Zajímají vietnamské kluky české ženy?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 20:58
Zajimaji vietnamske kluky ceske zeny?

Nikdy driv sem nad tim nepremyslela. Pohledneho vietnamce nebo asiata jsem driv nevidela. Pred nedavnem se mnou zacal jezdit v MHD jeden takovy asi 20 let. Me je 30. Na zeny se moc nediva a s jinymi moc nekomunikuje. Zacala sem pozorovat i jine a bez zajmu.
Ma s nimi nekdo zmusennost. Ptam se spis jen ze zvedavosti :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
AstraG
Závislačka 4500 příspěvků 04.06.19 21:02

Asi tak jako české ženy přitahují větnamci. Jedna ze sta by si řekla: hmmm pěknej větnamec :P mě jsou teda antipřitažlivý.

Uživatel je onlineeva valoi
Extra třída :D 11981 příspěvků 04.06.19 21:03

Tak to netuším.)

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10791 příspěvků 04.06.19 21:03

Asi jak který no :D moc jich neznám, ale spolužačka s jedním má už dlouho vztah, hodně cestujou, docela jim to klape :)

Shak
Stálice 79 příspěvků 04.06.19 21:09

Neznám žádného vietnamce, který by chodil s vietnamkou. Všichni chodí s češkou. Ostatně jako vietnamky chodí s čechama :hug:

Uživatel je onlinePaníBovaryová
Závislačka 4714 příspěvků 04.06.19 21:12

Nedavno jsem o tom cetla v nejakem casopise. Zajimaji je hlavne na sex, protoze narozdil od Vietnamek jdou pred svatbou :nevim:

xammy
Zasloužilá kecalka 788 příspěvků 04.06.19 21:13

Po mne docela koukají a usmívají se. Možná to je tím, že měřím jen 158 cm :)

Hoa Mai
Kelišová 6487 příspěvků 7 inzerátů 04.06.19 21:13

Tak on ani cesky dvacetilet kluk nebude pokukovat po tricatnicich. Jinak oni jsou o neco uzavrenejsi, to je pravda, ale vetsina, co jich znam, je moc fajn. Mam jednoho kolegu vietnamce, mimochodem hodne chytry a ochotny kluk, prebiral po me moji agendu, kdyz jsem sla na materskou. A ten ma ceskou pritelkyni, uz delsi dobu. Jinak tady v nasem okoli vidam par smisenych paru uz i s detmi.

Anna766
Hvězda diskuse 78937 příspěvků 04.06.19 21:24

Pár párů znám, tedy spíše vídám. Většinou ale chlap Vietnamec a žena /holka Češka. Naopak, nevim proč, je to minimálně.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 04.06.19 21:28

Se mnou vietnamec dělal a měl krásnou českou přítelkyni, navíc to byl moc fajn a hezký kluk. Nic bych s ním ale mít nemohla, prostě mě nepritahuji. Stejně jako žádná jiná rasa, až na latino Američany, ti někteří nejsou špatní :lol:

warita
Extra třída :D 10921 příspěvků 04.06.19 21:31

Znam par: Vietnamka, chlap cech, maji 2 deti.

Pak znam holku, co ujizdi na cizincich, dve deti si poridila s jednim Jihoamericanem, pak se rozesli a ona si nabrnkla vietnamce a ma s nim holcicku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 21:33

Mě osobně se nelíbí holky vietnamky a obecně čokoládový a „jiný“. Nemám nic proti nim, ale nepřitahují mě.

Ale kamarádovi se čokoládová holka libí, tak jel do ciziny si nějakou najít a přivezl si ji sem, vzali se a jsou spokojení :)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19445 příspěvků 04.06.19 21:44

Tak dceru zrovna nedávno jeden mladý Vietnamec balil, ale měl smůlu, byl o kus menší než ona :P Ale prý fajn kluk, znali se z brigády ;)
Jinak oni žijí dost komunitně, mají některá pravidla, která ctí :think: Jsou tradicionalisté, a s tím by případná nevietnemská partnerka měla počítat :think: Většinou jsou dříči, pracanti, snaživí a učenliví :think:
Mě se tedy jako chlapi moc nelíbí, takoví pidimužíci většinou 8) Ale míšenci už jsou někteří pěkní, kor když zdědí dobrou výšku po „bílém“ rodiči :palec:

lilith1
Ukecaná baba ;) 2066 příspěvků 04.06.19 22:16
@Shak píše:
Neznám žádného vietnamce, který by chodil s vietnamkou. Všichni chodí s češkou. Ostatně jako vietnamky chodí s čechama :hug:

Tak ja jo, ty co znam jsou oba vietn. a maji uz I deti, nejmene tri pary mlade.

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1195 příspěvků 04.06.19 22:31

@pe-terka Ja znám 2 nemisence, jednomu je cca 30, druhemu 25 let a oba mají kolem 180 cm. Jejich rodiče přitom mají klasickou vietnamskou výšku, tzn. jsou malicci. Oba kluci se narodili už v ČR. Říká se, že výška hodně souvisí i s kvalitou výživy v dětství a proto jsou zde narození Vietnamci výrazně vyšší než jejich rodiče nebo vrstevníci narození ve Vietnamu. Evidentně na tom něco bude.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama