Zahradník v Olomouci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Daria_Valentinova
Nováček 1 příspěvek 10.05.18 14:52
Zkušenostu se zahradníky v Olomouci

Dobrý den, budu v nejbližší době potřebovat zasét zahrádku trávníkem a také udělat nějaké ty úpravy (třeba chodník z nášlapných kamenů apod.) a hledám nějakého ověřeného záhradníka… (nebo firmu) v Olomouci. Máte někdo zkušenosti? Nechtěla bych zaplatit někomu, kdo mi potom neudělá práci včas anebo udělá špatně.

P. S. nesháním tady přímo zahradníka, jsem tady pro zkušenosti, ale pokud se ozve někdo, kdo se právě tím zabývá a je z Olomouce, tak budu jen ráda.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama