Zájem o mou dceru

Anonymní
17.12.18 17:43

Zájem o mou dceru

Mé dceři je 14 let.. (její vzhled a chování silně klame)
Prsa má už docela velká (75B), v obličeji krásná, postavu má v pohodě (větší stehna)
Je ochotná, milá, často tedy tvrdohlavá, ale jakmile se s ní někdo začne bavit, většinou komunikuje (dokud jí konverzace nezačne vadit)
(Teď to zní jako nabídka k prodeji :D )
Má dcera je u opačného pohlaví velice žádaná, a nejen její věková kategorie (lásku jí vyznal 26ti letý, 21ti letý…) Na mnoha akcích (koncerty) jí neustále zvou na panáka nebo jí zírají na prsa nebo klín (nechodí vyzívavě oblečená, bych jí nedovolila) v její třídě je také střed pozornosti… Je už z toho zoufalá a já nevím jak jí poradit.. poraďte

Anonym prosím, nechci veřejně vykládat popis mé dcery a hodnoty mé dcery

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18079
17.12.18 17:45

to je pokračování té diskuze, jak jsem krásná a jak mě už na druhém stupni obtěžovali kluci a učitelé mi zakazovali chodit na chodbu? :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.12.18 17:49

@vokishka taky mne to napadlo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.12.18 17:50

@vokishka o téhle diskuzi jsem ještě neslyšela :D jak se jmenuje? :D

• Nahlásit
  • Citovat
17.12.18 17:51

To že je dcera vyspělejší než by ve svém věku měla být jako problém nevidím, ale spíš je váš problém to že má pozornost ráda nebo se pletu? Určitě byste měla dceři poradit aby vždy a pokaždé uváděla na pravou míru svůj věk. Protože ve 14 aby jí někdo zval na panáka nebo chlap o více jak 10 let vyznával lásku se mi nezdá normální. Mohl by z toho být taky problém je stále pod zákonem a nikdy nevíte co se může stát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.12.18 17:51

Dceru nijak neobtěžují (zatím) :D

• Nahlásit
  • Citovat
18079
17.12.18 17:53
@Anonymní píše:
@vokishka o téhle diskuzi jsem ještě neslyšela :D jak se jmenuje? :D

https://www.emimino.cz/…ankovani/79/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@Martina919
Dcera vždy říká svůj věk, říkala mi, že mnohdy i menší věk než ve skutečnosti, taky mu nepřijde normální, že ji o 12 ket starší prase někam zve, asi zoufalci co si myslí, že mají šanci u mladší

• Nahlásit
  • Citovat
23697

75B nejsou velká prsa, možná by to chtělo lepší podprsenku, tedy správné číslo aby z toho ty kozy nelezly…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.12.18 17:54
@Anonymní píše:
Dceru nijak neobtěžují (zatím) :D

Potom nechápu co přesně je váš problém??? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.12.18 17:56

@pikola
U koho v očích… V naší rodině jsou ženy rády, že vůbec najdou velikost podprsenky nebo že nějaká prsa mají a ve 14ti, neviděla jsem u jejích spolužaček nijak veliká…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.12.18 17:58
@Martina919 píše:
Potom nechápu co přesně je váš problém??? :lol:

Dceru zatím neobtěžují ve třídě, jen jí vadí obtěžování a pozornost výrazně starších mužů

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.12.18 17:59
@Martina919 píše:
To že je dcera vyspělejší než by ve svém věku měla být jako problém nevidím, ale spíš je váš problém to že má pozornost ráda nebo se pletu? Určitě byste měla dceři poradit aby vždy a pokaždé uváděla na pravou míru svůj věk. Protože ve 14 aby jí někdo zval na panáka nebo chlap o více jak 10 let vyznával lásku se mi nezdá normální. Mohl by z toho být taky problém je stále pod zákonem a nikdy nevíte co se může stát.

Dcera právě o pozornost nijak nestojí

• Nahlásit
  • Citovat
17.12.18 18:00

Jak už tu padlo, v první řadě by měla každému potenciálnímu „zájemci“ co nejdřív říct, že je jí 14, ono už to samo o sobě by mělo většinu starších odradit od pokusů o nějaké intimnosti. Jinak ty holky často prostě vypadají vizuálně starší než jsou, i když se o to třeba ani nějak zvlášť nesnaží.
@Martina919 já to chápu tak, že dceři to právě vadí, pokud to přeroste do nějakého „balení“ a je jí jen starší vzhled a vystupování spíš na obtíž, než že by si to nějak užívala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.12.18 18:05

@Monika7878 přesně , z dcery vylezlo i to, že ji 26ti letý pozval do kina a neustále se ptá po otci, kde dcera je a jestli přijde.. ignorace nezabírá, asi je natrvdlý nebo co…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama