Reklama

Zajímal by vás takový Instagramový profil?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 15:26
Zajímal by vás takový Instagramový profil?

Už delší dobu se mi honí hlavou jedna myslenka. Ráda vařím, ráda něco vyrábím - od vyšívání přes vychytávky do domácnosti, ráda zahradničím. A ráda sleduji inspirativní lidi na instagramu :)
Láká mě založit si verejny profil, kde bych sdílela fotky z výše uvedených zájmů. Recepty na zajímavá jídla, domácí produkty, něco o zahrádce, háčkované výrobky, malované výrobky, sezónní výzdobu domu, atd. Také vyrábíme deky a hračky pro miminka (zatím jen pro přátele), tak to.
Ráda bych se svými výtvory někde „pochlubila“ a třeba i potěšila a inspirovala druhé. A myslím že bych tím někdy mohla získat i „kšeft“ např. By někdo chtěl něco z těch výrobků pro děti (to by ale nebyl hlavní záměr).
Sama bych tam asi vystupovat nechtěla, své budoucí dítě bych tam rozhodně nedávala, chtěla bych to pojmout částečně „anonymně“.
Myslíte si, že by vás takový profil zajímal? Má cenu to zkoušet, nebo se na to mam vykašlat? Doma jsem to zatím neříkala a instagram jde celkově mimo muže, považuje to za blbost, takže tam asi podpora nebude.
A myslíte si, že je lepší takový profil vybudovat postupně z vlastního, osobního, nebo založit nový jen na ty účely?
Děkuji za každý názor a prosím o anonym.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3356 příspěvků 1 inzerát 30.04.18 15:28

Instagram nemam ani si zarizovat nebudu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 15:31
@novakova.t píše:
Instagram nemam ani si zarizovat nebudu

To chápu, taky jsem byla dlouho bez něj. Ale otázka je mířena spíš na ty, které ho mají a využívají s mohou tak posoudit, jestli by je daná tématika zajímala.

Šmoulice
Kelišová 6640 příspěvků 30.04.18 15:31

Instagram mě nezajímá vůbec. A teda ten tvůj záměr taky ne :-D

lachtanice86
Kelišová 5742 příspěvků 30.04.18 15:35

Ig mám a stránky s jídlem sleduji, ale speciální stravu cukrfree, paleo, primal. Normální jídlo ne. Věci na děti nesleduji, hackovani se mi nelíbí. Takže ne. Takovýto profil by mi nic neřekl

Pherenike
Neúnavná pisatelka 19049 příspěvků 1 inzerát 30.04.18 15:38

Food profily na IG sleduji, ale jak bylo zmineno, spise nejak zamerene - zdrava strava, paleo, fitness recepty atd. Hackuji rada, takze to by me tez zaujalo.

Je ale urcite potreba, aby to melo nejakou uroven. Jak fotky, tak texty…

Jedna moje znama si zalozila FB stranku o vareni a je to tragedie :roll: Jeji sloh, fotky a i samotne recepty…za me hruza. Jeji stranka mi prijde spise jako velky propadak.

Tableta
Závislačka 3965 příspěvků 30.04.18 15:40

Sleduju jen foodstagramy. Háčkování a jiný DIY mě vůbec nezajímá.

Soňa Zacharová
Závislačka 3363 příspěvků 30.04.18 15:42
@Anonymní píše:
Už delší dobu se mi honí hlavou jedna myslenka. Ráda vařím, ráda něco vyrábím - od vyšívání přes vychytávky do domácnosti, ráda zahradničím. A ráda sleduji inspirativní lidi na instagramu :)
Láká mě založit si verejny profil, kde bych sdílela fotky z výše uvedených zájmů. Recepty na zajímavá jídla, domácí produkty, něco o zahrádce, háčkované výrobky, malované výrobky, sezónní výzdobu domu, atd. Také vyrábíme deky a hračky pro miminka (zatím jen pro přátele), tak to.
Ráda bych se svými výtvory někde „pochlubila“ a třeba i potěšila a inspirovala druhé. A myslím že bych tím někdy mohla získat i „kšeft“ např. By někdo chtěl něco z těch výrobků pro děti (to by ale nebyl hlavní záměr).
Sama bych tam asi vystupovat nechtěla, své budoucí dítě bych tam rozhodně nedávala, chtěla bych to pojmout částečně „anonymně“.
Myslíte si, že by vás takový profil zajímal? Má cenu to zkoušet, nebo se na to mam vykašlat? Doma jsem to zatím neříkala a instagram jde celkově mimo muže, považuje to za blbost, takže tam asi podpora nebude.
A myslíte si, že je lepší takový profil vybudovat postupně z vlastního, osobního, nebo založit nový jen na ty účely?
Děkuji za každý názor a prosím o anonym.

Máš super nápad ale je toho tam spouty. Já osobně mám druhý ig účet na výrobu pro děti ze silikonových korálku a kousátek a teda nic moc sledovatelů a po pravdě mě to akorát odradilo. Ženský si navymýšleli co chtějí já nad tím strávila x hodin a pak nic nechtěli když došlo na cenu konečnou a to věděli kolik co stojí atd předem. Holt certifikovaný věci nechtěli raději nakupovali na fleru a z asijských eshopu

vertunka
Závislačka 4580 příspěvků 30.04.18 15:54

Instac mam a sleduju dost veci. Tvuj instagram by mi ale zajimavy neprisel.

Kajjjla
Kecalka 422 příspěvků 30.04.18 16:06

Mě by to nezaujalo a co vím tak u takových profilu je potřeba přemýšlet, nejde mít zaměřeny IG na 10veci ale někdo bude sledovat kvůli doplňkum a ty tam začneš sypat jídla, pak hackovani a paty přes devátý a ty lidi to odradí… takze když už tak se zaměřit tak na 2veci a jak tu už někdo psal tak je potřeba kvalitní fotky atd…

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 30.04.18 16:07

Založ si ho, za to nic nedáš. Ig může mít i pes, tak proč ne ty.. a uvidíš jak se to chytne. Dávej tam co tě baví, doplň mnoha hashtagy, dej ho veřejně a uvidíš.

Příspěvek upraven 30.04.18 v 16:11

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.18 16:10

To by mě vůbec nebavilo, instagram sleduju jen na drby

Ou
Závislačka 4995 příspěvků 30.04.18 16:27

Řešte to spíš na facebooku, instagramové publikum je většinou mladší a s jinými zájmy.

A pokud vám jde o případné komerční využití, tak to jde i přes ten facebookový profil.

Jo a teda na jakékoliv síti, pokud chcete nějaké významné množství diváku, tak potřebujete dříve či pozděj být osobní a od určité hranice si chcete a potřebujte dělat promo i v jiných médiích a to anonymně projde leda panu Jazovi a Felixům Culpům.

Uživatel je onlineFikta
Extra třída :D 14234 příspěvků 30.04.18 16:38

Já se dostala k IG náhodou. Založila jsem si svůj účet a dávám tam všechno, o čem píšeš :lol:, ale jen tak pro radost. I hodně podobných sleduju, ale takových účtů jsou opravdu mraky. Pokud bys chtěla „kšeft“, myslím, že IG je fajn doplněk k www stránkám/blogu/FB. Kdybys chtěla jen IG, musela bys mít něco opravdu extra (třeba opravdu profi a nevšední fotky), co ostatní nemají a spíš se asi soustředit na jednu oblast.

jessikka
Extra třída :D 10676 příspěvků 30.04.18 17:15

Já s IG začínám a tenhle profil by mě zrovna bavil :-)
Nezáleží ale jen na fotkách, ale i obsahu příspěvků, stylistice, vtipu apod.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama