Žádost o ruku pod stromeček?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rudyscorpion
Povídálka 22 příspěvků 22.11.18 10:35
žadost o ruku pod stromeček?

Zdravím všechny..mám na vás otázku..chtěl bych požádat o radu..mám v plánu dát přitelkyni zasnubni prstýnek pod stromeček k vánocům a vlastně při té atmosfeře vanoc ji i požádat o ruku?? co myslíte? jeden kamarád s manželkou je proti, že v žádnem připadě nekazit vánoce a druhy zase říká jit do toho..není to ojedinělý případ, spousta lidi to takhle udělala ale mám obavu abych přítelkyni neurazil že jsem to vzal jedním vrzem..samozřejmě pod stromkem najde víc dárků..nebude tam pouze prstýnek..poradí někdo nebo napíše názor?? předem děkuji :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Pidlák Povidlový
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 22.11.18 10:37
@rudyscorpion píše:
Zdravím všechny..mám na vás otázku..chtěl bych požádat o radu..mám v plánu dát přitelkyni zasnubni prstýnek pod stromeček k vánocům a vlastně při té atmosfeře vanoc ji i požádat o ruku?? co myslíte? jeden kamarád s manželkou je proti, že v žádnem připadě nekazit vánoce a druhy zase říká jit do toho..není to ojedinělý případ, spousta lidi to takhle udělala ale mám obavu abych přítelkyni neurazil že jsem to vzal jedním vrzem..samozřejmě pod stromkem najde víc dárků..nebude tam pouze prstýnek..poradí někdo nebo napíše názor?? předem děkuji :)

ne. nejenom, že si zkazíte Vánoce, zkazíte si i celý život :mrgreen:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 22.11.18 10:39

Kýč jak bič, ale je to na tobě. Pokud tě miluje, bude šťastná za žádost o ruku pod stromečkem stejně jako kdykoli jindy :kytka:

Uživatel je onlineKristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8776 příspěvků 22.11.18 10:39

Byla jsem naprosto nečekaně požádána o ruku na Vánoce 2014 a bylo to to nejhezčí a rozhodně jsem se necítila ochuzená nebo vzatá jedním vrzem s Vánocema :) letos jsme měli 3 roky od svatby, 6 let vztahu, máme dvouletého syna a na cestě druhé dítko :)

Šarlota4
Extra třída :D 10029 příspěvků 22.11.18 10:39

Já si myslím, že se to má udělat mimo svátky, narozeniny apod. Protože to přece není dárek k vánocům :nevim:

Anitramm
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 22.11.18 10:41

Mně by to třeba na Vánoce asi dojalo a dostalo víc, než jindy. Ta atmosféra, si myslím, je pro žádost o ruku jako stvořená. ;) A hlavně..udělej to podle sebe, tak jak to cítíš ty. Nedávala bych na radu druhých. Pokud máš opravdu pochybnosti, nech to na jindy, pokud ti to přijde jako super nápad, jdi do toho. :pankac:

Šarlota4
Extra třída :D 10029 příspěvků 22.11.18 10:41

A ano je to kýč jak zaznělo. Mě manžel požádal před barákem u popelnice, pze se to omylem profláklo :lol: Nasmáli jsme se oba a nikdy na to nezapomenem :lol:

breakfast
Kecalka 105 příspěvků 22.11.18 10:41

jestli si tě chce vzít, tak bude ráda

Markéta80
Hvězda diskuse 40430 příspěvků 22.11.18 10:42

@rudyscorpion to musíš tak nějak odhadnout jestli bude nadšená nebo si řekne že zrovna u stromečku :? :lol: Pokud u stromečku tak snad tam budete sami bez celé rodiny :lol: .Nepojedete třeba někam na prodloužený víkend? Tam by to bylo takové klidnější. my se zase brali v prosinci, miluji Vánoce a teda je fakt že kdyby jsme se rozvedli tak asi nic moc vzpomínky a ještě spojené s Vánocemi :? Nebo jí dej krabičku 25. ráno že tam ještě zůstal jeden dárek- osobní :lol:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5948 příspěvků 22.11.18 10:42

Ne nechala bych vánoce vanocemi a zásnuby zasnubama :think: co požádat třeba 1.1.?to je takové dobře zapamatovatelné datum a navíc by to byl krásný vstup do nového roku :palec:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 22.11.18 10:43
@Šarlota4 píše:
A ano je to kýč jak zaznělo. Mě manžel požádal před barákem u popelnice, pze se to omylem profláklo :lol: Nasmáli jsme se oba a nikdy na to nezapomenem :lol:

To je dobrý :palec: Já žádost o ruku vůbec nečekala, manžel je romantik, já moc ne a stejně jsem bulela jak želva, bylo to krásné :srdce:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 22.11.18 10:45

Kýč, ale proč ne. Pokud tě miluje, bude šťastná ať jí požádáš pod stromečkem nebo na záchodě. Nechápu jak by se tím mohly Vánoce zkazit.

Lepší by mi přišlo na Silvestra. Minutu před půlnocí se zeptat co by chtěla nejvíc v roce 2019 a pak vytasit prsten a říct „já bych si tě v příštím roce chtěl vzít!“ :mrgreen: :srdce:

Příspěvek upraven 22.11.18 v 10:46

Coctailgirl
Kecalka 268 příspěvků 22.11.18 10:46

Za me teda taky mimo svatky, narozky a takove vetsi udalosti… :lol: podle me by na zasnuby mel byt samostatny den vas vlastni pamatecni :lol: ale 100 lidi 100 nazoru… udelej to podle toho jak to citis ty sam :)

Coctailgirl
Kecalka 268 příspěvků 22.11.18 10:46

@sladke-mameni to je pekne! To schvaluji :lol: :lol:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 22.11.18 10:47

@Coctailgirl Zásnuby? Snad svatba, ne? :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >