Hojení pochvy po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.19 13:08
Zahájení pochvy po porodu :

Dobrý den - chci se zeptat - jsem necelé 2 týdny po porodu a koukala jsem se zrcadlem dolu a přijde mi ze mi stehy vypadali strašně brzy a mám tam strašnou díru - mezi mocovou dirkou a vaginální dirkou nemám vůbec nic zasiteho a mám to proste v celku - jsem z toho úplně hotova jestli je to normální nebo ne :(:(:(

Reakce:
hospodki
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 22.03.19 13:25

Napis mi zprávu, dám ti odpověď jak to bylo u mě. Nechci veřejně…

Příspěvek upraven 22.03.19 v 13:26

xsaleen
Echt Kelišová 9252 příspěvků 22.03.19 13:26

Dojed do porodnice, kde jsi rodila :nevim:
Ať se ti podivaji

iiiv
Extra třída :D 11359 příspěvků 22.03.19 13:26

tam ani dírka být nemá ne? :nevim:

Uživatel je onlineJančakecalka
Generální žvanilka 23262 příspěvků 22.03.19 13:27

Pokud si nejsi jistá, tak si raději zajed do porodnice.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 13734 příspěvků 22.03.19 13:39

Normálně si sjeď na kontrolu do porodnice. Mne taky šili znovu, nic to není

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.19 13:49

@Tichošlápek to vás špatně zasili nebo vám to prasklo ? Nebo důvod proč to dělali znovu ?

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 13734 příspěvků 22.03.19 13:51
@Anonymní píše:
@Tichošlápek to vás špatně zasili nebo vám to prasklo ? Nebo důvod proč to dělali znovu ?

Oboje :) mne to pak ještě dělali po sestinedeli v narkoze, ale jestli ti jen dřív povolili stehy a jizva není nijak rozsklebena nebo krvavá, tak možná nebude třeba dělat nic. Dost se to stáhne i samo časem

Kačka5991
Kecalka 252 příspěvků 22.03.19 14:07

Me praskly všechny 3 stehy, jela jsem na gyndu a poslali me na presiti pod narkozou. Šíleně to druhé siti bolelo, ale Dr. Říkal ze by se to i zahojilo samo ale vypadalo by to hrozně a mohla bych mít problémy při styku… Tetě praskly dva stehy, na presiti nesla, srostlo to samo a blbez. Tahalo ji to a bolelo pro sexu. Opravili ji to při druhem porodu. Určitě mazej na gyndu at se to stihne presit :palec:

Petkaelik
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 22.03.19 14:35

Tak mi se šití rozjelo uplně, ale nic znovu nešili, pouze kdyby nedržely vnitřní stehy a ty jsem měla v pořádku. Byla jsem vyděšená když jsem se zrcátkem podívala, ale tak za dva měsíce to bylo uplne v pořádku, chce to čas. Určitě si zajdi do porodnice kde jsi rodila.

Váš příspěvek
Reklama