Základní kurz šití

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Krsík
Stálice 83 příspěvků 23.02.18 20:09
Základní kurz šití

Dobrý den tak tu tak pokukuju a mohla bych někomu nabídnout pomoc při šití. Jsem z Ústi nad Labem a ráda poradím, pomůžu, kdyby měl někdo zájem :-) ;)

Reklama

Reakce:

murry
Závislačka 2724 příspěvků 23.02.18 20:39

Ja nekoho takoveho zoufale shanim na Severni Morave :(

stonožka12
Kecalka 458 příspěvků 7 inzerátů 23.02.18 22:12

@murry Asi před 2 roky jsem byla na kurzu šití u jedné mladé maminky v Ostravě. Má dílnu přímo v bytě v paneláku a tam i učí šití. Dávám odkaz:http://www.modajenny.cz/cenik.html (dole v ceníku jsou ceny kurzů). S paní se dalo skvěle domluvit, byla moc milá.

bludinka
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 23.02.18 22:31

Jee a ja bych potrebovala v jižních Čechách :lol:

Krsík
Stálice 83 příspěvků 24.02.18 15:36
@bludinka píše:
Jee a ja bych potrebovala v jižních Čechách :lol:

Tak to jste ode mě daleko bohužel:-( :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama