Zájmy na mateřské dovolené

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
darkbluejeans
Povídálka 33 příspěvků 28.11.18 10:16
Zájmy na mateřské dovolené

Ahoj, holky zajímalo by mě, jaké jsou Vaše koníčky a zájmy na mateřské dovolené, myslím hlavně maminky, které mají doma malé děti cca do 2 let. Potřebuji nějakou inspiraci.
Děkuji :)))

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10899 příspěvků 28.11.18 10:19

Já parim na kompu :mrgreen: zrovna včera jsme měli raid do tří do rána :lol: jinak jsem začala hodně pect, pořídila štěně a hrabu se v zahradě

luccifera
Ukecaná baba ;) 1196 příspěvků 28.11.18 10:32

Taky vic varim, delam ted darky - obrazy s malou pro babicky, ze dreva dekorace do pokojiku pro deti kamosek, hodne fotim a pak z toho budu delat pranicka na vanoce a trochu siju - v ruce… a mezi tim delam sem tam neco do prace

Pipi 00
Závislačka 2790 příspěvků 28.11.18 10:37

Já jsem hodně vařila, zavařovala, dělala na zahradě a fotila.

atominnka
Generální žvanilka 21821 příspěvků 28.11.18 10:38

Já začala péct dorty a háčkovat. :nevim:

Uživatel je onlineLekninka91
Extra třída :D 10422 příspěvků 28.11.18 10:46

Hraju kuzelky a ctu

beruska9
Extra třída :D 10753 příspěvků 28.11.18 10:48

Pecu kvaskovy chleba, vyrabim kombuchu a postupne predelavam domacnost na „zelenejsi,“ takze furt neco zkoumam, studuji a zkousim.
Z predchozich konicku jsem se nevzdala cteni, sice nestiham tolik, co pred detmi, ale ctu stale pomerne dost.

Viky211
Kecalka 219 příspěvků 28.11.18 10:50

Začala jsem cvičit, snažím se fakt každý den a zapojuju do toho prcka + 1× týdne chodíme na cvičení maminek s dětmi. Vice mi jde vaření,více pečují o domácnost a porad vymyslim nové doplňky. Rada vymyslim dětské básnicky,možná se odhodlám k nim něco namalovat a prcek bude mít památku od mamky :D Na příští rok plánuju aspoň malou brigádu.

Russet
Extra třída :D 12160 příspěvků 28.11.18 10:51
@darkbluejeans píše:
Ahoj, holky zajímalo by mě, jaké jsou Vaše koníčky a zájmy na mateřské dovolené, myslím hlavně maminky, které mají doma malé děti cca do 2 let. Potřebuji nějakou inspiraci.
Děkuji :)))

Když už jsem napadala únavou, háčkovala jsem čepičky a pletla.

ka2ka
Extra třída :D 13124 příspěvků 28.11.18 10:54

pletu, háčkuju

iziwolvie
Kecalka 395 příspěvků 28.11.18 11:01

Já jsem hodně tvořila z korálků - náušnice, náhrdelníky, náramky. V létě jsem hodně zavařovala ovoce ze zahrady. Po nocích hrála na počítači, když malý spal a když nemohl spát, tak jsem s ním ležela v posteli a četla. :)

lucenka
Vesmírná mluvilka 32926 příspěvků 28.11.18 11:30

Věnovala jsem se zahradě, četla, vyšívala a jezdila po výletech.

bisonka
Ukecaná baba ;) 1801 příspěvků 28.11.18 11:34

Zacala jsem pect dorty :) Ted uz mam ale treti dite (nyni mu je pul roku),druhy syn 3 roky, treti 5 let) a dorty uz delat nezvladam.Ale protoze me porad bavi pect a kluky taky, tak se ted vyzivam v tom, ze tvorim obrazkove hrneckove kucharky pro deti. Jinak moc casu nezbyva, ale kdyz uz nejaky je, tak cviceni (joga podle youtube),cteni, malovani…
Edit:otazniky misto smajliku

blobfish
Závislačka 4513 příspěvků 28.11.18 11:40

Delala jsem doktorat.

Medičkaa
Kecalka 153 příspěvků 4 inzeráty 28.11.18 11:50

Já se pustila do zavařování, zdokonaluju se ve vaření a pečení (a to jsem nikdy nebyla žádná velká hospodyňka) :D navíc dolaďuju bydlení, rekonstruujem pokojík partnerovým dcerám tak porat něco vymýšlím a sháním… Taky bych se strašně ráda naučila šít ale zatím jsem se neodhodlala :( jinak náš největší koníček je geocaching takže když je hezky jdem nebo jedeme někam na kešky. Před dítětem jsem strašně ráda četla a teď na to nemám čas ale taky bych se ráda ke knížkám vrátila no a za pár měsíců se budu vracet do školy a začnu se šprtat na státnice tak už nestihnu vůbec nic :(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >