Zahradník v Olomouci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Daria_Valentinova
Nováček 1 příspěvek 10.05.18 14:52
Zkušenostu se zahradníky v Olomouci

Dobrý den, budu v nejbližší době potřebovat zasét zahrádku trávníkem a také udělat nějaké ty úpravy (třeba chodník z nášlapných kamenů apod.) a hledám nějakého ověřeného záhradníka… (nebo firmu) v Olomouci. Máte někdo zkušenosti? Nechtěla bych zaplatit někomu, kdo mi potom neudělá práci včas anebo udělá špatně.

P. S. nesháním tady přímo zahradníka, jsem tady pro zkušenosti, ale pokud se ozve někdo, kdo se právě tím zabývá a je z Olomouce, tak budu jen ráda.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Prachařová na Instagramu: Na rozdíl od jiných je autentická a nedokonalá

Agáta Prachařová postuje radost z rodinného setkání a je jedno, že je to... číst dále >

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Martha Issová: Role Marie v Dukle 61 mě vysvobodila ze stereotypů

Herečka Martha Issová, životní partnerka režiséra Davida Ondříčka, zazářila... číst dále >

Slavný kuchař si vzal život. Deprese mužů končí sebevraždou častěji

V souvislosti s tragickou smrtí slavného kuchaře a dobrodruha Anthonyho... číst dále >

Reklama