Zadržování vody v těle

19
19.4.16 18:13

Zadržování vody v těle

Ahoj holky :mavam:, beru HA už rok a mám velký problém se zadržovíním vody. Za ten rok jsem vyzkoušela:Minervu, Lindynette, Sylviane a Femoden. Ještě před rokem jsem byla drobná a teď jsem trochu mohutnější. Usazuje se mi voda hlavně v prsou, na zadku a mezi zadkem a břichem. A Aspoň o 3 čísla jsem vždy větší. S každou antikoncepcí jsou podobné příznaky. Do pěti dnů se trochu někde v mém těle ubere voda a od pěti dnů zase rostu. Má váha je stále stejná, jen tělo se mění. A podle meho názoru mohutním s každou HA víc a víc. Už jsem z toho opravdu nešťastná, hlavně potom co mi doktorka předepsala Sylviane, která nema zadržovat vodu a já stále mohutním. Nevím co s tím dělat. Bojím se že s dalšími prášky budou peníze do vzduchu. S přítelem nám nevyhovují prezervativy. A brali jsme HA za nejpříjemnější pro nás. Vždy když přijdu k doktorce poprosit o jiné prášky divně se na mě dívá jaktože mě neslouží. Má strava je zdravá a proto nevím kde je problém. Chtěla bych své tělo zpět. A nevím jestli kdybych vysadila HA jestli by voda zmizela. Děkuju za nějaké rady nebo odpovědí :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Kamikadze
19.4.16 18:24

Vysad HA.

• Citovat
  • Nahlásit
19
19.4.16 18:32

Čím myslíš že by to mohlo být? Myslíš že to bude lepší? :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54881
19.4.16 18:35

Puehr caj pij. Vymen antikon.za jinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Kamikadze
19.4.16 18:36

Trochu logiky…pokud to mas i z jineho duvodu, nez HA, tak je lepsi HA vysadit a pote dal zjistovat cim to je. Kondom nestaci??

• Citovat
  • Nahlásit
2867
19.4.16 18:45

Mně pomohlo jedině přestat používat HA. Prostě ji špatně snáším, tělo na to reaguje právě zadržováním vody a následně depresí. Zřejmě máš citlivější hormonální cyklus. HA bych vysadila přestala se s ní trápit, je to mýtus, že tahle metoda antikoncepce sedne každé a je všespásná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
19.4.16 18:51

Ja s vodou neměla nikdy problém když jsem nebrala HA. Tak asi bude muset stačit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
19.4.16 18:56
@lamicina píše:
Mně pomohlo jedině přestat používat HA. Prostě ji špatně snáším, tělo na to reaguje právě zadržováním vody a následně depresí. Zřejmě máš citlivější hormonální cyklus. HA bych vysadila přestala se s ní trápit, je to mýtus, že tahle metoda antikoncepce sedne každé a je všespásná.

Možné to je. Nerada ji budu odebírat, ale opravdu to s tělem dělá neplechu co se týče vody. A co prášky Forfemina? Pomohli by na to? :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mmd
173
19.4.16 19:01

Vysaď HA. Opravdu nesedí každé ženě. Brala jsem ji jen pul roku a stacilo. :roll: Za pul roku temer 18kg nahoře (plus dalších tucet problémů). Měla antikoncepce, po kterých se zaručeně nepřibírá. :think: Pro mě je to je jedno z největších svin.stev farm. průmyslu. Chránit se lze i jinak. :) Hezký večer :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3797
19.4.16 19:02

Poradila bych se s dr. co a jak, co by doporučil či ne. A za sebe bych HA vysadila, jde to i bez, my si takto dáváme pozor tři roky a klepy klep v pohodě :-) TAky jsem byla nahlodaná, že ji začnu brát, ale pak jsem recept vyhodila a jde to :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14655
19.4.16 19:06

-

Příspěvek upraven 21.03.19 v 19:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2867
19.4.16 19:06
@Bublinna píše:
Možné to je. Nerada ji budu odebírat, ale opravdu to s tělem dělá neplechu co se týče vody. A co prášky Forfemina? Pomohli by na to? :oops:

Nevím, nemám s nimi zkušenost. Mně pomohlo fakt jen vysazení, jako dokud jsem měla HA a k tomu jiné podpůrné prostředky (čaje atd.), tak se to ani nehlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
19.4.16 19:07
@mmd píše:
Vysaď HA. Opravdu nesedí každé ženě. Brala jsem ji jen pul roku a stacilo. :roll: Za pul roku temer 18kg nahoře (plus dalších tucet problémů). Měla antikoncepce, po kterých se zaručeně nepřibírá. :think: Pro mě je to je jedno z největších svin.stev farm. průmyslu. Chránit se lze i jinak. :) Hezký večer :kytka:

Děkuju ti :) A máš nějaké zkušenosti s náplastmi? :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3R
2824
19.4.16 19:22
@Bublinna píše:
Ahoj holky :mavam:, beru HA už rok a mám velký problém se zadržovíním vody. Za ten rok jsem vyzkoušela:Minervu, Lindynette, Sylviane a Femoden. Ještě před rokem jsem byla drobná a teď jsem trochu mohutnější. Usazuje se mi voda hlavně v prsou, na zadku a mezi zadkem a břichem. A Aspoň o 3 čísla jsem vždy větší. S každou antikoncepcí jsou podobné příznaky. Do pěti dnů se trochu někde v mém těle ubere voda a od pěti dnů zase rostu. Má váha je stále stejná, jen tělo se mění. A podle meho názoru mohutním s každou HA víc a víc. Už jsem z toho opravdu nešťastná, hlavně potom co mi doktorka předepsala Sylviane, která nema zadržovat vodu a já stále mohutním. Nevím co s tím dělat. Bojím se že s dalšími prášky budou peníze do vzduchu. S přítelem nám nevyhovují prezervativy. A brali jsme HA za nejpříjemnější pro nás. Vždy když přijdu k doktorce poprosit o jiné prášky divně se na mě dívá jaktože mě neslouží. Má strava je zdravá a proto nevím kde je problém. Chtěla bych své tělo zpět. A nevím jestli kdybych vysadila HA jestli by voda zmizela. Děkuju za nějaké rady nebo odpovědí :,(

Vysaď HA. Prostě ti nesedí a nemá smysl se trápit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54881
19.4.16 19:22

Mi tak uškodila atikonc. injekce, poprvé mi ji pichli v červnu po 6ti neděli. Pak ještě jednou. Do Vánoc aniž bych jedla jak prase, jsem taky měla nějakých 18 kg hore, třetí dávku už jsem si píchnout nenechala. Krabička letěla do koše.
Nutno dodat mě doktor mé dostatecne varoval, že po této antikon.mu pacientky almarovati. Přesto jsem ji chtěla zkusit.
Kondomy nesnesu, má na mě odpudivý účinek, s tím bych nikdy nic ze sexu neměla. Navic pri nasem stesti by pri tom, jak jsme divoci praskl.
Nuvaring mi způsobil, šílenou reakci hned týden po zavedení.
Po nuvqringu mám náplasti antikon. a zatím vše ok, už je mám od podzimu.
Tělísko nechci. Chtěla jsem původně po třetím porodu podvazat, kdyby to dělali hned po porodu tak už to je, mi se to během šestinedeli rozlezelo jsem na to ještě moc mladá na takovy radikalni krok a nikdy nevím co bude za 5-10 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat