Reklama

Základní kurz šití

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Krsík
Stálice 83 příspěvků 23.02.18 20:09
Základní kurz šití

Dobrý den tak tu tak pokukuju a mohla bych někomu nabídnout pomoc při šití. Jsem z Ústi nad Labem a ráda poradím, pomůžu, kdyby měl někdo zájem :-) ;)

Reklama

Reakce:

murry
Závislačka 2868 příspěvků 23.02.18 20:39

Ja nekoho takoveho zoufale shanim na Severni Morave :(

stonožka12
Kecalka 488 příspěvků 7 inzerátů 23.02.18 22:12

@murry Asi před 2 roky jsem byla na kurzu šití u jedné mladé maminky v Ostravě. Má dílnu přímo v bytě v paneláku a tam i učí šití. Dávám odkaz:http://www.modajenny.cz/cenik.html (dole v ceníku jsou ceny kurzů). S paní se dalo skvěle domluvit, byla moc milá.

bludinka
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 23.02.18 22:31

Jee a ja bych potrebovala v jižních Čechách :lol:

Krsík
Stálice 83 příspěvků 24.02.18 15:36
@bludinka píše:
Jee a ja bych potrebovala v jižních Čechách :lol:

Tak to jste ode mě daleko bohužel:-( :(

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Schneiderová v Tváři otvírá víko od kanálu nejhorší televizní zábavy

Jitka Schneiderová (45) prý ráda překonává překážky a miluje výzvy. Po... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >