Zahrady - fotogalerie

25.6.15 22:37

Zahrady - fotogalerie

Zanedlouho budeme mít dům s nevelkou zahradou (600m). Je na ní jedna vzrostlá jabloň a pak několik ještě malých ovocných stromů. Máme v plánu vysadit zatím pouze živý plot. Další úpravy chci nechat až na dobu, kdy si na zahradě odžijeme rok dva. Kdo má chuť, může se pochlubit fotkami své zahrady. Třeba i průběh tvoření zahrady k obrazu svému.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1638
25.6.15 23:20

Zahradu nemám, ale zahrady miluji. Mnoho, těch veřejných, jsem v poslední době obešla. Byla jsem letos i v Bruselu, podívat se na rozkvetlou tulipánovou zahradu a v rozkvetlé královské zahradě a skleníku. Budu se tu ráda s vámi dívat na vaše rozkvetlé zahrady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47192
25.6.15 23:41

My na ní stále pracujem. Je to na dal, ale jak se nám pod rukama mění, tak to tak těší :srdce:. Letos jsme pokročili z džungle a to jako fakt byl tu původní sklep vinný a zarostlé hrozně, museli jsme si pozvat bagr, aby nám to pomohl srovnat.
Nemůžu najít fotku toho původního pralesu, ale tady mam už po nájezdu bagru v dubnu, v květnu se udělala terasa a predposlední fotka ten zbytek nás ještě ceka.
(To jsme domluveni se sousedem, že na podzim vezme traktor, pokračoval nám to, necháme premrznout a na jaro porovnat, zaset trávu, udělat skalky nebo něco kolem plotu, nasadit ovocné keře) už aby to bylo.
A poslední fotka to je sen pro naše decka, aby měli na zahradě takovou opičí dráhu.
Ted mají na zamkovce bazén, sedačku, stůl, židle, trampolinou.
Ještě jsem si letos udělala před zahradku tu ti muži zítra vyfotit, krásné mi kvete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47192
25.6.15 23:45

Naše jarní předzahrádka. Ted máme letní, vyfotim zítra a ta je hezčí, že je barevná, jak kvete.
Známí co jezdí okolo říkají, že co jedou okolo zas přibyl nebo se změnil kvetinac :-D.
Ta letní mě baví víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.6.15 00:02

@Kelsey teda, mate za sebou kus prace…ale ta práva právě na zahradě vas teprve čeká. Koukam na fotky a říkám si, proč mate tu zamkovku na takový velký ploše..
My chceme par slepic :D a můj pěstitelsky sen je česnek! Libej se mi zarostly upraveny zahrady, ale nejsem tak úplně typ, co by se vyžíval v sezení u záhonu a skubani plevelů..tak to budu muset nějak vymyslet, abych mela hezkou zahradu, ale abych nemusela otrocit v hlíně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.6.15 00:03

@poučená k druhé fotce…to měli v kvetinacich?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1638
26.6.15 00:13
@Izzz píše:
@poučená k druhé fotce…to měli v kvetinacich?

Ano. Bylo to mramorové schodiště a na tom to bylo takto naaranžováno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1638
26.6.15 00:53
@Izzz píše:
Libej se mi zarostly upraveny zahrady, ale nejsem tak úplně typ, co by se vyžíval v sezení u záhonu a skubani plevelů..tak to budu muset nějak vymyslet, abych mela hezkou zahradu, ale abych nemusela otrocit v hlíně.

Někdo si dopřává paní na úklid, tak si dopřej zahradníka. Nebo aspoň občas, právě na to „otročení v hlíně“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama