Zájemce o kočárek ze zahraničí

Napsat příspěvek
7758
4.1.20 13:15
@Anonymní píše:
Všichni právě ne. Pár lidí by údaje zadala. :nevim:

Tak jsou idi.oti :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
898
4.1.20 13:42
@veria píše:
@Lilith_S a to nekdo posle 8000 za dopravu jo 8o

Ja doufam, ze ne, ale kamaradka tohle presne resila minuly tyden a kdyby mi to Nevolala, tak mozna i posle :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 13:45

Už mi paní neodpověděla. Pořád ještě „doufám“ v její odpověď. Ale je pravda, že jsem se jí zeptala, kdo převezem ty šaty - jestli nějaká firma nebo někdo známý.

• Nahlásit
  • Citovat
9223
4.1.20 14:16
@Anonymní píše:
Už mi paní neodpověděla. Pořád ještě „doufám“ v její odpověď. Ale je pravda, že jsem se jí zeptala, kdo převezem ty šaty - jestli nějaká firma nebo někdo známý.

Je to PODVOD!!! Žádné údaje neposílej, nejde vůbec o ten kočárek, ale o to, že z tebe pak budou chtít podvodem vylákat peníze za dopravu, za doplacení různých poplatků atd., aby se ti uvolnili peníze. Peníze se ti ale nikdy neuvolní a přijdeš o ty, které pošleš. Je to tzv. Nigerijský podvod. Paní ani nemusí být ze Slovinska.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9223
4.1.20 14:22

Např. jsem našla tenhle způsob - je to z diskuse na Beremese.cz
„K technice podvodu: Chtějí koupit šaty. Pošlou vám potvrzení z banky“, že je částka v ní uložená a že ji vyplatí, až jim naskenujete podací lístek. Když jsem toto udělala, napsali, že došlo k chybě, banka si od nich z účtu nevzala požadovaných 4.300,– CZK, ale prý 8.600,– CZK. Vrátit to zpět nelze, tudíž chtějí, abysme jim poslali 4.300 CZK jako dopředu na vrácení a pak, že Vám přijde celých 8.600,– CZK. To už jsem neudělala, taže další jejich postup neznám. Myslím, že o šaty vůbec nejde, chtějí z vás dostat peníze. Doufám, že je adresa falešná a že se mi balík aspoň vrátí zpátky"

Nebo třeba chtějí vylákat údaje, číslo účtu, jméno atd. a údaje z vašeho PC… Jsou prostě různé způsoby, samozřejmě nejde o kočárek (šaty, hodinky…).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13072
4.1.20 14:32
@Anonymní píše:
Už mi paní neodpověděla. Pořád ještě „doufám“ v její odpověď. Ale je pravda, že jsem se jí zeptala, kdo převezem ty šaty - jestli nějaká firma nebo někdo známý.

nezlob se, ale kolikrát ti ještě máme odpovědět, že je to PODVOD!!! ale tvůj boj, když se chceš zbavit peněz a ještě dát své citlivé údaje nějakým podvodníkům, tak do toho

• a co píšeš o převozu šatu??? však uvádíš, že prodáváš kočárek :roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7758
4.1.20 14:36
@stinga píše:
nezlob se, ale kolikrát ti ještě máme odpovědět, že je to PODVOD!!! ale tvůj boj, když se chceš zbavit peněz a ještě dát své citlivé údaje nějakým podvodníkům, tak do toho

Taky jsem se nad tím pozastavila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 14:44
@stinga píše:

Vždyť jsem psala již dříve, že jsem žádné údaje neposlala a ani nepošlu. V odkazech a odpovědích bylo, že to používají často u kočárku a šatů. Tak jsem tam schválně napsala šaty. Na ten dotaz už mi logicky nemůže nikdo odpovědět, když prodávám kočárek.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.1.20 14:46
@Lollia píše:
Ty jsi na dobre ceste byt hejl radost pohledet :).
Uz na ni nereaguj.

Co je to hejl?

• Nahlásit
  • Citovat
9223
4.1.20 14:52
@Anonymní píše:
Co je to hejl?

Prostě ten, kdo se nachytá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 16:20
@AnastazieB píše:
Prostě ten, kdo se nachytá.

Díky za vysvětlení.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.1.20 21:43

Odpověď mi přišla, i když jsem psala o šatech a ne o kočárku. Má zájem. :zed: Souhlasila jsem, ale pozaduji trojnásobnou cenu. Věřím tomu, že i tak znovu napíšou.

• Nahlásit
  • Citovat
38034
4.1.20 21:46
@Anonymní píše:
Odpověď mi přišla, i když jsem psala o šatech a ne o kočárku. Má zájem. :zed: Souhlasila jsem, ale pozaduji trojnásobnou cenu. Věřím tomu, že i tak znovu napíšou.

dobrá schíza, no dopisuj si dál :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16872
4.1.20 21:47
@Anonymní píše:

A proč to děláš :think: k čemu? Prostě je to podvod. Tečka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 22:12
@matkabagristy píše:
dobrá schíza, no dopisuj si dál :palec:

Proč schiza? :zed: Myslela jsem, že jim to dojde, že jim nic nepošlu. Už ani psát nebudu. Asi mě inspiroval dotyčný z odkazu. Ten jim posílal např. i falešné doklady o tom, že to poslal. Argument? Když trávili čas psaním s ním, nemohli napálit ostatní lidi. No a ja sem dala pár příspěvků s tím, že si to třeba přečte někdo další, že ačkoliv jim napíšu nesmysl, tak stále reaguji. Jestli sis nevšimla, pár lidi by jim údaje poslala.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama