Zadrzeni rodicaku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katisek88
Nováček 7 příspěvků 01.09.19 23:37
Zadrzeni rodicaku

Ahoj, mam takovej dotaz, jestli mi to muze nekdo vysvetlit, protoze pani na socialce mluvi tema svyma kecama.Jak mi muzou zastavit rodicak kvuli jednomu papiru? a kdyz jim reknu ze to je muj jediny prijem tak je to nezajima kde to zijem? nemate nekdo radu co delat, diky.

Reakce:
Markéta80
Hvězda diskuse 46348 příspěvků 01.09.19 23:41

Tak dodej papír a máš klid. Jaký papír chybí? Ona s tím sama ona o sobě nic neudělá pokud jsi nesplnila podmínky :?

Janli
Extra třída :D 10199 příspěvků 01.09.19 23:43

Žijeme v právním státě. Proto musíš k požadovaným dávkám dodat potřebné dokumenty. Ta úřednice si to nevymyslela, ona má svoje nařízení a ty musí dodržovat. Ale opravdu by mě zajímalo, jaký papír potřebuješ k rodičáku. Mě stačila žádost o mateřskou od gynekologa a později doložit rodný list k žádosti o rodičák. Jinak jsem vše vyplňovala na místě.

pomme
Kecalka 374 příspěvků 01.09.19 23:51

Zastavit? To znamená že jsi ho brala a teď ho kvůli něčemu zadržují? To by mě zajímalo co to je za papír. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 01:39

No môžu, tiež sa mi to stalo. Zabudla som dodať manželove potvrdenie o zamestnaní (nutné len u cudzincov) a zistila som to, až keď RP neprišiel. Po dodaní dorazil ešte ten mesiac, len v druhom výplatnom termíne.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1872 příspěvků 02.09.19 05:29

Vzdyt neni takovy problem ze socialky prinest denni vymerovaci zaklad ze mzdy - bud tvuj nebo chlapa, vysanou zadost, k tomu RL ditete… tak si ten papir sezen. Tohle jste meli zjistovat driv, na webu co k tomu potrebujes je mraky clanku, vcetne diskuzi. Stacilo se zeptat i ucetni v praci. Ze nebudete mit prijem je blby, tak at se postara chlap nebo rodina :nevim:

a12
Hvězda diskuse 38489 příspěvků 02.09.19 07:00
@Anonymní píše:
No môžu, tiež sa mi to stalo. Zabudla som dodať manželove potvrdenie o zamestnaní (nutné len u cudzincov) a zistila som to, až keď RP neprišiel. Po dodaní dorazil ešte ten mesiac, len v druhom výplatnom termíne.

To mas pravdu, kamarádka je ceska, a ma pritele cizince a tohle musela řešit taky

Váš příspěvek
Reklama