Zadržuje nez mu dam plenu.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Range
Nováček 3 příspěvky 10.09.19 13:12
Zadržuje nez mu dam plenu.

Ahoj holky. Nez se uchylim nekam dal, tak to zkusíme tady. Malému jsou 2 roky. Krasne mi na nocniku sedel a obcas i neco udelal uz od roku a ctvrt, jenze jsem pak odjizdela do nemocnic s komplikacema a nakonec privezla brasku. A kdyz jsem odjizdela, tak hlidaly babicky, ktere nocnik vynechavali…doma beha nahatej, ale na nocnik nechce. Donese mi plenu, ze chce do ni. A kdyz mu ji nedam, tak čeká nez pujde do postele a dostane ji. A ted uz je zima abych s nim chodila i venku bez pleny. Poradíte jak dal? Mam strach, ze rocni učení je úplně ztracené a nevím kam dál…

Reakce:
katyna1984
Zasloužilá kecalka 961 příspěvků 10.09.19 13:21

Našemu je dva a čtvrt a je to stejné. Když začne potřebovat, donese plínku nebi začne řvát, že ji chce. Jinam se prostě nevyčůrá. Také nevím, co s tím. Doufala jsem, že léto pomůže, ale nic se neděje. Tak budu také sledovat rady

Tarjei
Kelišová 5025 příspěvků 10.09.19 13:25

Teprv ted se ma zacit pomalu na nocnik. Navic, asi chce byt malej kdyz vidi mimino..doprala bych mu to. Vsak ma cas, ne?

Range
Nováček 3 příspěvky 10.09.19 13:30

@Tarjei
Asi máte pravdu, uz jsem to začala v podstate praktikovat, ze ho nijak neprudim. Ale tlal okoli je tezkej… Vsichni se diví ze ma jeste pleny no. :(

Tarjei
Kelišová 5025 příspěvků 10.09.19 13:38

@Range ja to chapu, babicky a jejich chytre reci, taky jsem je chvili poslouchala, nez vsem doslo, ze si to udelam po svem.
Kdyz se narodil prostredni syn, nejstarsimu byly skoro dva. Starala jsem se jeste o stejne stareho synovce. Oba brali miminu dudlik a lehali mu do lehatka. Rikala jsem jim jaky jsou krasny miminka a nechala je at si hrajou na mimina. Kdyz se ujistili nejspis o me nehynouci lasce k nim :D, nechali toho. Bavilo je to max tyden.

zinna
Kecalka 113 příspěvků 10.09.19 13:53

Prijdou na to, chce to cas..ja taky myslela, ze se nedockam :D. Dcera chodila od roku a pul na nocnik celkem hezky, sice si nerekla, ale sla sama.Ve dvou letech se sprajcla a nechtela si tam ani sednout. Trvalo to pul roku a pak zase zacala chodit a dokonce si i rikat. Odplinkovala se behem 3 dnu..obcas teda nehoda, ale to k tomu patri :mrgreen:.Takze se nebojte, ono to prijde ;)

Diana69
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 10.09.19 13:55

Dej mu čas…Já se u dcery snažila od 2 let nebo kousek dřív..3× nám to přerušila nemoc a tak jsem se na to vykašlala..ve 2,5 letech jsem zkusila teď v létě sundat plenu a sama automaticky šla na nočník…prostě Až teď ji to mozek sám pobral a bylo to super :) jestli nechce.. nech ho..on na to prijde :)

Cocka nasladko
Kecalka 402 příspěvků 10.09.19 14:01

Tlak okoli jako od tech babicek, co ho nedavaly na nocnik?

Ja vim, ze se to lehko rika, sama sem podlehla tlaku okoli, zacali sme trenovat asi v roce a trictvrte, kdyz jsem zjistila, ze cekam druhe. Naucil se to spolehlive asi po sedmi mesicich a jak se narodil braska, tak bum, byli jsme zas na zacatku. Takze pokud dite odolava, tlak okoli je ten nejblbejsi duvod. Nikdo za tebe prat a louze utirat nebude, tak at si kecy strci nekam.

@Range píše:
@Tarjei
Asi máte pravdu, uz jsem to začala v podstate praktikovat, ze ho nijak neprudim. Ale tlal okoli je tezkej… Vsichni se diví ze ma jeste pleny no. :(
Tarjei
Kelišová 5025 příspěvků 10.09.19 14:25

@Cocka nasladko no a dite ktery se na nocnik nauci za sedm mesicu na zacatku nemohlo bejt na to zraly. Videla jsem to u nejmladsiho. Vubec jsem u nej nocnik neresila, on proste jednoho dne prisel, v rukou nocnik, v nem nacurano aj bobek. Od ty doby pres den ani jedna nehoda.
Ja si proste myslim, ze je nejlepsi to vubec ale vubec nelamat pres koleno. A co se kecu okoli tyka, moje dite, muj problem.

Cocka nasladko
Kecalka 402 příspěvků 10.09.19 15:07
@Tarjei píše:
@Cocka nasladko no a dite ktery se na nocnik nauci za sedm mesicu na zacatku nemohlo bejt na to zraly. Videla jsem to u nejmladsiho. Vubec jsem u nej nocnik neresila, on proste jednoho dne prisel, v rukou nocnik, v nem nacurano aj bobek. Od ty doby pres den ani jedna nehoda.
Ja si proste myslim, ze je nejlepsi to vubec ale vubec nelamat pres koleno. A co se kecu okoli tyka, moje dite, muj problem.

No prave, nebyl na to zraly. Proto pisu, k cemu tlak okoli vede.

Tarjei
Kelišová 5025 příspěvků 10.09.19 15:47

@Cocka nasladko sorac, jsem to blbe pochopila ;)

Cocka nasladko
Kecalka 402 příspěvků 10.09.19 16:21

@Tarjei s druhym se rozhodne neminim honit, aby to do nejake lhuty typu „to nasi kluci v tom veku“ stihl ;)

Tarjei
Kelišová 5025 příspěvků 10.09.19 16:25

@Cocka nasladko to chapu. Jako ja jsem drsna, ja uz si davno nenecham do cehokoliv kecat, chapu ze kazdej to tak nema ale je to lepsi. Na me si nikdo z rodiny netroufne ;)

Váš příspěvek
Reklama