Zahlenění u 3týdenního miminka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7.11.21 09:20

Zahlenění u 3týdenního miminka

Prosim co Vam pomohlo??…
Zitra jdu k dr, ale nevim jak mu pomoct :-( nic neodsavam z nosiku, pouzivam Libenar ale beze zmeny. Pred chvili si jakoby chtel ublinknout a utirala jsem mu z pusy mleko s hlenama. Chrci kazdy den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5811
7.11.21 09:32
@Daniela.Novohradska píše:
Prosim co Vam pomohlo??…
Zitra jdu k dr, ale nevim jak mu pomoct :-( nic neodsavam z nosiku, pouzivam Libenar ale beze zmeny. Pred chvili si jakoby chtel ublinknout a utirala jsem mu z pusy mleko s hlenama. Chrci kazdy den

To si taky pamatuji u kluka, to mu byl tak 6 mesicn. Zahleneny, nic jsem neodsala, malej to samozrejme nesnasel, vycucnul svoji davku Um, hlad mel snad vzdy. Pak za pul hodky zakaslal a vsechno to natravene mleko letelo ven. Jak polykal hleny. Pry se s tim moc delat neda mne tenkrat rikala dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
7.11.21 10:30

U nás pomáhalo a ještě i pomáhá kojit co nejčastěji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.11.21 10:54

@lelulanda jsme na UM

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
669
7.11.21 13:58

Mějte mimčo co nejčastěji ve vzpřímené pozici. Šátek, spaní na vás v polosedu. Jak mají pidi dýchací cesty, tak se jim to hned ucpava. Zvýšená poloha hlavy často nestačí. Můj kluk to takto měl taky 14 dnů pred porodem termínem porodu. Narodil se o 2m dřív. U nás to byla vazomotoricka ryma z mlika, co vlitlo do nosu. Tam mořské vody nepomohou. Nejhorsi byly prvni 3 dny, pak to odeznivalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20550
7.11.21 14:57

Asi je to zadní rýma, tak se moc neodsaje :-( konzultuj s Dr., vyvýšená poloha, když není teplota, tak nastevřená ventilačka apod., zvlhčovač vzduchu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat