Zákaz návštěv (dětských) na šestinedělí?

895
6.7.20 15:11

Zákaz návštěv (dětských) na šestinedělí?

Ahoj, chtěla bych se zeptat těch, co nedávno rodily, jak to probíhalo s návštěvami na šestinedělí a hlavně, pustili tam vaše děti? V Podolí v Praze děti nepouští a mě to vadí, asi tu schytám zase kritiku, že jsem sobec. Vaše zkušenosti prosím z porodnic? A jak to neslo vaše dítko? Jsem pražská a brzy se budu registrovat. Vím, že za půl roku může být situace jiná, ale přesto bych si ráda udělala obrázek, jak která porodka to (ne)zvládá řešit. Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

259
6.7.20 15:16

Podle mě nemá absolutně cenu řešit, co bude za půl roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4182
6.7.20 15:16
@Hermio píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat těch, co nedávno rodily, jak to probíhalo s návštěvami na šestinedělí a hlavně, pustili tam vaše děti? V Podolí v Praze děti nepouští a mě to vadí, asi tu schytám zase kritiku, že jsem sobec. Vaše zkušenosti prosím z porodnic? A jak to neslo vaše dítko? Jsem pražská a brzy se budu registrovat. Vím, že za půl roku může být situace jiná, ale přesto bych si ráda udělala obrázek, jak která porodka to (ne)zvládá řešit. Díky!

Ja rodila v Praze pred 2 lety, byla zrovna chripkova sezona a nepousteli nikoho Ty 4 dny se to fakt dalo vydrzet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11084
6.7.20 15:19

V nasi porodnici nesmi vubec na navstevy deti do 3 let. Celorocne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1302
6.7.20 15:21

@Hermio tak považuj o ambulantním porodu a máš to vyřešené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8342
6.7.20 15:22

Rodila jsem v Motole a tam nesmějí deti do sedmi let. Kvůli dětským nemocem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15725
6.7.20 15:23

Ve spoustě porodnic jsou zakázané návštěvy dětí do šesti let a to stále, bez ohledu na koronavirus. Má to své opodstatnění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
6.7.20 15:39

Já rodila v Motole 3× a děti do 10 let na návštěvu nesmí. Řešili jsme tak, že manžel šel dovnitř k miminku a já za staršíma ven za skleněné dveře. Přišli vždy jednou se podívat na pár minut, pak už ne. A ty zbylé dva dny jsme přežili v pohodě všichni :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27916
6.7.20 15:40

Díky bohu, že velké porodnice nepouští. Matky vůbec nemají soudnost a tahají mezi mimina své unudlené haranty :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
895
6.7.20 15:42

Aha, tak děkuji za info! Já rodila 2015 v Příbrami a dítko spolubydlící maminky na návštěvu chodilo, mohlo ji být tak 4 roky :think:. Tak proto se zajímám, zda to má některá porodnice přísnější a tak. @Nicole 1234 Jde mi o ten zákaz, a jak to řešili mamimky se starsimi detmi, ne o to, co bude za půl roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
895
6.7.20 15:46
@Sue2008 píše:
@Hermio tak považuj o ambulantním porodu a máš to vyřešené.
Špatně se shání pediatr. Nechtějí přijímat do péče miminka po ambulantním porodu…A zároveň nejsem odmitačka pobytu na šestinedělí, jen že dcera se těší na miminko, nejraději by byla u porodu (a to zas ne, že). A tak se těší, že hned až se narodí, tak ho bude moci vidět. A ejhle, ono ne :think: To jsem vůbec netušila.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
895
6.7.20 15:48
@cecetka píše:
V nasi porodnici nesmi vubec na navstevy deti do 3 let. Celorocne.

A to je kde prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
895
6.7.20 15:50
@Bábrdl píše:
Díky bohu, že velké porodnice nepouští. Matky vůbec nemají soudnost a tahají mezi mimina své unudlené haranty :?

No a ty malé porodnice zřejmě pouští? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28800
6.7.20 16:04

@Hermio Příbram bez problémů :palec: 2 týdny zpátky za nami byly starší děti (do 7 let)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55244
6.7.20 16:16

V Praze jsem naposledy rodila před víc jak 10 lety a děti na návštěvy mohli. Návštěvy probíhaly na chodbě mimo oddělení šestinedělí. Ale nevím jak to tam mají teď.
V Příbrami děti mohli vždy kromě chřipkové epidemie, v té době pouštěli pouze tatínky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama