Zájemce o kočárek ze zahraničí

Napsat příspěvek
Anonymní
4.1.20 11:26

Tak jak psaly holky, je to podvod. Já bydlím v zahraničí a už před rokem jsme dostala podobnou nabídku na můj inzerát. Skoro jsem naletěla, naštěstí jsem to zmínila před kamarádkou a ta mi řekla jak to funguje. On dokonce přijde mail, že ta a ta zákaznice si objednala u jejich společnosti převod a dodání zboží a že ta společnost má už požadovanou částku na účtu, kdy si mají přijet pro zboží. Pak si pro zboží přijedou a vezmou si tvé kontaktní údaje, že peníze přijdou přímo na účet a peníze samozřejmě nikdy nedorazí… Hrozná zlodějina :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
406
4.1.20 11:26
@Anonymní píše:
Je ze Slovinska. Může provést platbu ze svého účtu PayPal.
Chce po mně údaje: jméno banky, jméno majitele účtu, číslo účtu, telefonní číslo, celková částka, adresa pro vyzvednutí.

Podvod, je toho plný Sbazar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 11:29

Já věděla, že se mám zeptat tady. Tady se ví všechno. :)

• Nahlásit
  • Citovat
895
4.1.20 11:47

Je to podvod, poslou jakoby vic penez na uhradu postovneho, ale ten “potvrzovaci email” je fake. Chteji po tobe, abys nejdriv zaplatila dopravu a pak poslala vec (nejen kocarek, zkousi to na cokoliv) s tim, ze pak uvolni penize z uctu. Prijdes o penize i kocarek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.20 11:49
@Šmoulice píše:
Všechny ti tady píšou, že je to PODVOD! ( Což je. Známá takhle přišla o svatební šaty. )
A ty to pořád dál rozebíráš? Vykašli se na to, maily vymaž a zapomeň na to :roll:

jo, to tu někdo psal o svatebních šatech

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 11:53
@Lilith_S píše:
Je to podvod, poslou jakoby vic penez na uhradu postovneho, ale ten “potvrzovaci email” je fake. Chteji po tobe, abys nejdriv zaplatila dopravu a pak poslala vec (nejen kocarek, zkousi to na cokoliv) s tim, ze pak uvolni penize z uctu. Prijdes o penize i kocarek.

Co ale s těma věcma dělají?

• Nahlásit
  • Citovat
4.1.20 11:54

https://www.emimino.cz/…rankovani/2/

tady zkušenpost z epipi (dole)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.20 11:55

https://www.emimino.cz/…z-uk-318771/

tady je to se svatebními šaty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 12:21

Už se ozvala. Nemusím prý platit žádné poplatky. A žádá o údaje k platbě. Opět.

• Nahlásit
  • Citovat
3247
4.1.20 12:41
@veria píše:
@Cenarius aha tak to je blby. Ale co tim ziskaji? Stary spatne prodejny kocarek? To teda nic moc :nevim:

Ale tady nikdy nejde o tu věc pochopte to a i ostatní. Ta jim je úplně ukradená. To je jen záminka ke kontaktu a k samotnému podvodu. Jejich cílem je z vás vytáhnout jakoukoliv částku, kterou pošlete kamkoliv na účet (ať už záruka bance, nebo přepravní společnosti atd. atd.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
895
4.1.20 12:55
@Anonymní píše:
Co ale s těma věcma dělají?

Jde jim hlavně o peníze, řeknou si třeba 8000 za dopravu. A když pošleš i věc, tak jí střelí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
4.1.20 12:59
@Anonymní píše:
Už se ozvala. Nemusím prý platit žádné poplatky. A žádá o údaje k platbě. Opět.

Ty jsi na dobre ceste byt hejl radost pohledet :).
Uz na ni nereaguj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 13:01
@Lollia píše:
Ty jsi na dobre ceste bythejl radost pohledet :).
Uz na ni nereaguj.

Být co? Nepošlu jí žádné údaje k platbě, max. jí ještě odepíšu. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
28114
4.1.20 13:06

@Lilith_S a to nekdo posle 8000 za dopravu jo 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.20 13:11

Stalo se mi to stejné, dotyčná byla údajně z Maďarska. Pořád mě bombardovala maily, nemohla jsem se ji zbavit. Shodou okolností naši tchanovci jeli zrovna na prodloužený víkend do termalu. Tak jsem napsala, že tam mám cestu a kočárek ji zavezu osobně, aby nemusela platit za přepravu a kočárek si mohla před koupí prohlédnout. Nejprve přišly výmluvy, že ten den nebude doma, když jsem navrhla jiný termín s tím, že tam určitě bude mít cestu někdo další z rodiny, přestala komunikovat. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama