Zakázaná pšenice v těhotenství?

48
1.6.20 10:10

Zakázaná pšenice v těhotenství? ????

Ahoj,
dnes jsem se dočetla, že bychom se v těhotenství měly vyhýbat pšenici, protože prý bílkovina v pšenici obsahuje gliadin, který může mít negativní vliv. Mě to dost zaskočilo, protože rohlík byl to jediné po čem mi nebylo zle a denně jsem jich sežrala klidně 6. 8o Co si o tom myslíte? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Katastrofaobecna
1.6.20 10:12

Že za chvíli těhotným řeknou, ať se nechodí vyprazdňovat, protože ten tlak může předčasně vypudit plod..

No co si myslím, že je fajn používat to na krku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
3911
1.6.20 10:12

Blbost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1459
1.6.20 10:13

Myslim si, ze bys mela min cist 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25858
1.6.20 10:17
@SabinkaKo píše:
Ahoj,
dnes jsem se dočetla, že bychom se v těhotenství měly vyhýbat pšenici, protože prý bílkovina v pšenici obsahuje gliadin, který může mít negativní vliv. Mě to dost zaskočilo, protože rohlík byl to jediné po čem mi nebylo zle a denně jsem jich sežrala klidně 6. 8o Co si o tom myslíte? 8o

Tak spást 6 obyčejných rohlíků není zrovna zdroj výživy, zařadila bych spíš chléb, ale jestli blinkáš, je to asi fuk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
177
1.6.20 10:21

Myslím si, že stačí myslet. Pokud nemáš alergii na lepek, tak ty i tvé dítě přežijete bez úhony, stejně jako xxx generací před vámi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50453
1.6.20 10:27

Až se začnou rodit postižený děti po rohlíkách, lidstvo vymře. Ale kdysi jsem četla, cov těhotenství pít. Vylučovací metodou došli k tomu, že se může jenom voda. Ale není vhodná kohoutková ani balená každá může plod nějak ohrozit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Katastrofaobecna
1.6.20 10:32

@ugluk Taaakže dešťová, rozhodně dešťová ;)

• Nahlásit
  • Citovat
2817
1.6.20 10:34
@SabinkaKo píše:
Ahoj,
dnes jsem se dočetla, že bychom se v těhotenství měly vyhýbat pšenici, protože prý bílkovina v pšenici obsahuje gliadin, který může mít negativní vliv. Mě to dost zaskočilo, protože rohlík byl to jediné po čem mi nebylo zle a denně jsem jich sežrala klidně 6. 8o Co si o tom myslíte? 8o

Co si o tom myslím? Že není dobrý nápad si pořizovat děti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1091
1.6.20 10:51

@SabinkaKo prosimtě buď naprosto v klidu a jez naprosto všechno na co máš chuť. Navíc jestli zvracíš, tak to budeš jinak o hladu? :D a nečti internet, co můžeš a co ne. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7025
1.6.20 11:43

@SabinkaKo Nečti to prosím te :mrgreen: to by jsme se nemohly holky ani napít vody protoze píšou že jsou v ní přidané hormony :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12429
1.6.20 12:03

Přemýšlím jak budeš zvládat mimčo, když zalozis diskuzi na tohle téma aniž by si použila vlastní hlavu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
510
1.6.20 12:06

To, co máš na krku, je hlava. A tu je dobré občas použít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
1.6.20 15:12

@Zumpa @lachtanice86 @Blankaspl
Já to nemyslela špatně a omlouvám se za hloupý dotaz, jsem tehotna poprve a snazili jsme se dlouho, tak mam ze vseho trochu strach. I tak dekuji za reakce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
1.6.20 15:15

@SabinkaKo

Já jim i plisňove sýry a libecek. Který by se prý si taky neměl. Jim vsechno. Dokonce i obcas male pivo 10 si dam. :mrgreen: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama