Základka s náročným přístupem Praha

Anonymní
10.3.21 19:05

Základka s náročným přístupem Praha

Doporučte základní školu v Praze s náročným a důsledným přístupem k žákovi. Jsem zastáncem klasické výchovy, dítko máme velmi šikovné, cílevědomé a troufám si říct i chytré. Nejsem moc zastáncem Montessori a alternativních přístupů, ač je neodsuzuji.

Zatím mi byla doporučena Kladská, ale ráda si poslechnu další „tipy“.

anonym z důvodu citlivých info.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2548
10.3.21 21:11

Nevím, z jaké části Prahy jste, ale doporučit můžu ZS Filosofská s rozšířenou výukou jazyků. Je to mazec, jedou tam jak mašiny, ale recenze vynikající, děti vycházejí ze ZS perfektně připravené na SŠ. Opravdu doporučuji, dcera i my jsme nadšeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 21:25
@Gábííí píše:
Nevím, z jaké části Prahy jste, ale doporučit můžu ZS Filosofská s rozšířenou výukou jazyků. Je to mazec, jedou tam jak mašiny, ale recenze vynikající, děti vycházejí ze ZS perfektně připravené na SŠ. Opravdu doporučuji, dcera i my jsme nadšeni

Jej, tam jsem učila! Přišlo mi to jako lehce lepší, lehce náročnějších škola, ale zas na nějaký extrém bych to teda neviděla. Rozhodně klasická, nijak alternativní. Mají ředitelku, která je z těch příčetnějších. A mají (na základku) fakt slušnou angličtinu. Jo, a co považuju za velký plus, že tam mají celkem dobrý i druhý stupeň.

• Citovat
  • Nahlásit
68448
10.3.21 21:31
@Gábííí píše:

Mám děti na Jitřní, která pod Filosofskou spadala. Ředitelka společná. NO, škola fajn, určo klasická, ale jinak mi přšla tak nějak normálně fajn. Rozhodně bych jí neoznačla s náročným přístupem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2548
10.3.21 22:29

@Lama Lama náročný přístup ne, to bych takhle taky neřekla, ale co tak sleduji, tak určitě jsou docela napřed, než jiné ZŠ. Mají hodně úkolů, když dítě onemocní, nestačím se divit, co vše a kolik toho pak musí dohánět. Ale je to fajn, opravdu se tam hodně naučí, učitelky přísnější, ale spravedlivě a ano, ředitelka za školu a děti opravdu kope. Anglictina je opravdu na jiné úrovni, než na jiných ZŠ. Dostat se tam ale není snadné, je o školu velký zájem. Řekla bych, že z Prahy 4 jedna z nejlepších škol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat