Zakázaný sex od gynekologa

Anonymní
19.4.21 17:11

Zakázaný sex od gynekologa

Ahoj.
Prosím o radu, nestihla jsem se zeptat.
Dnes jsem volala na gynekologii pro výsledky z výtěrů. Konečně jsem se tam dovolala asi po měsíci. Dlouho mého partnera trápily pupínky na žaludu po sexu, proto jsem sex neměli tak často.
Chodil k lékařům, ti mu předepisovali všelijaké léky a mastičky, které nezabírali vůbec nebo jen na chvíli. Tak jsme se začali chránit kondomem a slíbila jsem, že pokud on má nějakou nemoc, tak já ji určitě musím mít také, třeba i bez příznaků, a zajdu si ke své doktorce, ať poradí.
V posledních měsících jsem začala mít také problémy. Hustý výtok, pálení a řezání v oblasti intimních partií, objevovali se mi též pupínky (ale na pyscích, logicky :D ) a pysky jsem měla nateklé a bolavé.
Dnes jsem se tedy dozvěděla, že je to herpetický výsev či co. :nevim:
Za chvíli jdu do lékárny pro mastičky a léky pro nás oba a snad už bude vše v pořádku.¨
Moje otázka spočívá v tomto:
Doktorka mi řekla: „Žádný sex po dobu 14 dní.“
V tom zmatku (nikdy jsem žádné takové potíže neměla, bylo to pro mě nepříjemné zjištění a snažila jsem se chápat, co nám vlastně je, byla jsem hodně překvapená) jsem se zapomněla zeptat, zda bychom mohli mít sex s kondomem.
Co myslíte vy? Poradí mi některá prosím? Už týden jsme spolu nic neměli, protože mne to bolelo a teď je to lepší. Myslíte si, že by mohl být problém s tím kondomem nebo by to bylo v rámci možností v pořádku?
(Znovu jsem doktorce nevolala, protože je problém se dovolat.)
Všem moc děkuji za odpověď, názor. :kytka: :hug: :hug:
Později napíšu názvy léků, kdyby to někomu mohlo pomoct nebo by měl někdo zkušenost.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
871
19.4.21 17:20

Kdyby mi doktor řekl žádný sex po dobu léčby, tak ho poslechnu.. hlavně abych se nadobro zbavila toho problému. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
19.4.21 17:21

Přesně, poslechni doktora, musí se ti to zahojit, 14 dní se dá vydržet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16331
19.4.21 17:23

Žádný sex = žádný sex.

A vztahuje se to i na orální sex - je to virové a vysoce nakažlivé, kondom nechrání dostatečně.

Vzájemná masturbace rukou, pokud si pak ty ruce důkladně umejete a nebudete šahat nikam jinam, by mohla projít.

ale jednodušší je prostě to vydržet. On pak bude daleko zábavnější ten sex po půstu.

Příspěvek upraven 19.04.21 v 17:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16387
19.4.21 17:29

Nevíš co znamená žádný???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20983
19.4.21 17:35

Ne nesouložit. A pídila bych se po tom, kdo z vás to přinesl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9054
19.4.21 17:40

Fakt tě v téhle situaci trápí nejvíc to, že si nevrznete, než abyste se toho zbavili?

Který z vás dvou to přitáhl, jste si už vyjasnili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31672
19.4.21 17:44
@Anonymní píše:
Ahoj.
Prosím o radu, nestihla jsem se zeptat.
Dnes jsem volala na gynekologii pro výsledky z výtěrů. Konečně jsem se tam dovolala asi po měsíci. Dlouho mého partnera trápily pupínky na žaludu po sexu, proto jsem sex neměli tak často.
Chodil k lékařům, ti mu předepisovali všelijaké léky a mastičky, které nezabírali vůbec nebo jen na chvíli. Tak jsme se začali chránit kondomem a slíbila jsem, že pokud on má nějakou nemoc, tak já ji určitě musím mít také, třeba i bez příznaků, a zajdu si ke své doktorce, ať poradí.
V posledních měsících jsem začala mít také problémy. Hustý výtok, pálení a řezání v oblasti intimních partií, objevovali se mi též pupínky (ale na pyscích, logicky :D ) a pysky jsem měla nateklé a bolavé.
Dnes jsem se tedy dozvěděla, že je to herpetický výsev či co. :nevim:
Za chvíli jdu do lékárny pro mastičky a léky pro nás oba a snad už bude vše v pořádku.¨
Moje otázka spočívá v tomto:
Doktorka mi řekla: „Žádný sex po dobu 14 dní.“
V tom zmatku (nikdy jsem žádné takové potíže neměla, bylo to pro mě nepříjemné zjištění a snažila jsem se chápat, co nám vlastně je, byla jsem hodně překvapená) jsem se zapomněla zeptat, zda bychom mohli mít sex s kondomem.
Co myslíte vy? Poradí mi některá prosím? Už týden jsme spolu nic neměli, protože mne to bolelo a teď je to lepší. Myslíte si, že by mohl být problém s tím kondomem nebo by to bylo v rámci možností v pořádku?
(Znovu jsem doktorce nevolala, protože je problém se dovolat.)
Všem moc děkuji za odpověď, názor. :kytka: :hug: :hug:
Později napíšu názvy léků, kdyby to někomu mohlo pomoct nebo by měl někdo zkušenost.

Jde o to, že kdyby ty pupínky ještě nebyly zahojené, tak kdyby praskly, tak by se to mohlo dostat jinam, třeba i na děložní hrdlo atd.
Orální sex taky nelze, raději bych to vydržela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2706
19.4.21 17:44

Žádný sex = nesouložit :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
701
19.4.21 17:47

Myslím si, že v tomto případě bych neměla ani chuť na sex s kondomem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2988
19.4.21 17:51

Žádný sex - co je na tom k nepochopení? Nejde jen o to, abyste si to dál nepředávali, ale aby ty pohlavní orgány byly v klidu. Neříkej mi, že nevydržíte…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14504
19.4.21 17:56
@free333 píše:
Jde o to, že kdyby ty pupínky ještě nebyly zahojené, tak kdyby praskly, tak by se to mohlo dostat jinam, třeba i na děložní hrdlo atd.
Orální sex taky nelze, raději bych to vydržela.

Na cipku uz to ma. Ted jen, aby se jim to nenamnozilo na jazyku, hrtanu… tam ty viry maji taky sve utociste :nevim:

Zakladatelko, pocitejte spise s delsi abstinenci nez jen 14 dnu. Nejlepe do doby preleceni. HP viry fakt nejsou sranda :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2475
19.4.21 17:56

14 dni to snad vydrzis ne? 😏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10751
19.4.21 18:00
@Angry_birds píše:
Myslím si, že v tomto případě bych neměla ani chuť na sex s kondomem.

Asi tak. Už popis problému mi přišel velice vzrušující…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31672
19.4.21 18:03
@cecetka píše:
Na cipku uz to ma. Ted jen, aby se jim to nenamnozilo na jazyku, hrtanu… tam ty viry maji taky sve utociste :nevim:Zakladatelko, pocitejte spise s delsi abstinenci nez jen 14 dnu. Nejlepe do doby preleceni. HP viry fakt nejsou sranda :?

V tom hrtanu zlobí spíš ten HPV vir.

Zakl. má HSV 2, HSV 1 dělá opary na puse…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat