Zakázaný sex v těhotenství

Anonymní
13.2.20 11:44

Zakázaný sex v těhotenství

Ahoj, před časem jsem otěhotněla a dopadlo to špatně - potratem. Teď se nám podařilo znovu otěhotnět a hned jsem preventivně dostala prášky na udržení těhotenství a zákaz všeho včetně sexu. Manžel s tím má očividně problém, má pořád nějaké narážky, až mám pocit že mi to vyčítá a začínám být kvůli tomu podrážděná. Já jsem pořád unavená, je mi špatně, bolí mě prsa a břicho, takže na žádné intimnosti náladu moc nemám. Manžela uspokojím teda jinak, ale pořád má kvůli tomu blbý kecy, už mě to štve. Jsem na konci prvního trimestru, tak se trochu bojím co to udělá s naším vztahem.
Nemáte zkušenost jestli v takovém případě bývá zákaz sexu celé těhotenství? Nebo nemáte radu co bych jako měla dělat jinak? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2332
13.2.20 11:51

Kopnout ho do kouli aby ho ty chutě přešly. Taky sme měli chvíli zakázány sex a teď ke konci ani nemám chuť, jak mě všechno tlačí a bolí. Manžel neřekl ani půl slova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
13.2.20 11:51

Podle mě je to nechutný sobec.. tak miminko jste si snad udělali spolu, tak hold tomu musíte čelit společně, nemá mít důvod být naštvaný! :zed:… Tak nevím jak budete chtít zvládat společně překážky, které příjdou až se miminko narodí… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.20 11:53

Sex zakázaný nemám ale za celé těhotenství jsme ho měli 2×. Muž se nemůže přenést přes to, že jsem těhotná takže to prý raději vydrží :D. Řekni mu že ti ty kecy vadí.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.2.20 11:54

Taky jsme měli zákaz sexu, ale jen do 12tt, pak jen hodně opatrně. A manžel rozhodně kecy neměl, taky nechtěl, aby se potrat opakoval. Jinak kdy jsi měla ten potrat - v prvním nebo druhém trimestru? Pokud v prvním, statisticky se to stává až ve třetině případů, takže tam bych se doktora znovu zeptala, jestli je nutné dodržovat sexuální abstinenci i ve druhém trimestru. Přece jen, já sama bych měla problém vydržet bez sexu 9 měsíců, pokud by to tedy nebylo opravdu nutné (což mi ale v případě potratu v prvním trimestru nutné nepřijde).
Ale to jen tak na okraj a o tom, jak jsme to řešili my, naštěstí můj manžel byl chápavý… Docela by mi vadilo, kdyby mi to vyčítal :roll: žena po potratu má křehkou psychiku a muž jí má být oporou…

• Nahlásit
  • Citovat
2625
13.2.20 12:07

No, že je to sobecký je poměrně jasný. Každopádně není úplně neobvyklý, že takto neuspokojení muži pak hledají uspokojení v jiným náručí… Just sayin'…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40950
13.2.20 12:11

No páni to je sobeček. Neřešila bych ho a ani jeho blbé narážky. Jsem těhotná po 7, mám za sebou 5 potratů, 1 dítě a aktuálně jsem ve 34tt. Sex ani nic jiného jsme neměli celou dobu. Je mi blbě z léků, tobě může být taky. Pokud tohle nechápe je to fakt sobec. Zkus být v klidu a neřešit ho. Miminko je to nejdůležitější. Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40950
13.2.20 12:13

@Nowuka2 to máš pravdu, tohle je ale ta chlapovi, ona to stejně neovlivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2625
13.2.20 12:16
@Ginuš píše:
@Nowuka2 to máš pravdu, tohle je ale ta chlapovi, ona to stejně neovlivní.

Ovlivní i neovlivní. Uspokojit se dá chlap různýma cestama, záleží jak moc je náročnej, potažmo jak moc jí za to stojí. Já bych teda na takový vydírání chlapovi nepřistoupila a poslala ho k šípku, ať si zajde radši někam do privátu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14188
13.2.20 12:22

Zákaz je zákaz, normální chlap pochopí a vydrží. Je to taky jeho dítě. Ten tvůj je snad chromej nebo bezrukej? Si to může udělat sám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40950
13.2.20 12:23
@Nowuka2 píše:
Ovlivní i neovlivní. Uspokojit se dá chlap různýma cestama, záleží jak moc je náročnej, potažmo jak moc jí za to stojí. Já bych teda na takový vydírání chlapovi nepřistoupila a poslala ho k šípku, ať si zajde radši někam do privátu.

Tak já to taky neřeším, že budu riziková věděl a šel do toho. To že je mi blbě neovlivním. Jsem ráda, že v sobě udržím jídlo a léky. Nikdo ho tu nedrží.
Zakladatelku to bohužel trápí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Martina Čer
13.2.20 12:35

Ahoj já mĕla taky podobné problémy a vyřešila jsem to rozvodem a mám z toho auto btw audi q8.

• Nahlásit
  • Citovat
13831
13.2.20 13:09
@Martina Čer píše:
Ahoj já mĕla taky podobné problémy a vyřešila jsem to rozvodem a mám z toho auto btw audi q8.

A to se vyplatí, hlavně dítěti. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2625
13.2.20 13:10
@Martina Čer píše:
Ahoj já mĕla taky podobné problémy a vyřešila jsem to rozvodem a mám z toho auto btw audi q8.

No vidíš, a tvoje nástupkyně teď má třeba Rollse :pankac: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.20 13:12

Děkuji za reakce, možná jsem to vybarvila černěji než to ve skutečnosti je :mrgreen: Jsou to spíš moje pocity… On to samozřejmě vydrží, ale těch keců okolo :roll: Jistě že si to může udělat sám, a já ho občas uspokojím, ale někdy na to prostě nemám chuť nebo sílu :nevim:
Potrat byl v prvním trimestru a muž mi byl tenkrát velkou oporou.
Je pravda, že spíš než si tu vylívat srdíčko bych si s mužem měla na rovinu promluvit…
A rozvádět se nechci, já bych z toho stejně nic neměla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama