Žádost o ruku po krátké době

Anonymní
28.8.20 12:53

Žádost o ruku po krátké době

Dobrý den, chtěla bych znát váš názor..
Máma si asi před 5 měsíci začala psát přes instagram s chlapem, to by bylo v pořádku. Ze začátku to bylo v pohodě, myslela jsem že si jen tak píší, ale později se do něj prý máma zakoukala a začali si psát jak moc se mají rádi(fotky si posílají, ale ještě spolu nevolali) asi před týdnem mi máma ukazovala že jí požádal (opakuji že přes instagram zprávou) o ruku a ona souhlasila a začala říkat jak se prý budeme za ním stěhovat. Pořád jí opakujeme že je to moc krátká doba a že je to divný, že se prostě neznají a že je divný že jí požádal o ruku takhle přes instagram a ještě po tak krátké době, ale ona nás neposlouchá, vždy přijde s tím že jí to nepřejeme. Chápu to, že se jí líbí, že on jí píše to co by chtěla slyšet, jak je hodná a pěkná. Táta nám před delší dobou umřel tak si myslím že jí ten chlap v životě chybí, ale tohle mi nepřijde normální. Co myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
386
28.8.20 12:58

Mě to teda taky nepřijde normální. Oni si jenom píšou ani se neviděli a chtějí se brát? Chápu to dobře? V tom bude nějaká levárna, ať si dá mamka pozor, aby mu nenalítla. Instagram, Facebook a podobně jsou zlo. Není nad to se s někým seznámit osobně. Jsem ráda že nic z toho nemám, nepotřebuju sdílet svůj život s celým světem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
181
28.8.20 12:59

Myslím si, že máš víc rozumu než máma, i když chápu, že je třeba citově (i jinak) vyprahlá. Ale tohle není normální uvažování dospělého člověka. Spíš si myslím, že to bude nějaký podvodník který se potřebuje na mamku přisát a zneužít ji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5099
28.8.20 13:02

Ne, neni to normalni. Pochopila bych okouzleni a staveni vzdusnych zamku, ale ne svatbu a stehovani. Tipuji, ze pan neni Cech, ze? Takovych podvodniku je plny FB a IG.
Dej ji precist nejaky clanek o podobnych podvodnicich, je jich plny net.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24023
28.8.20 13:08

Tohle není normální postup. Jak může žádat o ruku někoho, koho nikdy neviděl a reálně ho nezná?
Kolik vám je, dětem, že se máte stěhovat s ní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
HousenkaBorůvka
28.8.20 13:09

Oni se neviděli a chtějí se brát? Zajímavé…

• Citovat
  • Nahlásit
636
28.8.20 13:10

Hlavně ať mu neposílá žádné peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.8.20 13:17

@andelka83 sourozenci už jsou dospělí, takže jde jen o mě, a mně je 16.

• Citovat
  • Nahlásit
14881
28.8.20 13:18

Není normální vzít si někoho, koho znám jen přes net…a všechno opustit a táhnout tam děti, to je čiré šílenství…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11714
28.8.20 13:20
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych znát váš názor..
Máma si asi před 5 měsíci začala psát přes instagram s chlapem, to by bylo v pořádku. Ze začátku to bylo v pohodě, myslela jsem že si jen tak píší, ale později se do něj prý máma zakoukala a začali si psát jak moc se mají rádi(fotky si posílají, ale ještě spolu nevolali) asi před týdnem mi máma ukazovala že jí požádal (opakuji že přes instagram zprávou) o ruku a ona souhlasila a začala říkat jak se prý budeme za ním stěhovat. Pořád jí opakujeme že je to moc krátká doba a že je to divný, že se prostě neznají a že je divný že jí požádal o ruku takhle přes instagram a ještě po tak krátké době, ale ona nás neposlouchá, vždy přijde s tím že jí to nepřejeme. Chápu to, že se jí líbí, že on jí píše to co by chtěla slyšet, jak je hodná a pěkná. Táta nám před delší dobou umřel tak si myslím že jí ten chlap v životě chybí, ale tohle mi nepřijde normální. Co myslíte?

8o 8o 8o
Premyslim, co s tim? Tohle zavani prusvihem :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7888
28.8.20 13:22
@Anonymní píše:
@andelka83 sourozenci už jsou dospělí, takže jde jen o mě, a mně je 16.

To je totální úlet.

Není to cizinec? Z Egypta třeba? ;-)

Spíš než zakazování by asi mohlo zabrat, že ho chceš poznat, ať přijede, prostě stavět to na tom, že kdyby přijel osobně a máma měla možnost vidět, že nenít tak super jako přes net, tak couvne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5099
28.8.20 13:23
@Anonymní píše:

A odkud dotycny je? Tipuji Anglican ci American (resp. to tvrdi) a pisi si pres prekladac, ne? Kdyby to byl Cech, nebyl by snad problem si zavolat.
Obavam se, ze to bude nejake smecko z Afriky a brzy zacne z matky akorat tahat penize. V dobe videohovoru a skypu neni duvod si nezavolat a nevidet se, zvlast kdyz planuji svatbu :mrgreen:.

Příspěvek upraven 28.08.20 v 13:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10438
28.8.20 13:23

Nakonec ty fotky ani nemusejí být jeho, když se ještě neviděli. Že by se dneska někdo hnal do sňatku s člověkem, kterého v reálu nezná, v tom bude nějaký problém. Ještě ho potom bude muset živit, když si ho vezme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24023
28.8.20 13:25
@Anonymní píše:

Ach jo.
Bych šla snad na ospod, kdyby to myslela vážně.
Moje mamka kdysi dostala též nabídku, k přestěhování, znali se teda dýl a osobně, ale kvůli mně odmítla, bylo mi 17-18, ještě na SŠ.
Zkusila bych s ní promluvit a nebála bych se ohradit se pevně proti takovému nápadu. Počítám že studuješ SS. Tu bys musela měnit taky? Požádala bych i sourozence. Po 5 měsících a bez pořádné známosti, seznámení s vámi je to úplná pitomost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.8.20 13:27

@ontarova.stara ano, je z Ameriky a píší si přes whatsapp myslím.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama