Žádost o ruku - prý kvůli mně a rozhodně ne za rok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.19 08:57
Žádost o ruku - prý kvůli mně a rozhodně ne za rok

Jak byste reagovaly, kdybyste se skoro po 10 letech vztahu, společného majetku a za pár týdnů společného dítěte, dočkaly žádosti o ruku, a pak si o nějakou dobu později v hádce vyslechly, že jste byly požádány jen pro váš dobrý pocit (kvůli těhotenství) a svatba za rok a půl je moc brzy? Mám kompletně zkaženou veškerou radost ze zásnub, cejtim se jak pitomec a nejradši bych mu ten slavnej prstýnek vrátila. Sice potom začal couvat, ale první slovo platí, veřím, že to tak je. :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 52410 příspěvků 17.04.19 09:00
@Anonymní píše:
Jak byste reagovaly, kdybyste se skoro po 10 letech vztahu, společného majetku a za pár týdnů společného dítěte, dočkaly žádosti o ruku, a pak si o nějakou dobu později v hádce vyslechly, že jste byly požádány jen pro váš dobrý pocit (kvůli těhotenství) a svatba za rok a půl je moc brzy? Mám kompletně zkaženou veškerou radost ze zásnub, cejtim se jak pitomec a nejradši bych mu ten slavnej prstýnek vrátila. Sice potom začal couvat, ale první slovo platí, veřím, že to tak je. :roll:

Pokud bych si pořídila dítě před svatbou, asi bych počítala s tím, že to tak zůstane.
Sama bych to tak nechtěla a podle toho se zařídila.

35ja
Kecalka 470 příspěvků 17.04.19 09:01

Pitomec je on když může něco takového říct.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1239 příspěvků 17.04.19 09:01

Co ti máme na to napsat… já bych neměla dítě s někým, kdo by si mě nechtěl vzít…
Tobě nezbývá nic jiného než se ponížit a opravdu si počkat na tu svatbu i když to on vlastně nechce, když už to dítě je na cestě. Kdybys těhotná nebyla, tak bych ti poradila ať od takového blbce jdeš pryč, ale to dítě za to nemůže…

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 49611 příspěvků 17.04.19 09:03

Asi tak, neporizovala bych si dite pred svatbou. Kdyz se nerozhybal sam behem 10 let predtim, tak by me neprekvapilo nic :nevim:
Ted bych to uz zkousla. Nebo chces byt na vse sama?

Lexter
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 17.04.19 09:03

Podle e-mimina by člověk řekl že je víc chlapů pitomců než ženských kravek. Ale to bude asi tím, že chlap si to bude řešit jinak a jinde.

Podle mě taková svatba radostnou událostí nebude i když by měla být. Nechtěl bych ji. :(

1mila2
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 17.04.19 09:04

No, asi se zenit nechce. My uz byli domluveny a ted zas nic. Prej by se za ty penize dalo koupit to a to. No a mala svatba zas to a to…takze se mu do toho proste nechce. Tak at si trhne. Doprosovat se nebudu :mrgreen:

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10088 příspěvků 17.04.19 09:06

A je ta svatba tak důležitá? Žijete spolu 10 let, jinak je to v pohodě? Pro někoho je to prostě jenom papír no… Možná všechno vnímáš intenzivněji díky hormonům :think: ale jinak asi bych se necítila moc příjemně, nadruhou stranu mě na svatbě až tak nezáleží, mě chlap požádal sám od sebe, kdyz sem mu oznámila těhotenství a on všechny přípravy atd prožívá daleko víc jak já 8)

jjanekk
Závislačka 2599 příspěvků 17.04.19 09:08

Ahoj,
no, já bych si ho teda teď nebrala a dítě by se rozhodně jmenovalo po mně. Ono to může všechno fungovat i bez svatby (znám několik párů, kde jsou opravdu spolu už hoooodně let, jako třeba víc jak 20). Já bych mu to ale asi nikdy nezapomněla, ale neznamená to, že bych si ho za pár let třeba nevzala, ale teď určitě ne..

terien
Extra třída :D 11215 příspěvků 17.04.19 09:09

Tak mu ho vrať. Nechápu, proč ženský ztrácejí svoji důstojnost, jenom aby byly pod čepcem.

Mína.Ell
Nováček 7 příspěvků 17.04.19 09:11

No já nevím… Asi jako většina co psala, já osobně bych si dítě nepořizovala před manželstvím, rozhodně bych nečekala ani na partnera, kterého k zásnubám rozhoupe až těhotenství a už vůbec bych nečekala na zásnuby 10 let. Každopádně.. pokud vám to v jiných ohledech a celá léta klape, asi bych opravdu sklopila uši a začla plánovat svatbu. Respektive, až se dohodnete na nějakém datu. :nevim:

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1239 příspěvků 17.04.19 09:12
@jjanekk píše:
Ahoj,
no, já bych si ho teda teď nebrala a dítě by se rozhodně jmenovalo po mně. Ono to může všechno fungovat i bez svatby (znám několik párů, kde jsou opravdu spolu už hoooodně let, jako třeba víc jak 20). Já bych mu to ale asi nikdy nezapomněla, ale neznamená to, že bych si ho za pár let třeba nevzala, ale teď určitě ne..

já si nemyslím, že svatba je nějaká záruka toho, že to bude fungovat… ale má to tolik praktických plusů, že je to podle mě rozumné pokud tam je dítě

debra.morgan
Echt Kelišová 8038 příspěvků 17.04.19 09:13

Blbci jste oba, ale kazdy z jineho duvodu. kdyz si ho brat nechces, tak mu prsten vrat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.19 09:13

@Kriss Tina
Nejsem svatební typ, ale pravda je, že mi je nepříjemná představa, že se moje dítě jmenuje jinak než a já a byla jsem za to zasnoubení ráda. Nečekala jsem to od něj a potěšilo mě to. Ale teď si prostě připadám jako idiot, protože jsem tedy začala hledat různé info o svatbě, ale on se o tom nechtěl vůbec bavit (už to mi mělo být divný) a nakonec to vyvrcholilo tímhle. Takže vlastně splnil “svou povinnost” a tím to pro něj hasne a chce to odkládat, a to je proste pro mě ponižující a zkazilo mi to úplně radost. Takhle jsem to teda nechtěla.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 49611 příspěvků 17.04.19 09:14

A pak jsou tu diskuze, ze lidi stavi barak pred svatbou atd, zenske vse sponzoruje, barak napsany na chlapa a pak se divi, po 15 letech, ze on ji vykopne a rekne ji, ze nema na nic narok. A nema, protoze nebyli manzele, jinak by to spadalo do SJM. Napriklad. Pro me to jen papir neni. A teda dite by se jmenovalo po mne a ne po nem. Dalsi vec, kterou nechapu. Ale lidi jsou ruzni. Pro me samozrejme nejdriv svatba a potom dite, jinak bych to nechtela

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama