Zahřátí břicha na slunci v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.5.22 18:59

Zahřátí břicha na slunci v těhotenství

Ahoj holky mám možná takovou hloupou otázku ale jsem v 14tt těhotenství a dnes jsem si zašla kolem 17 hodiny si sednout chvíli na houpačku ven a po půl hodině jsem si sáhla na břicho a bylo úplně rozpálený měla jsem sice oblečení ale břicho bylo i tak teplé, chci se zeptat jestli, když si zajdu na chvíli sednout ven na slunce jestli to něčemu vadí přehrátá jsem nebyla. To víte je to vymodlené těhotenství mám za sebou 3 potraty tak hlídám každou kravinu aby se náhodou něco nestalo.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
144
18.5.22 19:07

Neboj.. Nic se nestane. :)
Já jsem si asi ve 20tt totálně spálila břicho, bylo úplně rudé :zed:.. No děs :mrgreen:
Malá má už rok a půl a přežila bez úhony :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7535
18.5.22 19:08
@Anonymní píše:
Ahoj holky mám možná takovou hloupou otázku ale jsem v 14tt těhotenství a dnes jsem si zašla kolem 17 hodiny si sednout chvíli na houpačku ven a po půl hodině jsem si sáhla na břicho a bylo úplně rozpálený měla jsem sice oblečení ale břicho bylo i tak teplé, chci se zeptat jestli, když si zajdu na chvíli sednout ven na slunce jestli to něčemu vadí přehrátá jsem nebyla. To víte je to vymodlené těhotenství mám za sebou 3 potraty tak hlídám každou kravinu aby se náhodou něco nestalo.

Ne, fakt to nevadi. Co by dělaly chudery, které jsou těhotné v lete když je 35 ve stínu ;) taky mám za sebou 3 potraty, ale tohle me ještě nenapadlo řešit. Jedine co, tak se hodně maž. Je normální, ze v těhotenství vic vyleze pigment a když si ho navíc vypalis, tak můžeš byt slusne flekata na hodně a hodně dlouho. Me teď vylezly pihy na cele, ale fakt tmave mapy a to se nonstop patlam 50+ :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1200
18.5.22 19:18
@hospodki píše:
Ne, fakt to nevadi. Co by dělaly chudery, které jsou těhotné v lete když je 35 ve stínu ;) taky mám za sebou 3 potraty, ale tohle me ještě nenapadlo řešit. Jedine co, tak se hodně maž. Je normální, ze v těhotenství vic vyleze pigment a když si ho navíc vypalis, tak můžeš byt slusne flekata na hodně a hodně dlouho. Me teď vylezly pihy na cele, ale fakt tmave mapy a to se nonstop patlam 50+ :zed:

Přesně to mě napadlo, ja rodila na konci srpna a ten rok byly úplně nehorázný vedra, ze fakt zpětně nechápu, jak jsem mohla ty poslední dva měsíce, kdy bylo v podstatě pořád 30+ stupňů, mohla dát 8o

Zakladatelko neboj a zbytečně neplas, dítě je v tom břiše hodně dobře chráněný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21721
18.5.22 19:22

Uvnitř tvého břicha je 39°C.

takže ne, fakt se nic nestalo, tvá kůže byla stále studenější, než tvoje děloha. A přenos teploty mezi kůží a vnitřním prostředím se děje jedině když už vyloženě vznikají popáleniny. Jako že třetí stupeň až vyloženě uhoření.

I v tropech jsou těhotné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12367
18.5.22 19:52
:lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
18.5.22 20:48
@Annabela11 píše: :lol: :lol:

Mne to taky prijde nekdy neskutecne hloupy :zed: :lol:
Ale nechci bejt zla..

@Zakladatelko,neber si to osobne..
A ne..nemuze se ti nic stat..chapu tvoje obavy po tom vsem, ale zkus se min pozorovat, uzivat si to a hlavne se odpoj od internetu, protoze nejspis kazde pichnuti tam budes hledat a to tobe prospeje min nez slunicko v pet hodin odpoledne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28193
19.5.22 08:58

Já bych to zase úplně nezlehčovala. Nevím, jak moc jsi to břicho měla „rozpálené“, možná skutečně jen přeháníš. Ale expozice na slunci se těhotným nedoporučuje nejen z důvodu možnosti vzniku pigmentových skvrn, ale právě i přehřátí. V děloze sice je 39 °C, ale náš teploměr na slunci včera odpoledne ukazoval 46 :nevim: Takže za mě, choď ven, samozřejmě, ale raději do stínu :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1713
19.5.22 13:26

Ne nevadí. Dávej si pozor na spálení ať netrpis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
19.5.22 13:31

Jestli jsi zdravotně v pohodě a nemáš třeba hematomy nebo problém s překrvenou dělohou, tak by se nemělo nic stát.

Já třeba v 7tt měla hematom a sedla jsem si asi na hodinku na sluníčko a za dvě hodiny jsem letěla na pohotovost, protože že mě lila krev proudem. Přehřála jsem se a hematom prasknul.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
443
19.5.22 19:43

Mám všechny děti letní a trávila jsem s nimi léto u vody, jinak bych ty poslední dny nedala. Takze se neboj, nevystavovat přímému slunečnímu záření, mazat, chladit ve vodě, hodně pít a je vše ok. Chrani ho plodova voda :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat