Zahledění u tříletého dítěte

Anonymní
17.1.21 14:25

Zahledění u tříletého dítěte

Dobrý den, chci se zeptat nestává se tomu u vašich dětí také? U nás se to stalo asi třikrát tak v horizontu tří měsíců. Malý se na malou chvilku zahledí mimo. Nějak ale nedovedu posoudit, zda to není jen jakože naschvál nebo zda to může být vážnější problém 😔 vždy reaguje během pár sekund a když jsem si toho všimla tak před měsícem tak se začal po malé chvilce, co koukal mimo usmívat, takže nevím zda není třeba jen zamýšlený.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2758
17.1.21 14:36

Nemuze jen „koukat do blba“? Me se to taky nekdy stane. Pak si uvedomim, ze jsem na chvili vypnula mozek, ale oci jeste nejaky cas fixuji konkretni misto. Takze v tuto chvili neni nerealne se usmivat, protoze hlava uz vnima, ale neni schopna se pohnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 14:38

@luci.no jo tak nějak to vypadá, že kouká do blba

• Citovat
  • Nahlásit
1860
17.1.21 14:46

Videla jsem to u holcicky, co mela takovou epilepsii. Jen se zahledela a byla chvili(par sekund) jako mimo, nevnimala. Kdyby mi nerekli, ze je ti epilepsie, tak to nepoznam, bylo to takove nenapadne a trvalo to chvilku. Ale nemusi to byt ono. To by musel vysetrit neurolog.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1698
17.1.21 15:19

Nech vyšetřit na epilepsii. Kamarádky dcera má takovéhle mini záchvaty. Naštěstí se na to přišlo brzo a nenastalo velké záchvaty. Držím palce ať to nic není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2961
17.1.21 18:50

Doporučila bych vyšetření neurologem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.1.21 19:03

Já bych nemyslela hned na nejhorší. Dělají to i dospělí, že přemýšlí nad něčím, usmívají se a koukají „doblba“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 12:15

Díky za reakce, volala jsem dětské Dr. a říkala, že buď je to takové to obyčejné koukání do blba nebo to samozřejmě může být neurologické, pokud by se to stupňovalo určitě nás někam pošle

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat