Zájmové kroužky pro nejmenší

19.11.15 22:06

Zájmové kroužky pro nejmenší

Zdravím maminky, mám doma téměř 33měsíční dceru a ráda bych s ní zašla jednou v týdnu do nějakého kroužku, asi nejlépe pohybového. Chodíte někam? A jak jste spokojené? Jen po Praze, max blízké okolí a spíše odpolední hodiny. Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7016
19.11.15 22:23

Ja davam syna do DDM Jizni mesto, je to kousek od metra Opatov, kdyztak se mrkni na stranky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.15 22:37

@Bibi239 děkuji, na to jsem koukala, bohužel mi nevyhovuje ten čas :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3353
20.11.15 01:09

Chodime uz druhy semestr do Little Gym na Andelu; male (23m) se tam moc libi. Maji ukazkovou hodinu zdarma, na netu najdes rozpis lekci (dle stari deti).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14397
20.11.15 01:46

Dcera má 30 měsíců. Teď chodí na tanečky. Už bez maminky. Loni celý školní rok měla 2 kroužky, hudebně-pohybový a 1. Pololetí Muzicírování, 2. Pololetí šikulu. Rok před tím chodila na nějaké mimi cvičení. Chodí do RC Babočka na Chodově. Jsme spokojeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
545
20.11.15 10:08

S detmi jsem chodila plavat od cca 8 mesicu, ale lze zacit i drive. Chodime doted, kdy starsimu budou 4 roky. Plaveckych skol pro deti je v Praze plno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.15 19:51

@Gorlami @Capelucita dekuji, kouknu na to, rada bych dala na neco podobneho
@murra na plavani jsme chodily od pul roka, bohuzel po pul roce a neco nam doporucila dr. skoncit a ted nesmim ani do bazenu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama