Žádost o ruku, až když máme děti

Anonymní
7.3.20 17:52

Žádost o ruku, až když máme děti

Mám dotaz na maminky, které si pořídily děti za svobodna - za jak dlouho jste se dočkaly od partnera žádosti o ruku nebo naopak jste se nedočkaly, odmítly? Ptám se pouze ze zvědavosti 8) mám s partnerem dvě děti (2 roky a 6 měsíců) a on pořád nic… :mrgreen: trochu mě mrzí, že neprojevil sebemenší zájem…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14231
7.3.20 17:53

Proč by to dělal? Má, co chtěl. Svatbu k životu zřejmě nepotřebuje a vsadím se, že se děcka jmenují po něm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1676
7.3.20 17:56

My jsme spolu 12 let, tři děti ( 11, 8, 4 ) a momentálně jsme dva týdny manželé :srdce: a i předtím měli příjmení po tatínkovi ani by mě nenapadlo aby ho měli po mně. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219

No moc tech co se po detech vzali neznam, tak hodne stesti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10345
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6274
7.3.20 17:57

Proč kupovat krávu, když dává mléko zadarmo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.20 17:57

Tak nejak jsme se domluvili v roce ditete, po 10 letech… prijmeni mela dcera po me. Ja teda uz moc po svatbe neprahla :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13845
7.3.20 17:58
@divine woman píše:
Proč by to dělal? Má, co chtěl. Svatbu k životu zřejmě nepotřebuje a vsadím se, že se děcka jmenují po něm.

Souhlas, tohle je hoodně časté. :nevim:

Zakladatelko, pokud ti na svatbě záleží, musíš mu to říct. A doufat, že ji chce taky, protože teď máš dost nevýhodnou „vyjednávací pozici“…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.3.20 17:59

První syn, příjmení po otci, nikdy si mě nevzal. Druhému synovi jsem dala příjmení po sobě a s jeho otcem se bereme za 2 měsíce. Bohužel dávám za pravdu holkam - těm co dali dětem příjmení po otci, na co svatbu, ze? :roll: Poučila jsem se, bohužel také těch případu moc neznám

• Nahlásit
  • Citovat
13411
7.3.20 18:00

My jsme se brali po třinácti letech vztahu, dcerka měla dva roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.3.20 18:04

Mám devatenáct, naši jsou spolu 25 let, ještě se nevzali, ani nechtěli a neplánují to. Příjmení mám po tátovi. Prosím anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.3.20 18:05

Za 8 měsíců po porodu a to ažpoté, když jsem neudržela emoce a rozplakala se na svatbě jeho bratra. Letos budeme mít desáté výročí a vůbec nic se od té doby nezměnilo, ale já po tom prostě toužila..

• Nahlásit
  • Citovat
633
7.3.20 18:05

Malému byli 3 roky když mě požádal o ruku. Ale mezitím jsme kupovali další byt, zahradu, auto. Takže zasnoubený jsme dva roky. A buď bude svatba letos nebo příští rok. Malý má příjmení po tatínkovi. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.20 18:12

Já rodila 2r po svatbě, ale kamarádka se letos bude vdávat po 3 dětech prvnímu je 10. Jsou spolu 14let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9208
7.3.20 18:14

A ty neumíš mluvit? Nebo čekáš, až před tebou romanticky poklekne a ty se rozbrečíš dojetím?

My manželé nejsme, nijak mě to netrápí, jsme spolu 15 let. Kdyby k tomu jednou došlo, z nějakých úředních důvodů, bude to na úřadě a nechám si své příjmení. Syn má po tatínkovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama