného bydlení nebo odstěhování

Anonymní
25.6.20 14:33

žádost o rozvod v době společného bydlení nebo odstěhování

Ahoj,
už delší dobu s manžel diskutujeme o rozvodu. On nechce, ale já ano. Nemůžu mu věřit, dětem ani mě se nevěnuje, radši je s kámarády, zkrátka se chová jak puberťák bez závazků.
Pořád jsem jen čekala, až děti budou větší, chtěl střídavou péči a neumim si predstavit, že bych takto trápila děti, že by s ním měli být týden.
Stejne chtěl stridavku kvuli tomu aby neplatil výživné. Rikala jsem mu, ze by ho stejne platil, ma 2 x vetsi plat nez ja.

No ted ma nejakou slabou chvilku a rekl, ze deti muzu mit ve vyhradni peci. Chci se zeptat jestli je rozdil v tom jestli podam zadost o rozvod ted nebo az pak co se prestehujem do pronajmu? Který musim teprve najit a se trema detma a zviratama to nebude lehke. Byt je jeho.

Dále se chci zeptat, kdyby se situace obratila a chtel by stridavou peci, tak chapu to tak, ze alimenty kazdy plati dle nejake kalkulacky, on me vic, ja jemu min, zkratka podle platu. Kdyby prestal pracovat a ja bych videlavala vic, je to tak ze ja bych mu platila vic, ze ano? Zkratka rovnopravnost.

Děkuju moc za pomoc.
L.

• Nahlásit
  • Citovat

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama