Zákaz vycházení a cesta z letiště

Anonymní
28.10.20 16:23

Zákaz vycházení a cesta z letiště

Ahoj holky, jdu si k vám pro radu - jak byste prosím řešily situaci, kdy přilétate z ciziny do Čech, ale let přiletí třeba ve 20:40 takže je nereálné dostat se domu do 21:00. Když je zákaz vycházení od devíti večer, tak jak toto poresit? Jakoze přespat na letišti v Praze nebo jak? Cesta domu mi bude trvat tak dvě hodiny. Nebo je na toto nějaká výjimka?

Díky všem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12218
28.10.20 16:27

Budes u sebe mit letenku, ne? Tim prokazes duvod, proc nejsi jeste doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
620
28.10.20 16:28

Normálně pojedeš domů :roll: Však je to nezbytný cesta za účelem dojet domů.. Lidi nebuďte tak po.. Ty zákony mají jasně dané výjimky.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19747
28.10.20 16:37

Kdyz mas důvod a mas ho jak prokazat, tak muzes jet normlane domu. Mej u sebe letenku, ze jsi priletela pred devatou a musis domu no. Ono uderem devate nevyjdou policajti se samopalem a kazdeho, kdo bude venku, bez moznosti vysvetleni nezastreli 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2040
28.10.20 16:44
@Kriss Tina píše:
Kdyz mas důvod a mas ho jak prokazat, tak muzes jet normlane domu. Mej u sebe letenku, ze jsi priletela pred devatou a musis domu no. Ono uderem devate nevyjdou policajti se samopalem a kazdeho, kdo bude venku, bez moznosti vysvetleni nezastreli 8)
:lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4076
28.10.20 16:54

Přespi na letišti, to bude nejbezpečnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
459
28.10.20 17:16

Přespíte na letištních záchodech. :mrgreen: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11819
28.10.20 17:29

:lol: :lol: :lol: Myslim ze lidi s kovidovou karantenou, ztraceji zdravy usudek a schopnost myslet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8237
28.10.20 17:29
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jdu si k vám pro radu - jak byste prosím řešily situaci, kdy přilétate z ciziny do Čech, ale let přiletí třeba ve 20:40 takže je nereálné dostat se domu do 21:00. Když je zákaz vycházení od devíti večer, tak jak toto poresit? Jakoze přespat na letišti v Praze nebo jak? Cesta domu mi bude trvat tak dvě hodiny. Nebo je na toto nějaká výjimka?Díky všem.

Přespi na wc třeba :roll:

Lidi toto snad nemyslíte vážně? :roll:
Normálně prostě dojedeš domů :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8237
28.10.20 17:30
@iiiv píše: :lol: :lol: :lol: Myslim ze lidi s kovidovou karantenou, ztraceji zdravy usudek a schopnost myslet

Přesně to si myslím taky. Viz i další diskuze :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14087
28.10.20 17:36

:lol: máš letenku? máš. Tak si ji připrav, kdyby Tě někdo odchytil :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15246
28.10.20 17:51

Vůbec se s těmi fízly nebav. Stejně to nemáš jak prokázat, letenka může být jen čárový kód v mobilu a to ti pitomci pochůzkáři stejně nepochopí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
555
28.10.20 18:52

Radsi sem vubec nelitej :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23736
28.10.20 20:15

Prosím tě, normálně dojeď domu. Pokud tě náhodou odchytnou benga, ukaž letenku. Neblázni.
Já na desátou jedu pro partnera do práce. I kdyby mě odchytli u paneláku před šednutím do auta, tak jim snad vysvětlím, že pro něj jedu do práce, aby nemusel čekat půl hodiny na narvany zastávce a pak jet půl hodiny v narvaným autobuse. Ale třeba vyjedu v pyžamu a bez podprdy, aby jim bylo jasný, že nejedu na tajnej mejdan. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19747
28.10.20 20:22
@Mar__tanka1983 píše:
Prosím tě, normálně dojeď domu. Pokud tě náhodou odchytnou benga, ukaž letenku. Neblázni.
Já na desátou jedu pro partnera do práce. I kdyby mě odchytli u paneláku před šednutím do auta, tak jim snad vysvětlím, že pro něj jedu do práce, aby nemusel čekat půl hodiny na narvany zastávce a pak jet půl hodiny v narvaným autobuse. Ale třeba vyjedu v pyžamu a bez podprdy, aby jim bylo jasný, že nejedu na tajnej mejdan. :mrgreen:

Náhodou, to je jak kdyby ses přiznala, že jedeš na pyzamovu party :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat