Zajímavé společenské hry pro desetiletou?

13
29.4.20 18:34

Zajímavé společenské hry pro desetiletou?

Zdravím! :P :srdce:
Mám desetiletou dcerku, která má velice ráda deskové hry. Spoustu už jich máme doma (Bongo, Dubble, Twister, Monopoly, Dostihy a sázky atd.)
Máte nějaké návrhy na další hry, které jsou třeba méně neznámé?
:andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

38153
29.4.20 18:39
@Nadyn píše:
Mám desetiletou dcerku, která má velice ráda deskové hry. Spoustu už jich máme doma (Bongo, Dubble, Twister, Monopoly, Dostihy a sázky atd.)
Máte nějaké návrhy na další hry, které jsou třeba méně neznámé? :andel:

Kvak, Na kridlech, Ubongo, Takenoko, Karak, Bang, Kocici klub, River dragons, Hrdinove bez zaruky, Tarantule tango, Svabi salat, Blafuj, Panic lab…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1687
29.4.20 18:41

Mám podobně starého syna. Ten z deskových her rád hraje Aktivity, ty baví i mě. Dále máme doma třeba Dostihy a sázky, Koncept, Scrabble, Karak, Labyrinth, Desítka, Dubble, Hodina duchů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
29.4.20 19:15

6 bere! A krycí jména - u toho se pobavíte i vy.
Jenga - ta hodně jede u stejně starých synovců a zabaví se s ní i 1 dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
29.4.20 19:20

Děkuji moc za rady. :srdce:
V rodině nemáme tak staré děti, tak nemá kdo poradit.
Marci je nejstarší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4142
29.4.20 19:37

Ahoj, nás moc baví Labyrinth, pak také Osadníci z Katanu a Carcassonne. :palec: A nově teď máme Ticket to Ride Evropa a to je úplně senzační hra. Doporučuju! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20286
29.4.20 19:54

Ticket to Ride, Kvak, Scrabble, Pandemic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13665
29.4.20 20:25

U nás jede Uno, Zakázaný ostrov, nově jsme koupili Umí prase létat. Super jsou vzdělávací karty Zvířata od Albi. Pak také Túry můry, Duch, Výbušná koťátka, Super farmář, Tučňáci na ledu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38153
29.4.20 20:27
@nozu píše:
U nás jede Uno, Zakázaný ostrov, nově jsme koupili Umí prase létat. Super jsou vzdělávací karty Zvířata od Albi. Pak také Túry můry, Duch, Výbušná koťátka, Super farmář, Tučňáci na ledu.

Jo, Výbušná koťátka sem zapomněla. ROzšíření nutné :mrgreen:
Máme všechny hry co Ty, až na Zakázaný ostrov a ta Zvířata. Asi se kouknu, evidentně máš dobrý vkus :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13665
29.4.20 20:37

@Baba oboje jsou super. Zvířata hrajeme dost často. Zakázaný ostrov je kooperativní hra. mladší dítě špatně nese, když prohrává 8) :mrgreen: Jinak ten dobrý vkus má špíš manžel - on je strašný hračička a moc rád nakupuje hry a taky je s dětmi hraje.
A díky za tip na rozšíření Koťátek. Koukneme se po něm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38153
29.4.20 20:38
@nozu píše:
@Baba oboje jsou super. Zvířata hrajeme dost často. Zakázaný ostrov je kooperativní hra. mladší dítě špatně nese, když prohrává 8) :mrgreen: Jinak ten dobrý vkus má špíš manžel - on je strašný hračička a moc rád nakupuje hry a taky je s dětmi hraje.
A díky za tip na rozšíření Koťátek. Koukneme se po něm.

Součástí je krční límec :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60401
29.4.20 21:42

Z toho, co tu nepadlo ještě Tury mury, rychlovka, švanda, relax a trochu jiný princip hru, než známe.
Ted hrajem pandemic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
507
29.4.20 21:52

U nás frčí Krabčáci a Cortex :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30345
29.4.20 22:31
@Nadyn píše:
Máte nějaké návrhy na další hry, které jsou třeba méně neznámé? :andel:
Safari Bar, dal by se už zkusit Dominion, Caverna, Port Royal a Karty mrtvého muže by měly být na pohodu, pokud hrajete Dobble, tak zkuste Jungle Speed, Cluedo, Sabotér, Psí život má obvykle dost úspěch, Puerto Rico, Černé/červené/atd. historky,Parchwork… pokud hrajete třeba i ve dvou často, tak Hive, případě Mr. Jack (Mr. Jack Pocket hlavně) je super :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60401
29.4.20 23:05
@Nimie píše:
Safari Bar, dal by se už zkusit Dominion, Caverna, Port Royal a Karty mrtvého muže by měly být na pohodu, pokud hrajete Dobble, tak zkuste Jungle Speed, Cluedo, Sabotér, Psí život má obvykle dost úspěch, Puerto Rico, Černé/červené/atd. historky,Parchwork… pokud hrajete třeba i ve dvou často, tak Hive, případě Mr. Jack (Mr. Jack Pocket hlavně) je super :palec:

Ty Historky jsme měli bílé a bylo to příšerný. Jsem si řikala, že to není možný, že to je tak strašný, tak jsem to poslala dál a potvrdili mi to taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama