Reklama

Zahnutá a kratší stehenní kost miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kkatuskkaa
Kecalka 108 příspěvků 01.02.18 11:27
zahnutá a kratší stehenní kost miminka

Maminky jdu si k vám pro zkušenosti, uklidnění.
Jsem v 21tt, byli jsme v IVF K.Vary a bylo nám řečeno že malý má obě stehenní kosti zakřivené a kratší nožičky o 3 týdny, odebrali poldovku a podle prvního výsledku jsou vyloučeny ty nejzávaznější genetické vady. Vůbec to nechápu, v 16tt.na screeningu samé pracoviště a nic neviděli, vše v pořádku. Čekat na další výsledky a UTZ je utrpení :?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

mau-mau
Závislačka 3170 příspěvků 01.02.18 11:30

Ahoj, tak držím palce. Mám známou, co mají arthogrypózu.. to mě jen tak hned napadlo. Co říkají tobě, že by to mohlo být :think: Záleží na rozsahu a operabilnosti :think:

kkatuskkaa
Kecalka 108 příspěvků 01.02.18 11:47

@mau-mau právě že u mě byli všichni opaření a nikdo mi neřekl moc informací, hlavička, obličej, páteř, bříško, ručičky jsou v pořádku. V úterý mě čeká UTZ primářem z Plzně
všichni jen že má zakřivený kosti a kratší nožky :,(

Uživatel je onlineJanina_81
Ukecaná baba ;) 2177 příspěvků 01.02.18 11:51

Artrogrypóza by to mohla být. Uvidíš, co ti řekne primář.

ka2ka
Extra třída :D 12769 příspěvků 1 inzerát 01.02.18 12:03

@kkatuskkaa držím palce v plzni jsou hodní :kytka:

kkatuskkaa
Kecalka 108 příspěvků 03.02.18 09:35
@Janina81 píše:
Artrogrypóza by to mohla být. Uvidíš, co ti řekne primář.

A znáš někoho z takovou vadou?

kkatuskkaa
Kecalka 108 příspěvků 03.02.18 09:38
@ka2ka píše:
@kkatuskkaa držím palce v plzni jsou hodní :kytka:

Děkuji, to čekání je strašný, do teď jsme měli zdraví mimi a teď jen strach, nemít syna svihlo by mi :,(

ka2ka
Extra třída :D 12769 příspěvků 1 inzerát 03.02.18 10:34
@kkatuskkaa píše:
Děkuji, to čekání je strašný, do teď jsme měli zdraví mimi a teď jen strach, nemít syna svihlo by mi :,(

neboj uvidíš co řeknou v Plzni primář je tam úžasný fakt pečlivý tak snad to bude dobrý :kytka:

mau-mau
Závislačka 3170 příspěvků 03.02.18 21:03

Přečkat to do úterý bude hrozný, ale nakonec to nějak uteče. Já čekala na diagnózu měsíc a stejně jsem se nedočkala, dokud se dítě nenarodilo :roll: ve 33.tydnu se cosi nepozdávalo :roll:.. Znám maminku dítěte s Arthrogrypozou, ale ještě to nestuduj, počkej do vyšetření. Kdyby to bylo ultrablbý, tak bys tak dlouho nečekala a vzali by tě hned :hug: Drž se, ještě že máš toho zdravého synka už. To pomůže to překonat. Držím palce na dobré zprávy :palec:

Ukecaná baba ;) 2177 příspěvků 03.02.18 23:19
@kkatuskkaa píše:
A znáš někoho z takovou vadou?
Čekala jsem jednovajecna dvojčata s touto vadou, ale postižení bylo rozsáhlé, na všechny končetiny.

kkatuskkaa
Kecalka 108 příspěvků 08.02.18 06:55
@Janina81 píše: Čekala jsem jednovajecna dvojčata s touto vadou, ale postižení bylo rozsáhlé, na všechny končetiny.

Děkuji za svěření.

kkatuskkaa
Kecalka 108 příspěvků 08.02.18 06:59

Všem děkuji za podporu, bouhzel dnes mě čeká to nejhorší, ukončení, naše holčička by měla všechny kosti v nožkách špatný a k tomu vadu lomivost kosti. Bolí to a jediný přání je ať je vše rychle, v našich :srdce: zůstane navždy.

Ukecaná baba ;) 2177 příspěvků 08.02.18 09:43
@kkatuskkaa píše:
Všem děkuji za podporu, bouhzel dnes mě čeká to nejhorší, ukončení, naše holčička by měla všechny kosti v nožkách špatný a k tomu vadu lomivost kosti. Bolí to a jediný přání je ať je vše rychle, v našich :srdce: zůstane navždy.

Je mi to líto. Držela jsem palce, aby to byla nějaká blbost.
Teď tě čeká špatně období, kdybys potřebovala, klidně napiš. Ale věř, že vše se v dobré obrátí. Dodnes na holčičky vzpomínám, bylo by jim 3,5 roku. Ale už to nebolí. Musíš věřit, že další těhotenství bude bezproblémové. A doporučuji otěhotnět co nejdřív. :srdce: :hug:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2157 příspěvků 08.02.18 10:12

@kkatuskkaa Sice jsem neprispivala, zkusenost nemam (ja prodelala ZT v 17tt, prestalo tlouct :srdce: ), ale sledovala jsem, jak ti to dopadnea strasne moc jsem drzela palecky. Ted to strasne boli, moc na tebe myslim :hug: drzim palce, aby vse probehlo rychle. V nasich srdcich zustanou navzdy a verim, ze brzy se budes radovat ze zdraveho miminka :hug: :kytka:

kkatuskkaa
Kecalka 108 příspěvků 14.02.18 14:16

Devčatka zlatý, děkuji za milá slova :hug: Bylo to to nejtěžší rozhodnutí v našem životě a pro mě i nejhorší zážitek, neměla jsem tu odvahu se na malou podívat, i tak se mi vrací stále vzpomínka jak jí mám pod sebou. Diagnoza byla VV osteochondrodys­plazie s velkou lomivostí kostí z největší pravděpodobnosti to způsobila toxoplazmóza, prodělaná těsně před těhu. O další miminko se chceme začít snažit hned po šestinedělí, fyzicky se cítím už ted dobře, nemusela jsem na vyčistění 8o

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >