Základ pomazánek - margarín nebo pomazánkové máslo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Taciras
Extra třída :D 11129 příspěvků 09.09.18 10:05
Základ pomazánek - margarín nebo pomazánkové máslo?

Ahoj, dělávám už roky pomazánky z pomazánkového másla (tedy zase až tolik jich nedělám, chutná nám vajíčková a rybičková) a mám s tím dobrou zkušenost. Až do teď, kdy jsem začala mít problémy s laktózou, je pro mě jednodušší se jí vyhnout než brát prášek (který si sice vezmu po tom, co jsem večer pomazánku udělala, ale ráno k snídani už mě to třeba nenapadne a je problém). Přemýšlím, že ač jsem roky margaríny zavrhovala, tak bych to s nimi přeci jen zkusila, třeba to v pomazánce není tolik cítit. Děláte někdo pomazánky z margarínu? A jak jsou na tom výživově? Přeci jen pomazánkové máslo má 30% tuku, margarín je jenom tuk, ne? A kdoví jaký. Z másla jsou bohužel neroztíratelné a i když dám máslo předem povolit (což už je ztráta času, protože většinou přijdeme domu a honem musíme podávat večeři, z pomazánkového másla mám hned hotovo), tak pak dám večer pomazánku do ledničky, ráno si jí chci dát k snídani a už ji nenamažu. Nebo používáte do základu ještě něco jiného? Budu ráda za inspiraci. (Jen podotýkám, že s tvarohem si nepomůžu ;) )

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 12150 příspěvků 09.09.18 10:09
@Taciras píše:
Ahoj, dělávám už roky pomazánky z pomazánkového másla (tedy zase až tolik jich nedělám, chutná nám vajíčková a rybičková) a mám s tím dobrou zkušenost. Až do teď, kdy jsem začala mít problémy s laktózou, je pro mě jednodušší se jí vyhnout než brát prášek (který si sice vezmu po tom, co jsem večer pomazánku udělala, ale ráno k snídani už mě to třeba nenapadne a je problém). Přemýšlím, že ač jsem roky margaríny zavrhovala, tak bych to s nimi přeci jen zkusila, třeba to v pomazánce není tolik cítit. Děláte někdo pomazánky z margarínu? A jak jsou na tom výživově? Přeci jen pomazánkové máslo má 30% tuku, margarín je jenom tuk, ne? A kdoví jaký. Z másla jsou bohužel neroztíratelné a i když dám máslo předem povolit (což už je ztráta času, protože většinou přijdeme domu a honem musíme podávat večeři, z pomazánkového másla mám hned hotovo), tak pak dám večer pomazánku do ledničky, ráno si jí chci dát k snídani a už ji nenamažu. Nebo používáte do základu ještě něco jiného? Budu ráda za inspiraci. (Jen podotýkám, že s tvarohem si nepomůžu ;) )

Když chci, aby se pomazánka po vytažení z lednice hned dala roztirat, použiju margarín. Pomazánkové máslo používám jen na česnekovou pomazánku - přidám jen česnek. Tuk neřeším, protože si myslím, že ho tělo v rozumné míře potřebuje. Nemažu pět cm silné a nedávám ho do pomazánky půl na půl.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2248 příspěvků 09.09.18 10:10

@Taciras já dělám z klasického másla,roztírat jdou super. Pachuť margarínu v nich prostě cítím a často se mi srazily,protože obsahuje dost vody.

Russet
Extra třída :D 12150 příspěvků 09.09.18 10:12
@Aduš8 píše:
@Taciras já dělám z klasického másla,roztírat jdou super. Pachuť margarínu v nich prostě cítím a často se mi srazily,protože obsahuje dost vody.

Třeba vajíčková se drobí, pokud v ní je máslo. Já kolikrát na jemno vyšlehám jen ta vejce a přidám trošku hořčice. A máslo ne. Pamatuju si z domova, jak to nešlo hned namazat…

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20066 příspěvků 09.09.18 10:15

Margarín je v pomazánkách hnusnej, cítím ho na první čuchnutí pomálu :D

Já dělám pomazánky z pomazánkového másla, mazacího sýru nebo tvarohu (což je pro tebe pasé), ale ještě si občas vypomůžu majonézou, tu můžeš, ne?

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2248 příspěvků 09.09.18 10:17

@Russet já je dělám v takovém množství,aby se hned snědly,to je pravda. Proto neřeším,jestli půjdou namazat po vyndání z lednice. Do vajíčkové někdy přidám lžíci nebo dvě majonézy,je pak taková lehčí. Nejíme ji každý týden,tak se to dá.

Denisa56
Kelišová 6429 příspěvků 09.09.18 10:20

Zkus Zlatou Hanou ve vaničce - mají modrou a žlutou, používám tu modrou, ale ani žlutá není špatná. Není z toho ten margarín cítit jako z Ramy nebo Perly a dobře se to maže.

Hanka1
Extra třída :D 13578 příspěvků 09.09.18 10:26

Fuj margarin ja poznam po cuchu a v hube se mi tak divne matla, my ho nekupujeme vubec, takze z neho nic nedelame. Jinak klasika - pomazankove, syry typu Lucina/zerve a maslo…

modravlocka
Kecalka 360 příspěvků 09.09.18 10:26

Pomazánky z margarinu nejsou dobre. Mam dítě - alergika na mléko a s pomazankami bojujeme. V podstatě u nás jede jen vajickova (jako základ rozmackane avokádo, připadne trochu tofu a nebo malicke množství margarinu) a rybickova, zase s pidi množstvím margarinu. Pak lze udělat pomazánky z jater a pečeného masa na způsob paštiky, z luštěnin (ty mi děti neji) a nebo z pecene zeleniny (z lilku, dynova- opet je doma jim jen ja). Dale jde pečivo namazat rozmackanymi trescimi játry a rozmixovanymi susenymi rajčaty. Tim muj výčet konci.
U nás je mléko pase uplne, ale pokud Ti vadí jen laktóza, existuji výrobky bez ni. Urcite jsem viděla bezlaktozovy tvaroh, maslo, zerve… takže pokud chceš klasicke pomazánky, šla bych spíš touto cestou.

Šmoulice
Kelišová 6815 příspěvků 09.09.18 10:27

Margarín ne. To je hnus totální :poblion: nechápu jak to vůbec někdo může kupovat.
Když už teda, tak radši to pomazánkové máslo. I když to tedy taky moc nemusím. Ale lepší jak ty hnusné margaríny.

Já hodně do pomazánek používám klasické máslo, lučinu, ricottu, jogurt…

Russet
Extra třída :D 12150 příspěvků 09.09.18 10:33
@Šmoulice píše:
Margarín ne. To je hnus totální :poblion: nechápu jak to vůbec někdo může kupovat.
Když už teda, tak radši to pomazánkové máslo. I když to tedy taky moc nemusím. Ale lepší jak ty hnusné margaríny.Já hodně do pomazánek používám klasické máslo, lučinu, ricottu, jogurt…

No jo, ale nemáš alergii na laktózu. To už tedy radši trochu té majonézy…

Jana1958
Ukecaná baba ;) 1499 příspěvků 09.09.18 10:37

Madeta vyrába bezlaktózové maslo: https://potravinydomov.itesco.sk/…002020173339

Šmoulice
Kelišová 6815 příspěvků 09.09.18 11:07
@Russet píše:
No jo, ale nemáš alergii na laktózu. To už tedy radši trochu té majonézy…

Majonéza se do pomazánek používá běžně ;)
A máslo se dá koupit i bez laktózy ;)

Russet
Extra třída :D 12150 příspěvků 09.09.18 11:10
@Šmoulice píše:
Majonéza se do pomazánek používá běžně ;)
A máslo se dá koupit i bez laktózy ;)

Nevím, jestli to byla náhoda, ale bylo mi zle po požití nízkolaktózového mléka. Jinak jsem mlékopiják a sýrožrout. Jakým způsobem se ta laktóza z mléka vlastně dostane?

Taciras
Extra třída :D 11129 příspěvků 09.09.18 11:18
@Russet píše:
Když chci, aby se pomazánka po vytažení z lednice hned dala roztirat, použiju margarín. Pomazánkové máslo používám jen na česnekovou pomazánku - přidám jen česnek. Tuk neřeším, protože si myslím, že ho tělo v rozumné míře potřebuje. Nemažu pět cm silné a nedávám ho do pomazánky půl na půl.

No půl na půl… nevím, co ty dáváš do té rybičkové, ale já konzervu sardinek ve vlastní šťávě, šťávu z půlky citrónu, sůl a to pomazánkové máslo, takže třeba tady tvoří většinu hmoty. Nějak tlustě to tedy samozřejmě nemažu, ale na škrabanku taky ne.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >