Reklama

Zákaz kouření- kuřáci s nekuřáky v baru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tamara27
Kecalka 130 příspěvků 30.08.18 22:58
Zakaz koureni-kuraci s nekuraky v baru

Jsem nekuracka. Mame partu asi deseti lidi, kazdy vikend chodime nekam vecer posedet. V sobotu se nas seslo 8 a jelikoz uz bylo pozdeji chladno, sli jsme si sednout dovnitr, ne na zahradku. 5 z nas byli kuraci. Myslela jsem, ze si jednou za hodinu odbehnou, ale oni sli ven kourit a dovnitr chodili jen pro piti. Sla jsem se jich zeptat, co je. Pry ze je to tam bez koureni nebavi. Sla jsem zpet a sedeli jsme tam ve trech, trochu jako trubky. kolegyne s kolegou sli za nima a rekli, at jdu taky, ze prece nebudeme takhle rozdeleni. Ja nesla. Uz z principu, ze jsem si spoluvybojovala zakaz koureni v hospodach a ted se mam podridit kurakum. Chvili jsem tam sedela sama otravena, pak jsem zaplatila a odesla domu. Bojim se, ze ted, jak pres podzim/zimu/zacatek jara nebudou zahradky, bude to takhle porad. Premyslim, ze zitra ani nikam vecer nepujdu. Co byste delali v me situaci jako zaryti nekuraci? Chodili byste ven za kuraky?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

AnnaNuvoletta07
Kecalka 383 příspěvků 30.08.18 23:13

Jim rozdejte elektronický cigerety nebo odvykací náplasti. :nevim: :) Tak ono na druhou stranu proč by se měli podřizovat oni Vám? Oni už se nekuřákům museli podřídit tím, že uvnitř nekouří - byla jste tam dobrovolně, mohla jste být venku nebo uvnitř ale vybrala jste si, že budete zarytě sedět uvnitř a posléze půjdete domů. Tak je opět na vašem svobodném rozhodnutí jestli zarytě zůstanete doma nebo půjdete mrznout s kamarády před hospodu. Jiná varianta není. :nevim: Nejdříve jsem měla z toho zákazu radost ale teď mě to hodně štve. Člověk jde po městě a na každém kroku stojí skupina kuřáků. To mi snad víc vyhovovalo, když smrděli uvnitř. :roll: :cert:

Tamara27
Kecalka 130 příspěvků 30.08.18 23:19
@AnnaNuvoletta07 píše:
Jim rozdejte elektronický cigerety nebo odvykací náplasti. :nevim: :) Tak ono na druhou stranu proč by se měli podřizovat oni Vám? Oni už se nekuřákům museli podřídit tím, že uvnitř nekouří - byla jste tam dobrovolně, mohla jste být venku nebo uvnitř ale vybrala jste si, že budete zarytě sedět uvnitř a posléze půjdete domů. Tak je opět na vašem svobodném rozhodnutí jestli zarytě zůstanete doma nebo půjdete mrznout s kamarády před hospodu. Jiná varianta není. :nevim: Nejdříve jsem měla z toho zákazu radost ale teď mě to hodně štve. Člověk jde po městě a na každém kroku stojí skupina kuřáků. To mi snad víc vyhovovalo, když smrděli uvnitř. :roll: :cert:

Ja vim, je to moje volba. Hloucky mi nevadi, ty obejdu. Ale to je dalsi vec, co jsem zapomnela, ze v tomhle pripade bych byla primo v tom hloucku, takze to stejne budu dychat. Nevidim vychodisko. Snad najit si nove kamarady nekuraky. :)

vejilka
Závislačka 4436 příspěvků 30.08.18 23:21

Mě tedy nepřijde nějaká extra velká zima. Upřímně, sice do hospod moc nechodím, ale taky bych raději seděla venku, než dřepět uvnitř a vybíhat na cígo. Za chvilku bude zima a co mám vypozorováno, tak většina jde v zimě jen na cígo a zas dovnitř. Prostě jsi špatně vybrala místo, kór, když je ještě vcelku dobré počasí. Já jako kuřák dám taky přednost zahrádce, i když je trošku chladněji. Jelikož za chvilku to skončí a jak jsem psala, když už jsem někam šla, tak většina jen odběhla a zas se vrátila. Já sama ještě stále trávím čas víc venku, než být zavřená

vejilka
Závislačka 4436 příspěvků 30.08.18 23:25
@Tamara27 píše:
Ja vim, je to moje volba. Hloucky mi nevadi, ty obejdu. Ale to je dalsi vec, co jsem zapomnela, ze v tomhle pripade bych byla primo v tom hloucku, takze to stejne budu dychat. Nevidim vychodisko. Snad najit si nove kamarady nekuraky. :)

No on je prostě problém, když byli tu kuřáci v „přesile“. To se venku zakecaj, a je to hned. Kdyby mrzlo, tak by tam určitě dlouho nestáli/ neseděli.

Tamara27
Kecalka 130 příspěvků 30.08.18 23:27
@vejilka píše:
No on je prostě problém, když byli tu kuřáci v „přesile“. To se venku zakecaj, a je to hned. Kdyby mrzlo, tak by tam určitě dlouho nestáli/ neseděli.

To asi jo. Kdyby nas bylo vic nekuraku, mozna budou kuraci spis uvnitr. Ale v nasi parte je to tak pul na pul.

jarmarkty
Kecalka 157 příspěvků 30.08.18 23:39

@Tamara27 Tak to záleží na tobě co uděláš, jestli si budeš hledat nové kamarády, protože očividně asi seknout s kouřením nehodlají nebo se přidáš k nim na pokec. Prostě kuřáci to tak mají. Taky jsem kolikrát prostála večer venku nebo na zahrádkách, pokud je ještě čas, tak to využijte. Chtěla jsi aby se v hospodách přestalo kouřit? Tak jsi vlastně ty kamarády poslala ven ty nebo jak to jinak říct. Nemyslím to zle.

Tamara27
Kecalka 130 příspěvků 30.08.18 23:52
@jarmarkty píše:
@Tamara27 Tak to záleží na tobě co uděláš, jestli si budeš hledat nové kamarády, protože očividně asi seknout s kouřením nehodlají nebo se přidáš k nim na pokec. Prostě kuřáci to tak mají. Taky jsem kolikrát prostála večer venku nebo na zahrádkách, pokud je ještě čas, tak to využijte. Chtěla jsi aby se v hospodách přestalo kouřit? Tak jsi vlastně ty kamarády poslala ven ty nebo jak to jinak říct. Nemyslím to zle.

Jojo, mas pravdu. Ja proste necekala, ze tam budou porad. Jak jsem psala, myslela jsem, ze jen obcas odbehnou.

beruska9
Extra třída :D 10640 příspěvků 31.08.18 03:24

Trucujes jak male dite :nevim: Nechovaji se podle tvych predstav, tak sedis sama a pak odejdes…bud si najdi jinou partu, nebo si sedni ven s touhle, kdyz jsi zustala ve finale jedina, ktere to vadi :nevim:
Ja jsem taky zaryta nekuracka, ale s kouricimi kamarady jsem byla ven kolikrat…ven je to lepsi, nez kdyz se sedavalo vevnitr (tam si predpokladam pred zakazem s nimi sedela, I kdyz kourili?) - sice furt nejaky kour chytnes, ale neni to tak koncentrovane a mas se kde nadechnout ;)
V zime sedet ven v kuse nebudou tipuji ;)

Russet
Extra třída :D 10974 příspěvků 31.08.18 05:15
@Tamara27 píše:
Jsem nekuracka. Mame partu asi deseti lidi, kazdy vikend chodime nekam vecer posedet. V sobotu se nas seslo 8 a jelikoz uz bylo pozdeji chladno, sli jsme si sednout dovnitr, ne na zahradku. 5 z nas byli kuraci. Myslela jsem, ze si jednou za hodinu odbehnou, ale oni sli ven kourit a dovnitr chodili jen pro piti. Sla jsem se jich zeptat, co je. Pry ze je to tam bez koureni nebavi. Sla jsem zpet a sedeli jsme tam ve trech, trochu jako trubky. kolegyne s kolegou sli za nima a rekli, at jdu taky, ze prece nebudeme takhle rozdeleni. Ja nesla. Uz z principu, ze jsem si spoluvybojovala zakaz koureni v hospodach a ted se mam podridit kurakum. Chvili jsem tam sedela sama otravena, pak jsem zaplatila a odesla domu. Bojim se, ze ted, jak pres podzim/zimu/zacatek jara nebudou zahradky, bude to takhle porad. Premyslim, ze zitra ani nikam vecer nepujdu. Co byste delali v me situaci jako zaryti nekuraci? Chodili byste ven za kuraky?

Buď se kvůli kuřákúm přesunout ven nebo se scházet s nekuřáky. Když už ve skupině někdo kouří, není to polovina ani čtvrtina, odskočí si na cígo a jde zpět. Ale scházím se hlavně s nekuřáky. Ne záměrně. Ale nějak to tak vyšlo.

Halamka
Závislačka 3572 příspěvků 1 inzerát 31.08.18 05:45

Rozesmála jsi mě, opravdu jo… Tebe mít za kamarádku v partě, tak budu vybíhat z hospody častěji než kuřák i kdybych byla nekuřák.
Tak ty jsi si spoluvybojovala zákaz kouření :think: A asi jsi čekala, že všichni přestanou kouřit a budou s tebou sedět v čisté hospodě. Tak to jo.
Pokud se takhle prezentuješ i před onou partou, tak hádám, že cigareta není jediný důvod, proč jsou venku.
Najdi si přítele nekuřáky, choďte nejméně dvakrát týdně do hospody, alespoň nebudou prázdné.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1842 příspěvků 31.08.18 07:05

Je to hloupé, když jde někde parta, tak by měla sedět spolu, aspoň tak to znám a kuřáci si odskočí a zase se vrátí.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1842 příspěvků 31.08.18 07:06
@Halamka píše:
Rozesmála jsi mě, opravdu jo… Tebe mít za kamarádku v partě, tak budu vybíhat z hospody častěji než kuřák i kdybych byla nekuřák.
Tak ty jsi si spoluvybojovala zákaz kouření :think: A asi jsi čekala, že všichni přestanou kouřit a budou s tebou sedět v čisté hospodě. Tak to jo.
Pokud se takhle prezentuješ i před onou partou, tak hádám, že cigareta není jediný důvod, proč jsou venku.
Najdi si přítele nekuřáky, choďte nejméně dvakrát týdně do hospody, alespoň nebudou prázdné.

A tady nějaká kuřačka a ještě psycholog.

Halamka
Závislačka 3572 příspěvků 1 inzerát 31.08.18 07:13

@Kfětoslava nezáleží, co nebo kdo jsem. Napsala jsem svůj názor.
A mimochodem parta byla spolu, jen zakladatelka ji trhala tím, že z principu seděla vevnitř :mrgreen:

debra.morgan
Závislačka 3544 příspěvků 31.08.18 07:14

@Kfětoslava ale ma pravdu ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >