Zahradník, údržba zahrady - ceny

Anonymní
7.4.16 11:19

zahradník, údržba zahrady - ceny

Ahoj holky, prosím máte někdo zahradníka? na udržování zahrady? plevelení, posekání blbě přístupného břehu a tak? zajímala by mě jaká je cena. Asi záleží na lokalitě, ale i tak mě to zajímá. našla jsem někoho kdo chce 200kč na hodinu přišli by ve dvou a pro každého 200kč to znamená že vlastně 400kč na hodinu. Není to dost? :think: :think:
Anonym, protože nemusí nikdo ze zámých vědět že máme zahradníka a kolik mu platíme ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7.4.16 11:54

Ona je otázka zda budou ve dvou pracovat, jak mají nebo se opírat o lopatu/hrábě s cigárem v puse.

Jinak záleží, zda je to zahradník, který to dělá na ŽL nebo peníze na ruku. Osobně mi 200,–/h za nekvalifikovanou práci přijde hodně ;) Kdyby to bylo, že musí mít vlastní nářadí (třeba křoviňák nebo něco), tak asi jo, ale byl by to strop za hodně dobře odvedenou práci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
729
7.4.16 11:55

Ahojik, mám zahradníka doma :mrgreen: Myslím, že cena přehnaná není, pokud je v ní i odvoz materiálu ze zahrady…tak v pohodě. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
7.4.16 12:01

NO přímo zahradníka nemáme. Máme sekáče trávy. Seká naší sekačkou. Plochu cca 700 m2. V době kdy to roste chodí 1× týdně. Když neroste tak podle dohody. Dostává 200 Kč za posekání a jedno pivo. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.16 12:02

@zvidavajanca ano přiveze si vše své a odveze bordel ze zahrady :think: budu mu to platit na ruku. ještě jsem mu volala abych zjistila co stihnout za 2 hodiny, protože dnes se zastaví jen na dvě hoďky, poséct svah a spodní neudržovanou zahradu kde je kamení a bordel, chtějí si to připravit až se vrhnout na ostatní věci. Když mi popsal co by měli stihnou za 2 hoďky tak asi dobrý :think: no uvidím jaký bude výsledek. zatím s tím nemám zkušenost

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.4.16 12:03

@MarkS a máš představu jak dlouho seká? protože nám taky bude sekávat trávu :lol:, máme v zahradě náročný svah, který je pořád přerostlý, protože muž je pracovně vytížený tak na to nemá čas sekat to pravidelně

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.4.16 12:04

@Lenntillka aha děkuji za info, ano máme tady hodně bordelu, takže odvezou i to. :think: zatím s tím nemám zkušenost

• Nahlásit
  • Citovat
2842
7.4.16 12:06

No mne osobne by se nelibila hodinova sazba, na tvem miste bych preferovala sazbu podle ukonu. Takhle si tam muzou dat dve tri cigarka a moc toho neudelaji a ty budes platit jeste dalsi dve navstevy treba :-) Spise bych se jich zeptala kolik by stalo posekani travy a ne kolik toho stihnou :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.16 12:16

@lauraka
Dobrý postřeh :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
7.4.16 12:27
@Anonymní píše:
@MarkS a máš představu jak dlouho seká? protože nám taky bude sekávat trávu :lol:, máme v zahradě náročný svah, který je pořád přerostlý, protože muž je pracovně vytížený tak na to nemá čas sekat to pravidelně

Dělá to různě dlouho. Když to roste méně. Tak to má za chvilku. POkud je pěkná hustá tráva (a když je dobré počasí, tak je i po týdnu. Tak musí pořád vysypávat košík a trvá mu to déle. Ale časově netuším.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.16 12:53

Já má zahradníka doma, ještě tak před cca dvěma lety jezdil na fušku udržovat zahradu jednoho penzionu. Jezdili dva, přičemž auto na nářadí bylo toho druhého kluka. Můj muž podle náročnosti práce dostal 100 - 150 na hodinu, plus oběd a pití, ten druhý asi víc, třeba ještě za benzin a tak. A nevím, jestli to měli na doklad, můj to dělal načerno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.16 12:56

Manžel podobou práci dělal na vysoké s kamarádem a je to jak holky píšou. Pracovali pro paní co je platila hodinově a nepracovali tak rychle jako kdyby pracovali za úkon. Osobně bych se radši domlouvala, že za posekání svahu dostanou tolik, za tohle tolik a jestli s tím stráví 2 hodiny nebo 8 je jen jejich věc.

• Nahlásit
  • Citovat
7.4.16 13:05

Podle mé zkušenosti ať dělají v úkolu. Jak jsou dva a dělaj v hodinovce nikdy neudělají tolik co v úkolu. To je cígo, napít, papat, cígo… Měla jsem je tu minulej rok. hned druhý den jsem jim hodinovku zrušila. A jak panečku bylo vidět výsledky. Sice milion keců, pár jich odpadlo ale tvrdé, dobré jádro zůstalo a za 14 dní zahrada hotová.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama