Zadržování větrů – vtipná diskuze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 19:12
Zadržování větrů-vtipná diskuze

Diskuze na odlehčení, berte s nadhledem.Je to lidské, každý prdí, jenže jsou situace, kdy si prostě prdnout fakt nejde. Hlavně tedy u sexu, ve frontě v obchodě, když stojíte v autobuse, na rande atd. Takže, dotaz zní: kdy to zadržujete vy? stává se vám to často, že musíte zadržovat fakt dlouho, až vás bolí břicho? já třeba před přítelem vůbec neprdím takže zadržuju a když je možnost, ulevím si až pak.Snad toto téma nikoho nepohorší. Fakt to berte s vtipem.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
TeSudička
Kecalka 451 příspěvků 07.04.19 19:18

Pravidelne se mi chce nejvic prdet, kdyz sedim v cekarne na gynekologii a pred sebou mam prohlidku :lol: :lol: ..... A pak jsem na kresle, doktorka me vysetruje a jeste provokativne prohodi „uvolnete se“ :lol:

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 18123 příspěvků 07.04.19 19:25

Šetřím si to v práci do výtahu. Tam to potěší nejvíc lidí, aniž by se to předčasně rozplynulo :P

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 07.04.19 19:32

Když si čtu místní diskuse.

divine woman
Extra třída :D 11010 příspěvků 07.04.19 19:45

@Chauvinist Musíš být v práci mimořádně oblíbený :mrgreen:

Paola21
Závislačka 3849 příspěvků 07.04.19 19:56

Řídím se heslem, že je lepší jeden prd než deset doktorů. Před manželem si klidně prdnu, však je lidské.

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 18123 příspěvků 07.04.19 20:08
@divine woman píše:
@Chauvinist Musíš být v práci mimořádně oblíbený :mrgreen:

Tak základem je zamořený prostor opustit dřív, než nastoupí někdo další, že jo. Uvnitř necháš jenom myšlenky :P

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 20:10

no je na moje nervy jak mi chlap po prdnutí řekne, že to přece nemůže ovlivnit :cert: :cert: :cert: tak přece si v práci neprdne přes celou kancelář nebo na meetingu před šéfem, tam to jako ovlivnit jde??? :zed: :pocitac: :mrgreen:

Russet
Neúnavná pisatelka 15090 příspěvků 07.04.19 20:29

Víte, že prdíte i ze spaní, vy úzkostliví zadržovatelé? Já si evidenci prdů nevedu, ale rozhodně mě z jednoho pšouku nebolí břicho, když se ho pokusím nevypustit. Schválně před nikým neprdím. Když už nechtěně vyletí, nedá se nic dělat.

Jagwa
Kecalka 311 příspěvků 07.04.19 21:09

Umím prdět potichu :mrgreen: :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 21:15

Sranda musi byt. Doma se neomezujeme, ale rekneme pardon :mrgreen: rika to i mala dcera. A naposled jsem trpela na skoleni, kazdy den, malem jsem se vznasela, z kazde strany lidi.

A jeste jsem byla s dcerou v nemocnici, pokoj pro dve osoby, nocoval tam s nami cizi tatinek :roll: no bricho me bolelo nehorazne a rano jsem se probudila bez bolesti ,nevim vubec jak, tak snad spal :oops: :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 21:15
@Jagwa píše:
Umím prdět potichu :mrgreen: :nevim:

Potichu to je ale vzdy nejvetsi zabijak, aspon u nas :oops: :mrgreen:

GabinkaCh
Závislačka 3600 příspěvků 07.04.19 21:46
@Anonymní píše:
Sranda musi byt. Doma se neomezujeme, ale rekneme pardon :mrgreen: rika to i mala dcera. A naposled jsem trpela na skoleni, kazdy den, malem jsem se vznasela, z kazde strany lidi.A jeste jsem byla s dcerou v nemocnici, pokoj pro dve osoby, nocoval tam s nami cizi tatinek :roll: no bricho me bolelo nehorazne a rano jsem se probudila bez bolesti ,nevim vubec jak, tak snad spal :oops: :mrgreen:

Já taky vždycky v nemocnici tohle řešila.Nebo spíš jsem se toho bála :lol:

GabinkaCh
Závislačka 3600 příspěvků 07.04.19 21:59

A podle mě se nemůže stát větší trapas než si prdnout na gyndě při vyšetření.Já už bych tam pak nevlezla

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 07.04.19 22:03
@GabinkaCh píše:
Já taky vždycky v nemocnici tohle řešila.Nebo spíš jsem se toho bála :lol:

V klidu. Jak usneš, svěrač se povolí a prcneš si jako kočička.

Pěkně potichoučku, aby nikdo nic neslyšel. A když má rýmičku, tak taky cajk. ;-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama