Základní kurz šití

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Krsík
Stálice 83 příspěvků 23.02.18 20:09
Základní kurz šití

Dobrý den tak tu tak pokukuju a mohla bych někomu nabídnout pomoc při šití. Jsem z Ústi nad Labem a ráda poradím, pomůžu, kdyby měl někdo zájem :-) ;)

Reklama

Reakce:

murry
Závislačka 2555 příspěvků 23.02.18 20:39

Ja nekoho takoveho zoufale shanim na Severni Morave :(

stonožka12
Kecalka 429 příspěvků 9 inzerátů 23.02.18 22:12

@murry Asi před 2 roky jsem byla na kurzu šití u jedné mladé maminky v Ostravě. Má dílnu přímo v bytě v paneláku a tam i učí šití. Dávám odkaz:http://www.modajenny.cz/cenik.html (dole v ceníku jsou ceny kurzů). S paní se dalo skvěle domluvit, byla moc milá.

bludinka
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 23.02.18 22:31

Jee a ja bych potrebovala v jižních Čechách :lol:

Krsík
Stálice 83 příspěvků 24.02.18 15:36
@bludinka píše:
Jee a ja bych potrebovala v jižních Čechách :lol:

Tak to jste ode mě daleko bohužel:-( :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Hlavně se nebojte lékaře, říká odborník na křečové žíly

O žilním onemocnění se příliš nemluví a nepěkně vypadající žíly na nohách se... číst dále >

Články z Expres.cz

Skandály mistrovství světa: Kokain, (boží) ruka, karate. To byl Maradona

Už se to blíží, sportovní událost roku, fotbalové mistrovství světa, začne... číst dále >

Jiří Pomeje o vztahu s dcerou: Zajímá se o mou díru v krku a kontroluje mi ji

Smí se Jiří Pomeje po rozchodu s manželkou Andreou vídat se svou dcerkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Lindy: Neumím být věrná

První láska mi zlomila srdce a já od té doby mužům příliš nevěřím. Současný... číst dále >

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Reklama