Základní kurz šití

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Krsík
Stálice 83 příspěvků 23.02.18 20:09
Základní kurz šití

Dobrý den tak tu tak pokukuju a mohla bych někomu nabídnout pomoc při šití. Jsem z Ústi nad Labem a ráda poradím, pomůžu, kdyby měl někdo zájem :-) ;)

Reakce:
murry
Závislačka 3110 příspěvků 23.02.18 20:39

Ja nekoho takoveho zoufale shanim na Severni Morave :(

stonožka12
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 3 inzeráty 23.02.18 22:12

@murry Asi před 2 roky jsem byla na kurzu šití u jedné mladé maminky v Ostravě. Má dílnu přímo v bytě v paneláku a tam i učí šití. Dávám odkaz:http://www.modajenny.cz/cenik.html (dole v ceníku jsou ceny kurzů). S paní se dalo skvěle domluvit, byla moc milá.

bludinka
Zasloužilá kecalka 643 příspěvků 23.02.18 22:31

Jee a ja bych potrebovala v jižních Čechách :lol:

Krsík
Stálice 83 příspěvků 24.02.18 15:36
@bludinka píše:
Jee a ja bych potrebovala v jižních Čechách :lol:

Tak to jste ode mě daleko bohužel:-( :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >