Zákaz návštěv v porodnici

pandora 2x
16.12.09 20:27

Zákaz návštěv v porodnici

Chci se zeptat na docela zásadni věc. Byla jsem v porodce sepsat papíry a tam bylo sděleni že jsou až do odvolání zakázané návštěvy (prasečí chřipka). Manžel u porodu je docela samozřejmostí u převážné většiny z nás. Jsem úplně v pr..li a mám docela depky . Jsem z Teplic .Je to i jinde? Neví některá z vás co s tím ? Potvrzení od doktora že je manžel zdraví nebo tak něco. Už jsem to zjištovala ale nic mi neřekli. Mám z toho docela hrůzu a hlavně i on je z toho špatný. Mám termín 4.1. tak už se to blíží. Jestli něco víte tak poradte . Dík všem

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3341
16.12.09 20:29

Minulý týden rodila kamarádka, u nás je taky zákaz návštěv. Tatínka k porodu bez problému pustili, na návštěvy pak už ne. Ale musí být úplně zdravý. Prý tam byl tatínek, který kýchal a musel jít pryč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
692
16.12.09 20:35

Rodila jsem 1.12. v Brně. Od 26.11. byl také zákaz návštěv. Manžel u porodu nebyl problém, návštěvy bohužel být nemohly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pandora 2x
16.12.09 20:38

levi

Díky za info to je dobra zpráva snad máme šanci. Kde to bylo nevíš ? Já o to budu bojovat jako lev jen tak se nevzdám .

• Nahlásit
  • Citovat
3341
16.12.09 20:46

bylo to v Jičíně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pandora 2x
16.12.09 20:58

levi

Moc dík

• Nahlásit
  • Citovat
15043
16.12.09 21:07

U nas v Neratovicich je taky zakaz navstev, ale jedna osoba k porodu muze. Neboj, tatku tam pusti. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TehotnaTerezka
16.12.09 21:11

asi to je ted vsude podobny, k porodum zdrave vyhlizejici tatinky pousti, ale navstevy jsou komplet zakazany - kamaradka rodila minuly tyden v Praze na Bulovce

• Nahlásit
  • Citovat
9879
16.12.09 23:10

Snad už to brzy zruší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5162
17.12.09 05:34

a nevíte, jak je to potom, když bych potřebovala přivézt věci z domu, když by mi něco chybělo? To by mi manža asi předal tašku nebo ji poslal přes sestřičky, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3341
17.12.09 06:57

Já právě vezla nějaké věci sousedce, pustili mě před dveře oddělení,tam si je odemne vzala sestra a předala je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5162
17.12.09 08:06

díky za info.
Upřímně - při prvním jsme měla návštěvu každej den a bylo to strašně únavný… Když by tam byl jen manžel, tak ne, ale s babičkama a tetičkama jo…
Na Vodafonu jsem si aktivovala 77MMS zdarma a holt budu posílat fotky miminka :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.12.09 13:27

Ahojky Pandoro,
rodila jsem v únoru 2007 v Ústí nad Labem, a chytla jsem období zavřených nemocnic kvůli chřipce. Manžel v pohodě se mnou u porodu, i chvilku co mě dovezli na pokoj, ale pak už nikoho nepustili. Věci co jsem ještě potřebovala, tak předal sestře, a ta předala pak mě. Bylo to docela fajn, měla jsem klid od návštěv, jen když jsme se vrátili domů, tak si syn trošku zvykal, na manželův hlas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5162
17.12.09 15:35
levi píše:
Já právě vezla nějaké věci sousedce, pustili mě před dveře oddělení,tam si je odemne vzala sestra a předala je

dnes jsem volala do Brna Bohunic, je to přesně takto.
Otec u porodu ANO, poté může sestřičkám předat věci pro maminu, miminko neuvidí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9879
17.12.09 19:05

Holky moc vám všem děkuju já to už viděla černě. Na ostatních mi nezáleží jen na manželovi. Díky vám se na ten porod snad už i těšim. Všem přeju krásný zdraví miminka a pohodovej porod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama