Zajímalo by vás, jak vypadají zdejší uživatelky?

509
12.9.20 00:14

Zajímalo by vás, jak vypadají zdejší uživatelky?

Zdravím, jen tak pro odlehčení…
Asi po mně vyjedete, ale tak jsem přemýšlela nad tím, že by mě zajímalo, jak vypadají zdejší uživatelky a uživatelé v reálu. :-)
Napadlo vás to někdy? Myslím to v dobrém, např. - tato uživatelka má fajn názory, bylo by fajn s ní zajít na kafe, kdo ví, jak vypadá? :D :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5525
12.9.20 00:24

@impossible jo přemýšlím o tom často. Ale některé je možná lepší nevidět :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
509
12.9.20 00:27

Tak mně nesejde na tom, jestli vypadají dobře nebo ne, ale spíše už to tu sleduji pár let a mám své oblíbené, i když moc nepřispívám, a tak mi některé přijdou blízké. Zajímala by mě Klopotková, ta asi nejvíc. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2948
12.9.20 00:28

@impossible no vlastně asi občas nad tím přemýšlím, hlavně spíš si typuju tak věk,, jestli je to vrstevnice, pamatuji si, že občas nějaká uživatelka byla vyfocena v nějakém článku a třeba jsem byla překvapená věkem, vyzaží :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5525
12.9.20 00:31

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
509
12.9.20 00:39

@welovefashion Taky si tak zhruba pamatuji u některých kolik jim je. někdo tu i zmíní jestli je štíhlý či opak, někdo se dokonce vychvaluje, jak je neodolatelný…
Možná je mnohdy realita jiná. Prostě je jich tu pár, co by mě fakt zajímaly. I chlapi by mě zajímali. Hlavně takoví ti, co ze sebe dělají drsńáky. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41970
12.9.20 01:44

@impossible no jejeeej. X let zpátky jsem o tom přemýšlela hodně často. Bohužel bylo hodně uživatele z daleka, jinak bych na tu kávu šla hodně ráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
12.9.20 03:28

Přiznám se, že by mě to zajímalo, a to dokonce dost hodně. Bavil by mě stupeň korelace přirozeně smířlivé virtuální sebeprezentace s naší všední realitou. Nejvíce pak u uživatelek, které zde podle počtu příspěvku musí trávit podstatnou část minimálně volného času, ale možná i prostoru, který pak musí chybět jinde.

Často na toto poukazují dotčené uživatelky v diskuzích, které patří k tradičnímu repertoáru eMimina a mnohé z často prvních přispěvovatelek jsou uživatelkami, bez kterých by se diskuze jen stěží obešly (to nemyslím ironicky, mám je perverzně ráda), přestože jejich faktický vklad je nulový, případně jen satirický hlod/glosa.

Mám takový zvláštní paradox, některé přispěvovatelky mám v oblibě, i přestože jejich příspěvky nepovažuji za autentické a ani pro mě líbivé. Ale jsou takovým inventářem, který bych postrádala.

Na otázku, jak autentické to zrovna zde je, si odpovídám nastavením zrcadla. Sama se zde snažím vystupovat upřímně, ale vzhledem k tomu, že mám silné zvraty v náladách a propadám kompenzačním mechanismům… si nemyslím, že bych poznala sebe samu. Když někdy natrefím na své staré příspěvky (jsem tu krátce, takže spíš dřívější), mám pocit, že je musela psát urputná úřednice v důchodu, což fakt nejsem.

@impossible Jak píšeš, že by tě zajímali hlavně mužští uživatelé, kteří tady ze sebe dělají drsňáky, nemůžu mluvit za ně, ale zamysli se… už jen chlap, který tráví čas na maminkovském webu - a ty řeči o tom, že se tady řeší nejen plínky, ale i vztahy a jiná osvětová témata.. to je hezké, ale tak snad nejsme včerejší… a ti, kteří ještě hrají alfa samec style, to je snad zřejmé i jim samým.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7400
12.9.20 03:57

@impossible Ano to by mě také zajimalo, hlavně pánské osazenstvo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9610
12.9.20 05:53

Nikdy jsem nad tím nepřemýšlela, ale jak to píšeš…vlastně by mě to i zajímalo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1032
12.9.20 06:21

K tomu mužskýmu osazenstvu - ten chlapec, co ho potkávám každé ráno v koupelně není nic moc :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43773
12.9.20 06:23

Ne, ani me to nenapadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1047
12.9.20 06:26

Já tu nejsem anonymní, sebe mám v profilovce i pár fotek různě po diskuzích :mrgreen:

Mě to až tak nezajímá, stačí mi, že se u většiny dá orientovat podle obrázku, ale jak uživatelky skutečně vypadají, vědět nepotřebuju.
@Annabela11 Ti pánové by mě ale taky zajímali :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10774
12.9.20 06:28

Dokonce tu byly diskuze. V jedné se dávaly i fotky, i já jsem dávala fotku.
Už je to pár let, možná devět, deset.
Je teda fskt, ze některé uživatelky už zase tolik nepřispíváji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45725
12.9.20 06:28

U některých už mě to taky napadlo. Přiznám se, že asi víc u mužského osazenstva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama