Zajíček hleda ženu na schůzky

11.5.21 10:51

Zajíček hleda ženu na schůzky

Vzrušují me ženy starší než já

Mam docela choulostivy problem. Vzrušují me ženy, které jsou starší než ja a tím nemyslim vyloženě treba 45+, ale i 25 létě, vzhledem k tomu, ze mi je 16. Vzrušují me jak 25lete, tak i 50 leté. Docela rad bych si nejakou takovou nasel, ale starší holky, nemají zájem o zajicky. Prosim o radu, jak nejakou takovou najít, popřípadě pokud byste nějaká měla zájem, můžete se ozvat. Pokud jsem vas pouze zdržel, omlouvám se. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18
11.5.21 11:01

https://www.i60.cz/dating/ .. a jupí do cukrárny :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
798
11.5.21 11:32

Je hodně žen v takovém věku které jsou na mladší ale ty jsi až moc mladý…Spíš bych řekla že se zadaří až kolem 18-20-ti let, budeš vyspělejší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31852
11.5.21 11:51
@Martin2004 píše:
Vzrušují me ženy starší než jáMam docela choulostivy problem. Vzrušují me ženy, které jsou starší než ja a tím nemyslim vyloženě treba 45+, ale i 25 létě, vzhledem k tomu, ze mi je 16. Vzrušují me jak 25lete, tak i 50 leté. Docela rad bych si nejakou takovou nasel, ale starší holky, nemají zájem o zajicky. Prosim o radu, jak nejakou takovou najít, popřípadě pokud byste nějaká měla zájem, můžete se ozvat. Pokud jsem vas pouze zdržel, omlouvám se. :srdce:

Vrať se radši do školy. Stejně nemáš co nabídnout. Jsi embryo. Ne zajíček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9712
11.5.21 12:09

Tak na zajíčka ti žádná neskočí. Nezkušenost slečny může lákat určitý typ chlapů, ale nezkušenost chlapa je ve většině případů asexuální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
11.5.21 17:05

Chlapče vydrž jestě cca.3-4 roky a myslim že ty zeny začnou touzit.Jen si musiš naji zkušennosti jak to zeně udělat co nejlépe. Držím palce :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11112
11.5.21 17:08

Prosímtě zajíček, na to ti holky pečou, musíš napsat v nabídce kaneček, nebo býček, na to slyší:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12978
11.5.21 17:24

Jen počkej!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1426
11.5.21 17:52
@Martin2004 píše:
Vzrušují me ženy starší než jáMam docela choulostivy problem. Vzrušují me ženy, které jsou starší než ja a tím nemyslim vyloženě treba 45+, ale i 25 létě, vzhledem k tomu, ze mi je 16. Vzrušují me jak 25lete, tak i 50 leté. Docela rad bych si nejakou takovou nasel, ale starší holky, nemají zájem o zajicky. Prosim o radu, jak nejakou takovou najít, popřípadě pokud byste nějaká měla zájem, můžete se ozvat. Pokud jsem vas pouze zdržel, omlouvám se. :srdce:

To musíš lovit na díze(až budou), většinu tam mezi náctiletý zabrousí i nějaká starší. Většina by si dala říct, já teda před nima vždycky uteču, páč máma mi stačí jedna, ale máš velkou šanci, není pravda, že ne. Ba naopak s velkou pravděpodobností se moc nenadřeš. Pokud tedy nevypadáš jak sedmák. No a jestli jo, tak dej tomu tak rok, max dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.5.21 12:02

@boball a vy byste na slovo Býček slyšela? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31852
12.5.21 12:03
@Martin2004 píše:
@boball a vy byste na slovo Býček slyšela? ;)

Kdybys ho nepsal s měkkým, tak by se možná nějaká chytla. Fakt se neztrapňuj a dělej něco užitečnějšího. V 16 opravdu nemáš páru, co ženský chtějí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32009
12.5.21 12:11
@Martin2004 píše:
Vzrušují me ženy starší než jáMam docela choulostivy problem. Vzrušují me ženy, které jsou starší než ja a tím nemyslim vyloženě treba 45+

Sakra. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6729
12.5.21 12:16

Ty nejsi zajíček ale dítě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
13.5.21 08:09

Prosimtě, nejsi zajíček, ale malý Jarda. Obávám se, že ve svém věku to můžeš zkoušet tak na spolužačky. :nevim: Počkej pár let a třeba se to zlepší. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat