Reklama

Zahýbá jí s mou mámou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.17 16:29
Zahýbá jí s mou mámou

Moje mamka vždy byla na mladší koloušky, takže když dnes přišla s tím, že má nového mlaďocha, ani jsem se nedivila. Vlastně jsem si docela zvykla na to, že partneři mojí matky jsou cca stejně staří jako já. Vyzvídala jsem a dozvěděla jsem se úplnou náhodou že se jedná o manžela od mojí dobré kamarádky. Píšu dobré kamarádky, protože se vídáme prakticky každý týden minimálně někde na kafčo s dětmi, ale že bych s ní odklízela mrtvolu, to zase ne.
Každopádně jsem to mamce hned řekla, že ho znám, že znám ji a raději jsem už dál mlčela, bála jsem se, že řeknu něco, čeho bych pak litovala. Řekla jsem to doma manželovi a ten mi radí ať jí to neříkám. No nebudu, ale zároveň si neumím představit že se s ní sejdu a budu na ní koukat jakoby nic.
Mamka mu zřejmě přizná že to vím, takže čekám co se bude dít dál. Ale bojím se, nechci přijít o kamarádku až to praskne. Nevím co mám teď dělat, to tajemství mě tíží. Co byste dělaly vy?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

amylon
Kecalka 249 příspěvků 18.02.17 16:32

To není moc dobře vymyšleno.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 18.02.17 16:36
@Anonymní píše:
Moje mamka vždy byla na mladší koloušky, takže když dnes přišla s tím, že má nového mlaďocha, ani jsem se nedivila. Vlastně jsem si docela zvykla na to, že partneři mojí matky jsou cca stejně staří jako já. Vyzvídala jsem a dozvěděla jsem se úplnou náhodou že se jedná o manžela od mojí dobré kamarádky. Píšu dobré kamarádky, protože se vídáme prakticky každý týden minimálně někde na kafčo s dětmi, ale že bych s ní odklízela mrtvolu, to zase ne.
Každopádně jsem to mamce hned řekla, že ho znám, že znám ji a raději jsem už dál mlčela, bála jsem se, že řeknu něco, čeho bych pak litovala. Řekla jsem to doma manželovi a ten mi radí ať jí to neříkám. No nebudu, ale zároveň si neumím představit že se s ní sejdu a budu na ní koukat jakoby nic.
Mamka mu zřejmě přizná že to vím, takže čekám co se bude dít dál. Ale bojím se, nechci přijít o kamarádku až to praskne. Nevím co mám teď dělat, to tajemství mě tíží. Co byste dělaly vy?

no a dál je to jen na něm.. kamarádce můžeš projevit jen podporu a účast, ale ty za chování své mámy nemůžeš - ona je dospělá, ten milenec je dospělý.. přikláním se k manželovi že se do toho nemáš míchat

Lucinka1986
Kecalka 342 příspěvků 1 inzerát 18.02.17 16:40

To musíš být na svou mámu hrdá co?? :?,by člověk zvracel fakt..Já být na tvém místě řekla bych to kamarádce, teď mě třeba ukamenujte…

vejilka
Závislačka 4378 příspěvků 18.02.17 16:40

Nemíchala bych se do toho ve finále budeš špatná ty :nevim:

nostress
Extra třída :D 12955 příspěvků 18.02.17 16:41
@Anonymní píše:
Mamka mu zřejmě přizná že to vím, takže čekám co se bude dít dál. Ale bojím se, nechci přijít o kamarádku až to praskne. Nevím co mám teď dělat, to tajemství mě tíží. Co byste dělaly vy?

To, že je tvoje matka na mladší koloušky by ještě nebyl až takový problém, ale že jí nevadí, že se jedná o ženatého muže, to by mi teda vadilo hodně, a ani by to nemusel být mnažel mojí kamarádky. Nezávidím ti tu situaci. Pokusila bych se
ještě promluvit s matkou, jestli má opravdu zapotřebí rozbíjet někomu rodinu,
a tebe stavět do takové trapné situace vůči kamarádce. Možná by jsi mohla promluvit i s manželem kamarádky, ale moc si od toho neslibuj. Až se to provalí,
ujistila bych kamarádku, že jsem tady pro ni, a že stojím na její straně.
Teda jestli nejsi troll.

Icestar
Závislačka 4173 příspěvků 1 inzerát 18.02.17 16:43
@kacenka8 píše:
Nemíchala bych se do toho ve finále budeš špatná ty :nevim:

Přesně. Ať si ten trojúhelník vyřeší sami, jsou dospělí.

lauraka
Závislačka 2842 příspěvků 18.02.17 16:44

Teda ja mit mamu jako ty, tak bych ji pohrdala a snad i vydedila. Jsi v desne tezke situaci, tvoje mama by z toho mela sama vycouvat, uz kvuli tobe. Vubec nechapu, ze v tom stavu hodla dal setrvavat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.17 16:46

Je mi divné, že to mamce nedošlo, že ho asi budu znát, věděla, že má ženu a dítě ve věku toho mého, nejsme zas tak velké město, většinou se buď známe nebo o sobě aspoň víme, z toho jak mi to říkala mi chvílemi přišlo, že se mi chlubí… to o rozbití rodiny si vůbec neuvědomuje, snad vždy měla ženatého, ale možná jí to brzy zase přejde, jako vždy, ale i tak, neumím si představit s kamarádkou půjdeme do kavárny a budu sedět naproti ní a nemyslet na to…
my se teda moc o chlapech nebavíme, ale nepřipadá mi že by u nich bylo něco v nepořádku, aspoň si nikdy nestěžovala..

lauraka
Závislačka 2842 příspěvků 18.02.17 16:47

Nevim co bych na tvem miste delala, ale nedokazala bych se dal stykat s kamaradkou a delat, ze se nic nedeje. Ja bych se ji nemohla ani podivat do oci, klamat ji.

Lucinka1986
Kecalka 342 příspěvků 1 inzerát 18.02.17 16:47
@lauraka píše:
Teda ja mit mamu jako ty, tak bych ji pohrdala a snad i vydedila. Jsi v desne tezke situaci, tvoje mama by z toho mela sama vycouvat, uz kvuli tobe. Vubec nechapu, ze v tom stavu hodla dal setrvavat.

přesně tak…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.17 16:48

A trol nejsem, jsem tady dost aktivní tak jsem anonym hlavně proto aby to pak každého nenapadlo až uvidí můj nick, ale myslím že mě spousta pozná už jsem tady párkrát o mamce něco psala… toho, že by mě někdo poznal z venku toho se nebojím, z kamarádek jsem jediná co tady trčí :)))

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.17 16:51
@lauraka píše:
Nevim co bych na tvem miste delala, ale nedokazala bych se dal stykat s kamaradkou a delat, ze se nic nedeje. Ja bych se ji nemohla ani podivat do oci, klamat ji.

no právě, jako jestli se to dozví, tak to bude maras.. už tak se za mamku někdy stydím a teď abych se styděla ještě za sebe že sem jí to neřekla

Mango_Lassi
Extra třída :D 13029 příspěvků 18.02.17 16:57
@lauraka píše:

Od kdy lze mámu vydědit? :mrgreen:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16332 příspěvků 18.02.17 17:01
@Anonymní píše:
no právě, jako jestli se to dozví, tak to bude maras.. už tak se za mamku někdy stydím a teď abych se styděla ještě za sebe že sem jí to neřekla

Děláš svojí mámě matku a nebo snad kamarádku? Obojí je špatně. Ať si tvoje matka nechává tyhle věci pro sebe. Jsi její dcera a nic jiného. Ty se jí bojíš něco říct? Tak minimálně jí řekni, že její milenci a dluhy tě nezajímají a to už navždy. :cert:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama