Zahlenění, zastřešený hlas u miminka

48
14.5.20 18:18

Zahlenění, zastřený hlas u miminka

Ahoj holky, asi před dvěma týdny jsem byla s malým (6 týdnů) u pediatra, zdálo se mi že chraptí a je zahleněný, odsát však nic moc nešlo. Pediatrička si ho poslechla, zjistila že na plicích nic není a doporučila, ať dáme postýlku do vyvýšené polohy a vytirame nosík mořskou vodou. Malý je však zahleněný stále, teď už se nám tedy podaří i dost hlenu odsát, někdy z něj vyjde i když si ublinkne. Druhý den však na něm pozoruji změnu hlasů, je takový zastřený, chraptivý. Myslíte že to může být nachlazením nebo projev nějaké virózy? Případně nějaké rady, tipy? Moc děkuji :*

Příspěvek upraven 14.05.20 v 21:05

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
815
14.5.20 19:01

Vzhledem k jeho mládí, bych s ním zajela k doktorce. Ať si ho poslechne, a stanoví diagnózu. Nechtěj to po nás. Možná to trefíme, ale možná tě jen zbytečně vystrasime a ty stejně budeš dál jen tápat. Můj syn měl třeba podobné příznaky u laryngitidy. Ale také to může být jen obyčejná viróza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
14.5.20 19:16

Obě naše děti to měli. Když jsem to říkala dr., tak je to prý běžné a sami nevědí, proč to tak je. Jen dodám, ze obě deti měli alergii na kravskou bilkovinu a hromadu dalších potravin, takže podle mě to u nás souviselo s tím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat