Žádost o zákaz styku s otcem

Anonymní
29.11.19 23:16

Žádost o zákaz styku s otcem

Ahojte, má některá z vás zkušenost s podanou žádostí o zákaz styku dítěte s otcem?

Otec dítěte je totiž narkoman, a nechci aby vychovával mimčo. Nechci aby byl zapsaný v RL, ale prý podá žalobu na zapření otcoství:/
Nevím co mám dělat, jsem v 32tt :/ Napadlo mě podat tu žádost, ale nevím jestli by to mělo smysl:/

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9175
29.11.19 23:26

A proč by podával žalobu na zapreni otcovství když ho neuvedes do RL, to nemá logiku. To by snad udělal kdyby si ho tam chtěla uvést.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.19 23:28
@JancaS84 píše:
A proč by podával žalobu na zapreni otcovství když ho neuvedes do RL, to nemá logiku. To by snad udělal kdyby si ho tam chtěla uvést.

Omlouvám se, myslela jsem žalobu na určení otcoství..

• Citovat
  • Nahlásit
20773
29.11.19 23:37

Tak nejdřív se dítě musí narodit. Pak otec podá žalobu na určení otcovství a v případě, že mu bude otcovství přiznáno, můžeš podat žalobu na zákaz styku. Jenže tam by musel dělat opravdu velký průšvihy, aby to soud schválil. Spíš máš šanci vymoct styk pouze za tvé přítomnosti nebo se sociálním pracovníkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1885
29.11.19 23:38

Neuvadej ho. Pokud je to opravdu takova troska nebude se poustet do boje s urednim simlem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.11.19 23:46
@Anonymní píše:
Ahojte, má některá z vás zkušenost s podanou žádostí o zákaz styku dítěte s otcem?Otec dítěte je totiž narkoman, a nechci aby vychovával mimčo. Nechci aby byl zapsaný v RL, ale prý podá žalobu na zapření otcoství:/
Nevím co mám dělat, jsem v 32tt :/ Napadlo mě podat tu žádost, ale nevím jestli by to mělo smysl:/

Prosím tě, jestli je to feťák, tak brzo v opojení zapomene vůbec na to, že nějaké dítě má. Rozhodně ho neuváděj do RL, ať si to vybojuje sám, pakliže na to má. Ale podle mě tě jen zastrašuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3770
30.11.19 04:37

A ferovat určitě začal až v těhotenství a do té doby to svatousek viď :roll: pokud je to vážně fetak, tak určitě přes soud nepůjde.. ale chudák dítě, jednou bude chtít vědět, kdo je jeho otec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
30.11.19 08:41
@Božská Venuše píše:
Prosím tě, jestli je to feťák, tak brzo v opojení zapomene vůbec na to, že nějaké dítě má. Rozhodně ho neuváděj do RL, ať si to vybojuje sám, pakliže na to má. Ale podle mě tě jen zastrašuje.

Souhlas, to je takovy v.ser, ze si neumim predstavit, ze to fetak da :roll: navic si nejsem jista, ze bude schopen to sam sepsat tak, aby to davalo smysl, a penize na advokata neda z ruky. Je to celkem draha sranda a co si vymuze? Ze bude muset platit aliky a setkavat se s miminem za asistence. Takhle, predstavuju si bezneho, medii prezentovaneho narkomana, nikoli bily limecek sjizdejici kokain ;)

Takze, nebavila bych se s nim, ale ne pohrdave, proste s pokrcenim ramen delat, ze se vas to netyka. Je hrozne, jak nekdo musi mucit tehotnou holku pred porodem. Hrdina jeden debilni :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
11667
30.11.19 08:53
@PaníKadrnožková píše:
Souhlas, to je takovy v.ser, ze si neumim predstavit, ze to fetak da :roll: navic si nejsem jista, ze bude schopen to sam sepsat tak, aby to davalo smysl, a penize na advokata neda z ruky. Je to celkem draha sranda a co si vymuze? Ze bude muset platit aliky a setkavat se s miminem za asistence. Takhle, predstavuju si bezneho, medii prezentovaneho narkomana, nikoli bily limecek sjizdejici kokain ;)Takze, nebavila bych se s nim, ale ne pohrdave, proste s pokrcenim ramen delat, ze se vas to netyka. Je hrozne, jak nekdo musi mucit tehotnou holku pred porodem. Hrdina jeden debilni :roll:

Ono je hrozny i to, ze nekdo se necha oplodnit narkomanem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4295
30.11.19 08:58

Tak ono záleží, co slečna mysli slovem fetak. Protože pak nechápu logiku nefetujici holky, ze se nechá zbouchnout fetakem. Takže buď taky fetovala nebo borec si dá občas trávu, ale teď se hodí z něho udělat fetaka. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32254
30.11.19 09:02
@Anonymní píše:
Ahojte, má některá z vás zkušenost s podanou žádostí o zákaz styku dítěte s otcem?Otec dítěte je totiž narkoman, a nechci aby vychovával mimčo. Nechci aby byl zapsaný v RL, ale prý podá žalobu na zapření otcoství:/

Záleží, jak to myslíš, ten feták?

Jestli je denně na perníku anebo si dá občas trávu?

Chodí do práce a má zázemí?

Jinak má samozřejmě právo na své dítě, to víš sama, uvidíš, jestli bude mít zájem o dítě i za pár měsíců anebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32254
30.11.19 09:04
@Mochomurka83 píše:
Tak ono záleží, co slečna mysli slovem fetak. Protože pak nechápu logiku nefetujici holky, ze se nechá zbouchnout fetakem. Takže buď taky fetovala nebo borec si dá občas trávu, ale teď se hodí z něho udělat fetaka. :think:

To by opravdu chtělo ujasnit, protože jinak je to diskuse o ničem…

Pochybuju, že by se s ním dávala dohromady, když by byl v nějaké těžké závislosti a třeba kradl, aby měl na fet a jestli si dá něco o víkendu a jinak funguje, tak to nikoho nebude zajímat, navíc, jak by to dokazovala, že…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
30.11.19 09:07
@Lekninka91 píše:
Ono je hrozny i to, ze nekdo se necha oplodnit narkomanem :nevim:

Dobre, ale to my tady vespolek uz nevyresime. To se stalo a je potreba to řešit. Myslim, ze clovek, ktery udela takovou volovinu, za to tisickrat zaplati. Klidne si umim predstavit scenar, jak on-ac nezapsan v rodnem liste- zacne vydirat, ze jestli mu neda matka penize, tak diteti rekne pravdu a takove voloviny. Takze nejake moralizovani na e-miminu, ktere je tu tak oblibene, je nic proti tomu, jak to muze byt ve skutecnosti :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
30.11.19 09:09
@free333 píše:
To by opravdu chtělo ujasnit, protože jinak je to diskuse o ničem…Pochybuju, že by se s ním dávala dohromady, když by byl v nějaké těžké závislosti a třeba kradl, aby měl na fet a jestli si dá něco o víkendu a jinak funguje, tak to nikoho nebude zajímat, navíc, jak by to dokazovala, že…

Tak pokud je psychicky i fyzicky pohromade, tak z nej nikdo fetaka neudela a najde si cestu, jak se k otcovstvi dostat. I kdyby tu nasla sebelepsi navod, tak to proste nezafunguje.

• Citovat
  • Nahlásit
32254
30.11.19 09:21
@PaníKadrnožková píše:
Tak pokud je psychicky i fyzicky pohromade, tak z nej nikdo fetaka neudela a najde si cestu, jak se k otcovstvi dostat. I kdyby tu nasla sebelepsi navod, tak to proste nezafunguje.

Ten návod je k ničemu, krom toho Tvého, nechat ho, at to zařídí sám, jestli to zvládne…protože nikdo nevíme, jak je na tom a co má být ten „feták“…

Pamatuju, jedna známá chlastala první ligu, pak už ani nepracovala, půjčovala si peníze, denně v lihu a přesto dalo tatínkovi holčičky a jeho babičce strašně práce, aby ji dostal do péče…
Bylo to dost smutné…

Takže pokud on má zázemí a funguje, tak s nějakou víkendovou trávou nemá cenu někde na Ospodu operovat…

Spíš by zakladatelka vypadala jak blbec, když by tam líčila, že ted mu nechce půjčovat dítě, protože když spolu tenkrát chodili a měli se rádi, tak si dával trávu anebo šnupal kokain…a to pochybuju, že by se zakl. na to dívala jen tak…

Ale opravdu by to chtělo víc informací, pokud se to má k něčemu dobrat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat