Zajištění - zabezpečení rodiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michale.lla
Povídálka 31 příspěvků 01.05.19 23:39
Finanční zajištění - pojištění rodiny

Ahoj maminy,

Chtěla bych se poradit, kde máte založené (a jste spokojené), výhodné úrazové a životní pojištění + spoření pro dítě? Přítel bude pracovat na živnost a tak hledáme i pojištění pro něj, kdyby kdykoliv onemocněl.

Předem děkuji za tipy :)

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8917 příspěvků 01.05.19 23:46

Co je výhodné pro jednoho, to nemusí být výhodné pro druhého. Nejlíp uděláte, pokud si najdete finančního poradce, poptejte se po kamarádech a známých, jistě vám někoho doporučí. Zuby si taky nespravujete sami a zrovna u životního pojištění jde o dost peněz na to, aby si to laik pokoušel zařídit sám.

TeSudička
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 02.05.19 06:10

Mame vsichni vsechno u Kooperativy a jsme spokojeni, nikdy nebyl problem s vyplacenim. Z vlastni zkusenosti doporucuji priplatit si i na socialce, pro pripad dlouhodobejsi nemoci. :mavam:

Kotatko03
Echt Kelišová 8709 příspěvků 02.05.19 09:43

Úrazovku budu mít nejspíš u Allianz, mně konkrétně a mým potřebám vyhovuje nejvíce. Ale ještě s partnerem zvažujeme jestli mě (popř. malé až se narodí) nepřidáme k němu do pojistky. A spoření u dítěte vyřešíme až dle aktuální nabídky, co bude na trhu. Je potřeba si uvědomit, že zrovna životky se tvoří dost individuálně a každému může vyhovovat něco úplně jiného. Záleží i na Vašem zdravotním stavu, jsou pojišťovny co jsou více „přísné“ a které méně. Nejlepší je poradit se s finančním poradcem, přesně jak píše @Janli určitě v okolí dostanete tip na nějakého dobrého.

Ivan PPZ
Kelišová 5826 příspěvků 02.05.19 20:00

Záleží na věku, zaměstnání, zdrav. stavu, sportování, někdy i BMI, kouření, příjmech a výdajích, půjčkách… bez ohledu na to, kdo jakou pojišťovnu/ produkt radí- prakticky to není relevantní, protože je to neporovnatelné. Navíc každý chce jiné krytí (rizika i výši), má jinou představu o přijatelném pojistném… Protože když udělám „optimální“ kalkulaci pro BĚŽNÉHO klienta, v dobrém věku, zdrav. stavu a nedrahém povolání, pak také vyjde pojistné, které je poměrně vysoké a začne se ubírat. Pro spoustu lidí je pojistné přes 3.000 měsíčně mimo jejich možnosti (za jednoho- ne za rodinu 2+2).

Kubacka
Nováček 2 příspěvky 06.05.19 19:27

Problematika životního pojištění je velice složitá, je ji důležité nastavit přímo na míru klientovi, aby to odpovídalo přesně dle jeho životní situace, tzv. musí být v tomto pojištění zahrnuto vše, čeho se klient bojí atd. samozřejmě vše musí být usměrněné dle jeho příjmů a výdajů, měsíční pojistné nesmí být zas příliš vysoké, aby to byl klient schopen zvládat finančně a nějak extra to nezatěžovalo jeho rozpočet. Výběr pojišťoven je široký a každá pojišťovna má jiné pojistné podmínky, nikdy nelze srovnávat pojišťovny u životního pojištění mezi sebou, každá má v něčem plus a v něčem mínus.

edit adminem - umazána nabídka

Váš příspěvek
Reklama