Zahuštene mléko a příkrmy

16.1.20 19:42

Zahuštene mléko a příkrmy

Ahoj holky přišla jsem si pro rady od cca týdne pro velké ublinkavani jsme na nutrilonu ar tedy zahuštene mléko nyní nám už budou tři měsíce malá si zvyklá ale doktorka nám řekla že bychom měli už změnit mléko kvůli přicházejícími přikrmum zkusili jsme tedy nutilom ale malá má velký problém s pitím zalyka se i tak zvláštně často u toho polyká máme láhev mam a savičku stále stejnou 1 ale je to mléko řidší no :? Nehledě na to že je i více neklidná a dle mě i hladovejši zajímají mě tedy názory a tipy případě zda je taky někdo kdo ma ar mléka i při příkrmech nebo jak pomocí malé s klasický um moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

694
16.1.20 19:48

U obou synů jsem krmila AR i přes příkrmy. AR jsem měnila za normální kolem půl roku, napřed zkušebně přes den na dokrmení po prikrmu a postupně vše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 19:52

@Mollify83 můžu se zeptat jak zvládli pití případně jakou lahví a také co kakani při zavedení příkrmu moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
694
16.1.20 19:55

@Silwush já měla pořád stejný, Avent natural, začínali s jednou dírkou (na husté měli dvojku) a kadili oba normálně, žádný problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 19:58

@Mollify83 my máme mam 1 to husté pila pomalu ale v klidecku a tím tekutým se opravdu zalyka nehledě toho neklidu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
694
16.1.20 20:33

@Silwush já bych ji v klidu nechala na hustém, než začnete s příkrmy bude to ještě dva měsíce a pak stejně sní dlouho relativně málo a budeš dokrmovat. Dost času přejít na normální mléko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
884
16.1.20 20:37

Máme Nutrilon AR a začínám s příkrmy. A měnit ho nehodlám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
133
16.1.20 20:47

Máme Sunar AR a měsíc už má příkrmy Dr. ví a neříkal, že by to byl problém :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama