Zajímavé rodinné vztahy Menzelových

1970
5.11.20 12:26

Zajímavé rodinné vztahy Menzelových

Dnes při čtení indes mě zaujalo, že Olga Menzelová porodila třetí dítě a s třetím mužem.
Opravdu je to zvláštní soužití, vím, že nikomu nám do toho nic není, nicméně je to zvláštní.
A jak prý Menzela milovala, starala se o něj doma, financovala jeho léčbu a pobyt v nemocnicích, po smrti články, jak ho milovala a jak jí chybí a dojemné fotky již nemocného Menzla. A přitom už byla těhotná zase s jiným.

https://www.idnes.cz/…0026_sex_zar

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3526
5.11.20 12:28

Tak třeba chtěla děti a sex a on už jí prostě ve svém věku tohle dát nemohl. Ale milovala ho jako člověka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
788
5.11.20 12:29

Za mě. Dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52672
5.11.20 12:32

Asi jim to takhle vyhovovalo ;) To třetí měla už ve 40 takže to asi bylo ted nebo už nikdy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1970
5.11.20 12:35

Já to nějak nehodnotím, zřejmě jí to vyhovovalo, jen mě to ráno rozesmálo. A když jsem si vzpomněla na ta dojemná fota, co dávala do Blesku a pak na idnes, tak Menzel měl asi štěstí, že už svět kolem sebe moc nevnímal.
A dobrá je na idnes ta fotka, kde jsou všichni ti 3 chlapi na jedné fotce pohromadě :D. Je to takový bizár. S tím Menzelem snad nikdy ani nežili, jen poslední dobu, když byl nemocný a kdo ví, jak vše nakonec bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2028
5.11.20 12:35

Nejsem zrovna vzor věrnosti, ale tohle je moc už i na mne. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
693
5.11.20 12:38
@akavi píše:
Tak třeba chtěla děti a sex a on už jí prostě ve svém věku tohle dát nemohl. Ale milovala ho jako člověka.

Tak si měla najít jiného rovnou a s tím se rozvést :pocitac:. Asi se nechtěla rozvádět s jeho penězi, nebo jít na umělé oplodnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30439
5.11.20 12:39

Tak meli polyamorii no, to je toho. Kdyz o tom vsichni zucastneni vedi a prijmou to, tak to neni nevera. Neni to pro kazdeho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5015

Já nevím, mě je to třeba fuk. Dneska lidí žijí všelijak, ono i na venek spořádané rodiny, které ostatní berou jako vzor, můžou v reálu žít na způsob ala Menzelová, ne-li divočeji. :mrgreen: :nevim:.

Je to jejich věc, a pokud tím nikomu neubližují a všechny strany s tím jsou srovnané, tak co je nám po nich. :nevim:

Já ji neodsuzuju, zvláštní to pro mě třeba je, ale oni jsou tak zjevně spokojení, takže :nevim:

Příspěvek upraven 05.11.20 v 12:40

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6312

Pepino, ty zase zavidis, vid ;)? Ze mohla plnit nepodkrocitelne minimum trikrat a pokazde s jinym.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3526
@krajta píše:
Tak si měla najít jiného rovnou a s tím se rozvést :pocitac:. Asi se nechtěla rozvádět s jeho penězi, nebo jít na umělé oplodnění.

Ale on s tím byl v pohodě, co jsem tak pochopila. Nejspíš ji miloval. A možná chtěl, aby měl kdo zdědit jeho majetek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30439
5.11.20 12:41

@Ms.Ragdoll presne. Znam nekolik zen ktere maji deti s zenatymi muzi, ti ziji dvoji zivot, manzelky nic netusi. To mi prijde horsi, ale taky je to jejich vec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
5.11.20 12:41

Paní Menzelová je asi ta poslední, která si dělá hlavu s nějakými běžnými vztahy. Pro mě nepochopitelné. Nechtěla bych být jejími dcerami. Zvlášť ta starší už lecos chápe a nedivila bych se, kdyby její vztahy byly problematické. Její muž nejspíš o všem věděl a bylo to s jeho „souhlasem“. Pro mě naprosto těžko srozumitelné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4182
5.11.20 12:43
@Josefuna píše:
Já to nějak nehodnotím, zřejmě jí to vyhovovalo, jen mě to ráno rozesmálo. A když jsem si vzpomněla na ta dojemná fota, co dávala do Blesku a pak na idnes, tak Menzel měl asi štěstí, že už svět kolem sebe moc nevnímal.
A dobrá je na idnes ta fotka, kde jsou všichni ti 3 chlapi na jedné fotce pohromadě :D. Je to takový bizár. S tím Menzelem snad nikdy ani nežili, jen poslední dobu, když byl nemocný a kdo ví, jak vše nakonec bylo.

Zahlédla jsem jen někde titulek a článek jsem nečetla. Ale nesoudím. Opravdu jen oni ví jak to bylo. Třeba už před tou jeho mrtvicí nebyli spolu. A kvůli dceři, kterou spolu měli se o něho chtěla v těch posledních měsících postarat, pokud nikdo jiný nebyl, kdo by to udělal. To že žila i svůj život jí nemůže nikdo zazlívat. Lehké to poslední rok určitě neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4182
5.11.20 12:45
@Russet píše:
Paní Menzelová je asi ta poslední, která si dělá hlavu s nějakými běžnými vztahy. Pro mě nepochopitelné. Nechtěla bych být jejími dcerami. Zvlášť ta starší už lecos chápe a nedivila bych se, kdyby její vztahy byly problematické. Její muž nejspíš o všem věděl a bylo to s jeho „souhlasem“. Pro mě naprosto těžko srozumitelné.

To je druhá strana mince. Takto se plácat ve vztazích, dělat holkám v hlavě zmatky. O tom jak jim jde příkladem jako žena-partnerka ani nemluvím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat