Zákaz Solusu poskytovat údaje, že někde dlužím

Anonymní
23.5.17 18:42

Zákaz Solusu poskytovat udaje, že někde dlužím

****Prosím v jiné diskuzi řeším to, že mi asi O2 operátor zamítne paušál kvůli dluhu u Tmobile o kterém jsem nevěděla až do víkendu.
Někdo mi tam radil, že je možné dát solusu zákaz poskytovat udaje. Chtěla jsem se zeptat, zda někdo neví jak to funguje? A zda pokud třeba O2 tam nahlídne zda neuvidí nic a nebo zda tam bude uvedeno, že jsem zakázala poskytovat udaje?

Prosím jen o odpověd na tohle pokud někdo ví?
Díky
Důvod a ta druhá diskuze je zde níže:****

*Dobrý den,

asi hloupý dotaz, ale třeba někdo odpoví bez rýpání atd.

V pátek jsem zjistila, že u bývalého operátora mám dluh několik tisíc korun za neuhrazení asi 2 měsíčních splátek paušálu. Ukončovala jsem tarif předčasně a měla nějaký dluh a stěhovala se mimo cr, ale ten byl doplacen- nebo alepspon jsem měla za to, že to tak je. Exekuce zatím na to není. Tadytu věc dořeším, ale jde mi o něco jiného.

Měla jsem od zaměstnavatele nárok na tarif od O2 family dělaný speciálně pro naší firmu s velikou slevou. Zažádala jsem si a měla bych jet právě zítra do prahy na centrálu naší firmy si ofiko požádat o tarif atd nebo respektive podepsat převzetí slevového kodu.
A tedka jsem ještě volala na infolinku toho O2 family o detaily atd a paní mi jen tak mimoděk sdělila, zda nemám insolvenci nebo exekuci a já že ne a pak, že pokud jsem v solusu, že by to taky mohl být dost velký problém.

Tedka mě tedy napadlo, že pokud mám u T mobile asi 2-3 roky starý dluh o kterém jsem nevěděla, že asi určitě v solusu budu a že je asi dost blbý, když O2 uvidí že jsem v solusu za paušál.

Mám u bývalého přítele ještě papíry tak si pro ně za týden jedu o víkendu abych se podívala kdy jsem ten tarif u T mobile vůbec vypovídala atd zda je ten dluh vůbec právem, ale tedka mi jde o to O2.

Zda má cenu tedy jet zítra do Prahy? Nevíte někdo zda se s operátorem dá vůbec domluvit a zda je tedy reálné tarif získat nebo ne?
Vím, že bývalá spolubydlící byla v solusu za jízdu na černo a pak jí UPC poskytlo internet jen když dala asi 3 měsíční poplatek předem jako jistinu.

Nevíte? Máte někdo zkušenosti?

Děkuji*

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Doe_Jane
23.5.17 18:44

Ježiš marja ty jsi úplně marná, třetí diskuze o tom, že máš dluhy a že chceš paušál :D :D vyprdni se na to a splať první dluhy, pak až řeš nějaký paušál
za 30 kč si můžeš ověřit jestli jsi někde dlužník, nebo si jdi zkusit jako domluvit půjčku do banky tam se na to mrknou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.5.17 18:54
@Doe_Jane píše:
Ježiš marja ty jsi úplně marná, třetí diskuze o tom, že máš dluhy a že chceš paušál :D :D vyprdni se na to a splať první dluhy, pak až řeš nějaký paušál
za 30 kč si můžeš ověřit jestli jsi někde dlužník, nebo si jdi zkusit jako domluvit půjčku do banky tam se na to mrknou :mrgreen:

ty si marná protože neumíš číst! Psala jsem, že jsem o tom nevěděla a že nejdřív asi zjistím, zda je ten dluh oprávěnný. Rozhodně nebudu platit něco co třeba je neprávema platit nemusím ne? :zed: :zed: :zed:

ps. žádnou třetí diskuzi o tom, že mám dluhy nevedu…založila jsem jen to co jsem otiskla tady + pak mi dali radu na ten solus tak se ptám zde.
Nauč se číst chytračko.

• Nahlásit
  • Citovat
12038

:zed: jezis tak to tomu Tmobilu zaplat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2611

Finanční gramotnost hadr tady :lol: ne, solusu fakt nic nezakážeš, od toho je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
23.5.17 18:56
@Anonymní píše:
ty si marná protože neumíš číst! Psala jsem, že jsem o tom nevěděla a že nejdřív asi zjistím, zda je ten dluh oprávěnný. Rozhodně nebudu platit něco co třeba je neprávema platit nemusím ne? :zed: :zed: :zed:ps. žádnou třetí diskuzi o tom, že mám dluhy nevedu…založila jsem jen to co jsem otiskla tady + pak mi dali radu na ten solus tak se ptám zde.
Nauč se číst chytračko.

a tohle je co? https://www.emimino.cz/…bile-289075/

• Nahlásit
  • Citovat
12038
23.5.17 18:56

My jsme chytracky, ale ty mas dluhy a chces levnej pausal. Kdyby nemohli mit pausal vsichni postizeni exekuci, tak je ctvrt naroda bez telefonu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.17 18:58

Ja s odpovedi pockam az na patou (jubilejni) diskuzi.
Odpovidat uz ve treti..lidi, to nema vejsku :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
23.5.17 18:58
@Šarlota4 píše:
My jsme chytracky, ale ty mas dluhy a chces levnej pausal. Kdyby nemohli mit pausal vsichni postizeni exekuci, tak je ctvrt naroda bez telefonu.

ona by ty dluhy ani neřešila, jí to snad leží v žaludku až když to teď vytáhla operátorka nebo co, mazec :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
16361
23.5.17 18:59
@Nowuka2 píše:
Finanční gramotnost hadr tady :lol: ne, solusu fakt nic nezakážeš, od toho je.
:mrgreen: ale ano zakaz je mozny…ty financni gramotnosti
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.17 18:59

@Šarlota4 @Nowuka2 @Doe_Jane @Šarlota4

omg neumíte číst? psala jsme v kopii té předešlé diskuze, ŽE JSEM O NIČEM NEVĚDĚLA A ŽE NEJDŘÍV ZJISTÍM, ZDA JE TEN DLUH OPRÁVNĚNÝ.

Jako možná jste hloupočké a když někdo napíše, že dlužíte hnedka se jdete omluvit a zaplatíte. Já si nejdřív zjistím co a kde a pak zda vůbec je to moje chyba a pokud ano pokud skutečně něco dlužím tak AŽ PAK BUDU NĚCO PLATIT!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.5.17 19:00
@Doe_Jane píše:
a tohle je co? https://www.emimino.cz/…bile-289075/

to je ta diskuze co jsem postla tady v úvodním příspěvku a je zde v pujčkách kvuli penězum, ale nevěděla jsem zda se nehodí spíš do obecnýho tématu že by někdo mohl dělat i O2 a poradit a sem třeba nechodí. Tak bud tak laskavá a nemel tady že mám buhvíjaké dluhy a zakládám diskuze!

• Nahlásit
  • Citovat
Šárka 1990
23.5.17 19:03

Solusu nic nezakazes, oni nereknou kde a co dluzis, ale jen ze dluzis a podle toho se operátor zachová. Pokud jsi ale v solusu a chceš od O2 paušál, můžeš zaplatit vratnou jistinu a oni ti ho zridi;)

• Citovat
  • Upravit
Ellusa
23.5.17 19:04
@vonajebohyne píše:
Ja s odpovedi pockam az na patou (jubilejni) diskuzi.
Odpovidat uz ve treti..lidi, to nema vejsku :mavam:

Ja te žeru :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
2363
23.5.17 19:06

Tak si to zjisti ne? Není nic jednoduššího SMS výpis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...