Zahusteni vlasu ano ci ne?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
5.11.21 08:38

zahusteni vlasu ano ci ne?

Ahoj holky je tu nekdo kdo si zahustuje jemne vlasy napr pasky tape in a ma dlouhodobou zkusenost nekolik let? chtela bych se zeptat zda li to ma z dlouhodobeho hlediska efekt ci zda li po case vlasy jeste vice ridnou

Příspěvek upraven 05.11.21 v 10:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1115
5.11.21 09:29

Vlastní zkušenost nemám. Ale sestřenice si vlasy nechává přidávat. Své vlasy má už jak chmýří. A to měla krásné vlasy.
Nutno dodat, že si je odbarvuje na blond a chce je mít po pas.

Nedávno chtěla přirozené vlasy bez doplňků. Kadeřnice ji dala hnědou barvu, aby se nemusela stále odbarvovat, a aby vlasy trochu vypadaly musely se zkrátit.

Za mě to vlasy spíš zničí, ale možná má někdo i dobrou zkušenost. Možná jde o to, kdo a jak to dělá?

Ale spíš než na příčesky bych se zaměřila na péči o vlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
670
5.11.21 09:44

Páskami se prodlužuje pouze pro krátkodobé účely, například slavnostní události (používají se i clipy), ale ty pásky jdou méně vidět. Pokud se do toho dáš, tak kadeřnice ti určitě doporučí spíš metodu keratinem.

Souhlasím s Keckou, lepší je zaměřit se na výživu vlasů, jak vnitřně tak zevně. Nosila jsem prodlužko přes 5 let, peněz jsem do toho dávala tolik, že bych už měla byt v Praze. :lol:
Navíc už bych řekla, že to není ani v módě. S prodlužkem nikdy nemůžeš udělat vzdušný, lehký účes, vždy to vypadá utahaně a pozná se to. Není nic špatného mít řidší vlasy po ramena, krásně je vyfoukat, dát si velké natáčky pro objem - pořád to vypadá lépe a šik, než těžké přivařené prameny. Nehledě na to, že moje vlasy za tu dobu porostly tak o 2 cm, jak byly zatížené a odpadávaly do těch spojů. Takže nedoporučuji.

Hoď tam přirozenou barvu tvých vlasů, cpi se zinkem nebo b komplexem, biotinem,… za půl roku to bude zas vypadat jinak. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1786
5.11.21 09:58

Viz @LadyDelRey kup si nejaky mineraly a vitaminy na vlasy. Beru MedPharma
Křemík 30 mg + Biotin + PABA, B-komplex a co par dnu zelezo a celkem mi ted valsy fakt hezky rostou a dost podrustaji.
Pak zkus pridat i protejny at taky maj vlasy z ceho rust.
Pridej myti vlasu v predklonu aby se krev mohla lip dostat k vlasum a s ni i ty vyziva.
Muzes zkusit nejaky sampony s kofeinem ci chininem. mam dobrou zkusenost s Milvou idealne ten jejich Big.
A zkus i masaz vlasu treba pred mytim aby se proste prokrvovaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.11.21 10:49

Co člověk to názor ale já bych do toho nešla. :think: podle mého je to drahé a navíc to zničí tvé vlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
5.11.21 12:35

Taky jsem slyšela, že to ničí tvoje vlasy, ale zase to vypadá hezky to je pravda :) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
5.11.21 13:44

Jo, nici. Hlavne ty jemne. Ja, kdyz chci mit vlasy rozpustene, nebo si uzit dlouhy culik, nacvakam clip-in prameny. Da se s tim naucit, aby to nebylo videt, dobarvit do sve barvy atd.. za me dobry kompromis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
325
5.11.21 19:46

Vypadá to hezky, ale tvé vlasy to poničí. Pokud nemyslíš dočasné Clipy co se sundávají :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat